Pokój dziecka

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Pokój dziecka

autor: Redakcja » 04 lis 2012, 21:22

Redakcja

Awatar użytkownika
kalorina83
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 09 paź 2012, 19:58

autor: kalorina83 » 04 lis 2012, 21:22

I to się nazywają praktyczne pokoje dla dziecka. Spora ilość półek z pewnością pomoże poskromić bałagan. Ciepłe kolory, ciekawe aplikacje, meble wiadomego pochodzenia, wszystko ładne i przytulne. Jest miejsce do odpoczynku, do pracy, do zabawy, czyli wszystko to co powinien zawierać pokoik dla pociechy. Super:)

Awatar użytkownika
kalorina83
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 09 paź 2012, 19:58

autor: kalorina83 » 04 lis 2012, 21:24

Jest jeszcze jednak zaleta w tych projektach!!Pokoje nadają się zarówno dla mniejszych dzieci, jak i w późniejszym okresie dla tych starszych. Wystarczy zmienić kolorystykę ścian, powiększyć bądź przekręcić łóżko i gotowe:)

bodziu
Re: Pokój dziecka

autor: bodziu » 03 gru 2012, 14:47

To z czego mogą korzystać teraz dzieci szokuje ;-)
Zestaw dla chłopca - http://www.mebelki.pl/aranzacje/art3723,auto.html
Gdyby za moich czasów istniała możliwość posiadania czegoś takiego... Ehh...

StudioDekor
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 12 paź 2012, 6:57
Kontaktowanie:
Re: Pokój dziecka

autor: StudioDekor » 13 gru 2012, 0:05

Teraz można kupić takie piękne meble i urządzić dzieciom w pokojach prawdziwe królestwa. Wśród chłopców popularnością cieszą się zestawy meblowe o tematyce np samochód, rakieta, czy kosmos. Zaś wśród dziewczynek zestaw z kotkiem, motylkiem bądź koroną. Największy wybór inspiracji i dziecięcych mebli znajdziemy w sklepach internetowych.

Szumiący Las
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 gru 2012, 0:48
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontaktowanie:
Re: Pokój dziecka

autor: Szumiący Las » 14 gru 2012, 21:09

Patrząc na ilość rzeczy w pokoju dzieci, marne szanse, żeby zmieściły się w aranżacji zielonej.
Gdyby taki pokój miał się znaleźć w mieszkaniu, to pościel, koce i inne rzeczy chłopca musiałyby się przenieść do rodziców.

Ulcia
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 04 lut 2013, 10:05
Re: Pokój dziecka

autor: Ulcia » 13 lut 2013, 14:59

[quote="e-aranzacje"] Pokój dziecka[/quote]
Podoba mi się bardzo ta zielono-niebieska aranżacja. :) Jakoś fajnie się komponują te kolory w tym pokoju. Ale różowy pokój nie jest dla mnie fajny... Za dużo rodzajów tego różu i jakoś mi się to gryzie.

maryjan11
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 15 sty 2013, 13:51
Re: Pokój dziecka

autor: maryjan11 » 20 lut 2013, 12:49

Wydaje mi się, że pokój zielono-niebieski nawet bez zmiany kolorów mógłby być pokojem dla nastolatka. Według mnie świetne dobranie kolorów. Jedyne co bym dodał do każdego z pokoju (np w tym różowym koło imienia Marysia) to odcisk dłoni. Ostatnio robiłem je z moimi dzieciakami i były zachwycone! Świetne "zaznaczenie", że to właśnie ich pokój.

Awatar użytkownika
wnetrze4you
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 10 sty 2013, 22:46
Lokalizacja: wielkopolska
Kontaktowanie:
Re: Pokój dziecka

autor: wnetrze4you » 20 lut 2013, 22:32

Witam,
aranżacje ciekawe, lecz brak w nich tzw. "kropki nad i" . Dodałbym miękkie oświetlenia, kilka ciekawych zdjęć dziecka, plakaty lub antyramy z 'ukochanymi bohaterami" . Ponadto warto zawiesić miarkę wzrostu dziecka.
wnetrze4you Projektowanie wnętrz Aranżacja wnętrz

Awatar użytkownika
my_floor
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 21 sty 2013, 12:23
Re: Pokój dziecka

autor: my_floor » 21 lut 2013, 19:56

Bardziej podoba mi się pokój Marysi. Mimo że przeważa tam róż to nie jest przytłaczające. Natomiast aranżacja zielono - niebieska jest jak dla mnie zbyt przypominająca szafki w przedszkolu.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości

Gotowe projekty domów