wymiana drzwi

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mirek321
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2012, 11:00
Lokalizacja: Poznań
wymiana drzwi

autor: mirek321 » 22 mar 2012, 11:09

witam, jestem pierwszy raz i tak jeszcze nie wiem gdzie umieścić swój wątek. Mam pytanko czy ktoś może mi polecić firmę, która poprawi wymienione drzwi wejściowe najlepiej z terenu Poznania. Jakiś czas temu wymieniałem drzwi wejściowe, robiła mi to forma UDS Styl Studio z ul. Jeżyckiej, generalnie to była błędna decyzja. Reklamacje ciągnęły się tygodniami i ostatecznie chcę to poprawić bo efekt końcowy nie jest taki jak mi obiecywano. Nie polecam tej firmy ale szukam kogoś kto naprawdę zrobi to dobrze.
_mirek321

UDS-STYL
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 lut 2013, 17:46
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
Re: wymiana drzwi

autor: UDS-STYL » 12 lut 2013, 18:23

Witam

Niestety reklamacja toczyła się tygodniami, ale to nie my ja rozpatrujemy lecz producent. Reklamował Pan widoczne połączenie stykowe okleiny narożnika które wg. producenta było zgodne z normą. Reklamacja została odrzucona i ponawialiśmy nasze uwagi do producenta które i tak nic nie dały. Zdaniem producenta narożnik wystarczyło tylko poprawić korektorem ( pisakiem ) z lakierem co nie ma wpływu na użytkowanie drzwi. Tym bardziej że widoczne jaśniejsze połączenie stykowe było od strony zawiasowej.
Rozumiem Pana rozgoryczenie ale producent ma prawo do naprawy swojego produktu jeżeli jest to możliwe.

Nie wiem jaki "efekt końcowy" Panu obiecywano cała reszta usługi została wykonana poprawnie i zgodnie z umową. Dodatkowo ostateczne rozliczenie zostało umniejszone, zgodnie z Pana sugestią że to My się nie wywiązaliśmy.
Myślę że drzwi sprawują się dobrze i nie wymagają od tamtego czasu żadnej regulacji.

Pozdrawiam

Wiwi-Styl
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 gru 2012, 8:28
Kontaktowanie:
Re: wymiana drzwi

autor: Wiwi-Styl » 15 lut 2013, 14:26

Jeżeli chodzi o wymianę drzwi,to mogę zaproponować solidne,eleganckie i drewniane
http://www.wiwi-styl.pl/przykladowe-realizacje wybór jest bardo szeroki.
drzwi drewniane.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości

Gotowe projekty domów