Jakiej firmy okna PCV

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

tomekpog
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 kwie 2013, 19:31
Jakiej firmy okna PCV

autor: tomekpog » 18 kwie 2013, 21:27

Witam
Mam pytanie, zamierzam kupić 9 szt okien PCV. Byłem u rożnych firm.
Okno plus Art plus cena łączna za okna to ok. 7400 zł.
Veka Ergono łączna cena to ok. 6400 zł lub Veka Perfect 4800 zł
Dobroplast Encore to cena 4200 zł.

Proszę o pomoc jakiej firmy wybrać okna.
tomek.pog

EMKAUK
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:51
Re: Jakiej firmy okna PCV

autor: EMKAUK » 20 sie 2013, 14:07

Witam serdecznie,

W ostatnim czasie zamawialam okno do nowego wybudowanego domu, mieszkam za granica, nad wyborem firmy dlugo sie zastanawialam, czytajac opienie na ronych forach, ostecznie wybralam AMOKNA Gorzow Wielkopolski. Zamowienia obejmowalo okna PCV oraz drzwi tarasowe aluminiowe. Niestety z przykroscia musze stwierdzic ze calym serwisem jak i jakoscia okien jestem bardzo rozczarowana. Termin realizacji zamowienia znaczaco opozniony o czym nie bylismy informowani przed podpisaniem umowy, brak poprawnym elementow okien tj klamek, ktore zostaly nam doslane dopiero po miesiacu!!! Pozasiegnieciu opini specjalisty, okazalo sie tez ze okna niestety nie sa najwyzszej jakosci, ponadto obsluga klienta na bardzo niskim poziomie! absolutnie nie polecam, my z tej firmy zdecydowanie nie skorzystaliysmy wiedzac ile przyniesie nam to stresow i problemow. Brak profesjonalizmy i wysokiej jakosci produktow!!!

speeker
lubie spamować
Posty: 127
Rejestracja: 13 cze 2009, 22:46
Re: Jakiej firmy okna PCV

autor: speeker » 20 paź 2013, 13:15

wiesz ja myślę, że przede wszystkim stawiać na jakość, więc dokładnie przyjrzyj się każdej ofercie. Czasem dobrze jest dopłacić i mieć pewność o tym, że okna będą nam służyć długie lata. Nie znam żadnej z tych firm więc ciężko mi coś powiedzieć na ten temat, ale jak chcesz dobrych okien, które na pewno ci długo będą służyć to zobacz sobie jeszcze tutaj http://www.ekoplast-krakow.pl/

designerka
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:28
Re: Jakiej firmy okna PCV

autor: designerka » 06 lis 2013, 0:47

ja mam Drutexy, więc i je będę polecac. Ich oferta wypadła bardzo dobrze w porównaniu do innych firm. Montowała mi ekipa Styleline, która jest ich przedstawicielem, wiec była też pewnośc, że znają się na rzeczy i zrobią to dobrze

ironman
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2013, 8:20
Re: Jakiej firmy okna PCV

autor: ironman » 07 lis 2013, 8:24

fajny wybór ma krakowska firma lider, siostra tam zamawiała ostatnio

pbo-okna
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 30 maja 2014, 8:11
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:
Re: Jakiej firmy okna PCV

autor: pbo-okna » 06 cze 2014, 6:44

[więcej na Facebooku]

brick
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 18 cze 2009, 10:41
Re: Jakiej firmy okna PCV

autor: brick » 04 sie 2014, 10:07

też się skłaniałam ku drutexom i styleline, dobrej jakości szczelne i solidne okna. No i montaż też sprawny i szybki

xmichail
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 cze 2014, 14:19
Re: Jakiej firmy okna PCV

autor: xmichail » 05 sie 2014, 14:43

Bardziej sugerowałbym się jakością niż ceną :)
______________________
http://www.fuko.pl/ubezpieczenia/nieruc ... redyt.html

Avante
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 07 sie 2014, 12:41
Re: Jakiej firmy okna PCV

autor: Avante » 07 sie 2014, 13:31

pozdrawiam wszystkich forumowiczów moim zdaniem warto zapoznać się z oknami Avante :

www.oknaminsk.pl

Cynober
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 27 sie 2014, 11:00
Re: Jakiej firmy okna PCV

autor: Cynober » 18 wrz 2014, 8:35

jeżeli chodzi o okna PCV to znajoma mi jest jedynie firma http://www.stolplastik.pl/, która się skupia tylko na tego typu oknach... nie wiem, ale może warto iść do kogoś takiego wyspecjalizowanego?

normeltos
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2014, 12:49
Re: Jakiej firmy okna PCV

autor: normeltos » 18 wrz 2014, 12:52

Ja mam w domu okna Aluplast i bardzo sobie chwalę. Doradzili mi je w http://www.euro-windows.pl/ Sprawdzają się szczególnie zimą. Jest komfort użytkowania i dobra izolacja przed chłodem.

BartoszJug
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2014, 9:53
Kontaktowanie:
rolety dzień noc wrocław

autor: BartoszJug » 19 wrz 2014, 9:08

Jeśli chodzi o okna, to na dolnym śląsku najlepsze usługi świadczy Konieczny. Co ciekawe oferuje dosyć ciekawe rolety. Są to rolety dzień noc wrocław. Wiem, że dziwna nazwa, ale tak się nazywają ;)
ważne jednak, że są bardzo skuteczne w swoim działaniu.

Oknobyt
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 17 sie 2013, 9:27
Re: Jakiej firmy okna PCV

autor: Oknobyt » 19 wrz 2014, 11:25

W wątku mowa jest o oknach a nie o roletach,taka mała uwaga:) Poza tym w pierwszej kolejności warto określić budżet jaki posiadasz na ten cel i wtedy doradzimy odpowiedni profil oraz firmę. Już teraz warto zerknąć na okna Geneo.

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Jakiej firmy okna PCV

autor: miki789 » 20 lut 2018, 9:34

Szyby antywłamaniowe do okien zamawiałem dodatkowo w Komsta. Nie każdy producent ma taką możliwość, żeby szyby do konkretnych potrzeb powymieniać. Z tego powodu polecam, bo naprawdę może się przydać.

Awatar użytkownika
Diana_S
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 28 gru 2014, 18:04
Re: Jakiej firmy okna PCV

autor: Diana_S » 08 kwie 2018, 19:21

U nas sprawdzają się okna pcv, my kupiliśmy w Plastixalu okna Aluplast model Ideal 4000 i są solidnie wykonane, odpowiednio szczelne, dźwięków z zewnątrz nie słychać. Zdążyliśmy je przez trzy lata sprawdzić, więc mogę potwierdzić ich solidność.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów