strop kleina ocieplenie

Stropy są jednym z najważniejszych elementów konstrukcyjnych, które oddzielają kondygnacje budynku. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zbudować, wyciszyć i ocieplić strop koniecznie zapoznaj się z tym działem.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

gemini23
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 30 lis 2012, 20:19
strop kleina ocieplenie

autor: gemini23 » 10 maja 2013, 14:05

witam mam do ocieplenia strop kleina ,strop dzieli piwnice z pomieszczeniem mieszkalnym na tym stropie będą 3 pomieszczenia kuchnia,wc,pokój mam zamiar na stropie rozłożyć folię,legary,miedzy nimi wełna,pustka powietrzna 1cm,deski28lub30mm a od piwnicy strop dodatkowo byc może styropian2 lub 4 cm zalezne ile bedę mógł ogólnie wolał bym styro i wylewkę ale mam obawy co do ciężaru wczesniej na stropie była podłoga deech na legarach wypełnione gruzem czy czymś takim pytanie czy prawidłowe warstwy kolejno od stropu wymieniłem i czy do wc,łazienk i kuchnia wełna może byc w podłodze wiadomo wilgoć woda,para ????

gemini23
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 30 lis 2012, 20:19
Re: strop kleina ocieplenie

autor: gemini23 » 11 maja 2013, 18:54

jest ktoś obeznany w temacie ????co doradzicie ????

gemini23
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 30 lis 2012, 20:19
Re: strop kleina ocieplenie

autor: gemini23 » 13 maja 2013, 14:19

co się dzieje z tymi forami wszędzie cisza umarli czy jak ???przy okazji zapytam jeszcze jesli strop kleina został obciążony kominkiem i dwoma facetami wagi odpowiednio kominek 125kg i 2 ludzi 165kg razem 290kg mowa po przenoszeniu kominka na takim stropie to czy można wyciągnąc jakieś wnioski odnośnie zrobienia wylewki na takim stropie ????


Wróć do „Stropy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów