jak pomalować pokój

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dominik345
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2010, 20:44
jak pomalować pokój

autor: dominik345 » 25 sty 2010, 18:22

mam problem mam 15 lat i lubię muzykale nie wiem na jako pomalować mój pokój proszę was o rade :(

patrycja_w
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 sty 2010, 13:17
Re: jak pomalować pokój

autor: patrycja_w » 27 sty 2010, 19:57

Muzykę lubi prawie każdy ;) Zależy jakie masz upodobania kolorystyczne. Ciężko jest coś tak po prostu doradzić. Są różne wnętrza i każdemu podobać się może co innego. Mogę Ci podesłać kilka inspiracji pokojów:
victor-projekt.pl/nowoczesne/nowoczesne_17.html
victor-projekt.pl/nowoczesne/nowoczesne_16.html ... znowu
victor-projekt.pl/klasyczne/klasyczne_23.html wnętrza stylowe - pokój dla dziewczyny ...taki zupełny odstrzał od tamtego.
Może któreś z wnętrz nowoczesnych nasunie Ci jakiś pomysł -

karolinaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 sty 2010, 15:16
Kontaktowanie:
Re: jak pomalować pokój

autor: karolinaa » 28 sty 2010, 9:49

Pierwsza pokój najbardziej przypadł mi do gustu, świetne rozwiązanie w wąskim pokoju, plakat tworzy niesamowitą perspektywę. Jeśli lubisz muzykę proponuję kilka kilka dużych plakatów o tej tematyce, koniecznie w antyramach. Ciekawą szafkę na płyty, możesz też kupić na przykład trzy niedziałające gitary pomalować je w ulubionym kolorze i powiesić na ścianie. Poszukaj inspiracji też w domach słynnych muzyków, takich zdjęć w sieci jest bardzo dużo. Nie zapomnij też też o specjalnym miejscu na swój ulubiony instrument, jeśli masz duży pokój i możliwości możesz zrobić specjalny podest dla Twojego instrumentu.
dekoracja domu
dekoracja salonu

Przemek
Re: jak pomalować pokój

autor: Przemek » 28 sty 2010, 17:15

mozecie dodac zdjecia do galerii ?

vicky0019
3 - ostatnie ostrzeżenie !!!
Posty: 37
Rejestracja: 26 wrz 2012, 10:07
Re: jak pomalować pokój

autor: vicky0019 » 15 lut 2013, 20:12

Fajne pomysły na to jak nowocześnie pomalować pokój można znaleźć

MariuszEko
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 09 lis 2012, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: jak pomalować pokój

autor: MariuszEko » 21 lut 2013, 13:13

Jeśli bardzo lubisz słuchać muzyki to polecam Płynna Tapetę albo Tynk Japoński, dostaniesz go w Color Hous'ach na terenie całego kraju. Albo na stronie internetowej. Fajna struktura, duża gama kolorów a w dodatku tynk japoński eko akustik wygłusza co pozwoli Ci na lepszą jakoś dźwięku i brak narzekania rodziców :) w dodatku możesz zrobić sobie jakiś napis albo obrazek ;)

karolina87
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2013, 20:04
Re: jak pomalować pokój

autor: karolina87 » 02 mar 2013, 17:20

zajrzyj na mojczasoumilacz.pl tam masz poruszony temat malowania pokoju. musisz sam zdecydować, bo nikt nie wie co ci się podoba.
pozdrawiam


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów