Glazura na suficie czy warto ?

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

maydayxxx
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2013, 17:16
Glazura na suficie czy warto ?

autor: maydayxxx » 21 lut 2013, 17:22

Witam serdecznie mam takie pytanie. Co sądzicie o położeniu glazury na suficie. Łazienka jest mała powierzchnia ok 7 m2. Płytki na obecną chwilę położone są do sufitu. Wpadłem na taki pomysł o glazurze na suficie ale nie wiem czy to ma sens. Chcę zrobić stelaż pod regipsy zielone i na nie pociągnąć płytki. Teraz tak czy płyta kartonowo-gipsowa utrzyma wagę ok 100 kg. Poradźcie mi czy to ma sens :?: :idea: :idea:

MassiArmatura
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 05 gru 2012, 10:52
Kontaktowanie:
Re: Glazura na suficie czy warto ?

autor: MassiArmatura » 21 lut 2013, 19:35

Przyznam szczerze,że pomysł jest bardzo oryginalny i widziałem już łazienki w takiej aranżacji,czyli płytki na suficie. Myślę,że jeśli trafnie dobierzesz kolor,to ma to sens,warto spróbować.

Awatar użytkownika
UNICOM
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 528
Rejestracja: 01 paź 2009, 6:18
Lokalizacja: RNI NISKO
Re: Glazura na suficie czy warto ?

autor: UNICOM » 24 lut 2013, 15:02

maydayxxx pisze:Witam serdecznie mam takie pytanie. Co sądzicie o położeniu glazury na suficie. Łazienka jest mała powierzchnia ok 7 m2. Płytki na obecną chwilę położone są do sufitu. Wpadłem na taki pomysł o glazurze na suficie ale nie wiem czy to ma sens. Chcę zrobić stelaż pod regipsy zielone i na nie pociągnąć płytki. Teraz tak czy płyta kartonowo-gipsowa utrzyma wagę ok 100 kg. Poradźcie mi czy to ma sens :?: :idea: :idea:



Chcesz miec lazienke czy MASARNIE???

Plytki na suficie to sie w rzezni robilo.


Jezeli juz chcesz jakas plytke na suficie. to jezeli masz sufit podwieszany i lampy halogenowe w suficie to w tych miejscach przyklej plytke kwadratowa (w odcieniu podobnym do scian) diagonalnie do scian
UNIKOM WSZELKIEJ PRACY!!!!

Awatar użytkownika
grupa-remontowa
Aktywny
Aktywny
Posty: 222
Rejestracja: 04 lut 2010, 14:05
Lokalizacja: Gliwice
Kontaktowanie:
Re: Glazura na suficie czy warto ?

autor: grupa-remontowa » 25 lut 2013, 16:07

Ostatnio na suficie kładłem płytki na myjni. Ale jeśli klient sobie życzy w łazience to proszę bardzo. Cena podstawowa 100zł/m2 plus oczywiście przygotowanie sufitu.
Obrazek

MojMarket24
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 22 lis 2012, 9:24
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: Glazura na suficie czy warto ?

autor: MojMarket24 » 25 lut 2013, 20:21

Moim zdaniem nie przytłoczysz pomieszczenia,tym bardziej jeżeli dasz sufit podwieszany i do tego także diody LED. Bardzo fajna aranżacja no z tym,ze dosyć kosztowna ale w końcu coś za coś.
market budowlany dla Ciebie.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości

Gotowe projekty domów