Projekt FOKUS 2

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

cichamona
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 gru 2012, 22:23
Projekt FOKUS 2

autor: cichamona » 10 mar 2013, 14:09

Witam!

Podoba mi się projekt FOKUS 2. Czy ktoś z Państwa może budował, lub jest w trakcie budowy?
Co sądzicie o tym projekcie?
http://projekty-domow-maserbud.pl/projekt-119

tomgolik
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2013, 12:33
Re: Projekt FOKUS 2

autor: tomgolik » 11 kwie 2013, 12:57

Ja nie budowałem ani nie buduję tego domu :) ale mogę tylko powiedzieć co o nim myślę. Dom jest reprezentacyjny. Podoba mi się jego bryła. Co do metrażu, hmmm wg mnie dom jest odpowiedni dla licznej rodziny lub dla osób które lubią przestrzeń :lol: A u Was jak z tym jest? Przede wszystkim + dla niego za to, że ma spiżarnie, nie dużą ale bądź co bądź jest :) i pralnie/pomieszczenie gospodarcze. Najbardziej podoba mi się rozmieszczenie salonu z jadalnia i kuchnia. Nie ma takiego natłoku, ciasnoty że tak to ujmę :D

tomgolik
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2013, 12:33
Re: Projekt FOKUS 2

autor: tomgolik » 11 kwie 2013, 13:01

A Jeśli szukasz ważnych informacji, to przecież możesz napisać na forum tej pracowni :) Tam prędzej ktoś Ci odpisze.


Pozdrawiam

dendrytus
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 490
Rejestracja: 19 mar 2011, 12:19
Lokalizacja: lisie kupy
Re: Projekt FOKUS 2

autor: dendrytus » 12 kwie 2013, 7:13

tomgolik pisze:Dom jest reprezentacyjny.


Zdaje się, że według tego projektu zbudowano rezydencję ambasadora Korei Płd. Ale mogę się mylić.
Im wyżej wzlatujemy tym mniejsi wydajemy się tym, którzy nie umieją latać
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

tomgolik
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2013, 12:33
Re: Projekt FOKUS 2

autor: tomgolik » 12 kwie 2013, 11:04

Heheheheh tego to ja nie wiem, a Ty skąd masz takie info?


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów