ile za zrobienie garderoby

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

msmoto
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2011, 21:48
ile za zrobienie garderoby

autor: msmoto » 05 lis 2011, 21:59

Witam!!!


Ostatnio dostałem szałke i nie wiem ile mam zabrac za to kasy ogólnie roboty było sporo chociaż pomieszczenie nie jest za duże (270cm x na 80 cm i wysokośc 250cm)
w scianach były duze dziury nawet ok 6cm głembokie bo sciany ze szlaki i sie sypały

a oto co zrobiłem
-tynkowanie scian tynkiem cementowo wapiennym
-połozenie siatki z klejem( szlifowanie,malowanie gruntem)
-nałozenie tynku strukturalnego kornik
-sufit podwieszany( cekolowanie szlifowanie malowanie i do tego montaż dwóch halogenów)
-połozenie płyty gipsowej na jednej miejszej sciance cekolowanie szlifowanie i malowanie
-zrobienie 5 pułek z stelazy i obrobienie płytami i wycekolowanie szlifowanie i malowanie
tak mniej wiecej wszystko

prosze o pomoc

prospektinwestycje
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 429
Rejestracja: 15 mar 2011, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: ile za zrobienie garderoby

autor: prospektinwestycje » 13 gru 2011, 15:01

Fachowiec sam wycenia.

Awatar użytkownika
Robert79
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 02 lis 2011, 16:51
Kontaktowanie:
Re: ile za zrobienie garderoby

autor: Robert79 » 10 lut 2012, 17:39

prospektinwestycje pisze:Fachowiec sam wycenia.


Dokładnie

-------
Planujesz remont - odwiedz nas koniecznie

MlotWLKP1
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 lis 2012, 18:10
Re: ile za zrobienie garderoby

autor: MlotWLKP1 » 30 lis 2012, 13:05

a są nawet takie firmy,które nie chcą podejmować się samej robocizny,bo im to się chyba nie opłaca,ja miałam taki przypadek,wszystko miałam swoje,ale skorzystaliśmy jednak z wyposażenia firmy,bo inaczej nie chcieli sie podjąć samego wykończenia,a tak mieli swoje już wymierzone sprzęty i poszło szybko im sprawnie.

MirosławW
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 06 cze 2012, 12:30
Re: ile za zrobienie garderoby

autor: MirosławW » 23 kwie 2013, 9:38

tez spróbowałbym samemu cos zdziałac, ale trzeba mieć czas. gdzieś tu jest watek " samodzielny montaż", poczytaj moze pomoze? a co do kosztów, to zależy jaki front, jaki wkład... trudno stwierdzic

Kamaonline
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 08 kwie 2013, 10:47
Kontaktowanie:
Re: ile za zrobienie garderoby

autor: Kamaonline » 24 kwie 2013, 8:26

Witam na forum. Zgadza sie,co do samych kosztów to cięzko powiedziec,zależy jaki wkład,materiały... Także jestem zdania,że najlepiej spróbować wykonac to samodzielnie,nawet metodą prób ibłędów,ale na czymś musimy się w końcu uczyć,prawda?

marlenka1217
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2013, 9:44
Re: ile za zrobienie garderoby

autor: marlenka1217 » 01 lip 2013, 11:14

Wszystkim co chcieliby zrobić garderoby albo jakieś meble na wymiar (choćby do kuchni czy salonu) polecam tę firmę. Korzystałam z ich usług i naprawdę jestem bardzo zadowolona.

Euro-Zakupy
lubie spamować
Posty: 179
Rejestracja: 12 cze 2013, 15:34
Re: ile za zrobienie garderoby

autor: Euro-Zakupy » 01 lip 2013, 14:06

Tego typu pytania chyba lepiej zadać komuś kto się na tym zna,czyli bezpośrednio do fachowca,stolarza itd. Wtedy uzyskasz konkretną odpowiedź. na forum możemy tylko strzelać ile wyniosłyby koszty realizacji takiego projektu.

ewaa00
Aktywny
Aktywny
Posty: 214
Rejestracja: 19 lip 2013, 11:01
Re: ile za zrobienie garderoby

autor: ewaa00 » 19 lip 2013, 11:11

Faktycznie nie można powiedzieć tak na "sucho" ile zapłacisz za garderobę. Przecież to tak naprawdę zależy od wielu czynników. Napisze tylko tyle, że ja swoją robiłam w firmie iSzafy- oni dla mnie projektowali i wykonywali meble na wymiar. Nie wydaje mi się, aby zapłaciła dużo,a szafy są naprawdę pięknie wykonane. Teraz mają promocję. Wejdź na ich stronkę, poczytaj i pooglądaj co mają do zaoferowania. Moim zdaniem naprawdę warto.

1001narzedzi
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 340
Rejestracja: 15 mar 2012, 20:04
Re: ile za zrobienie garderoby

autor: 1001narzedzi » 31 sty 2014, 13:40

Podajesz zbyt mało odpowiedzi natomiast żądasz szczegółów,a z perspektywy forum nikt nie powie jaka kwota za wykonanie garderoby będzie najbardziej optymalna. Sam musisz to stwierdzić patrzac na rynek,uwzględniając wszystkie ceny.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 35 gości

Gotowe projekty domów