Akcesoria kuchenne

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Pieczara
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2013, 22:21
Akcesoria kuchenne

autor: Pieczara » 13 lut 2013, 22:37

Znalazłem w internecie ciekawą firmę:
http://www.phu-gral.pl/
Oferuje ona akcesoria meblowe głównie do kuchni, ale również garderoby, systemy ścienne, uchwyty meblowe, akcesoria meblowe do łazienki. Ma ona w swojej ofercie akcesoria takie jak:
magic corner, kosze rejs, maty dekoracyjne, system zobal, szuflady blum, akcesoria peka, system sevroll, uchwyty relingow, uchwyty meblowe.
Sam zamawiałem u nich swój magic corner oraz szuflady blum. Firma jest bardzo profesjonalna i względnie tania. Zamówienia są realizowane błyskawicznie. Polecam, bo gdy ja szukałem dobrej, odpowiedzialnej firmy, to nie było tego typu postów. Musiałem szukać samodzielnie. Chcę ułatwić sprawę innym.
Powodzenia!

Anusiaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 07 wrz 2012, 14:09
Re: Akcesoria kuchenne

autor: Anusiaaa » 14 lut 2013, 10:20


Niewiadomski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 01 paź 2009, 11:13
Re: Akcesoria kuchenne

autor: Niewiadomski » 14 lut 2013, 13:07

Jest co najmniej kilka firm które zajmują się wyposażeniem kuchni jak i pozostałymi pomieszczeniami,wystarczy tylko poszukać. teraz w większości sklepów internetowych można znaleźć ciekawe promocje i wyprzedaże zimowe,Zapraszam także do nas:)
Grzejniki, ogrzewacze, styropian, okna dachowe Niewiadomski.com.pl


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów