pytanie o Targi Budowlane w Szczecinie

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
Roman1972
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 08 sty 2013, 11:44
Lokalizacja: zachpom
pytanie o Targi Budowlane w Szczecinie

autor: Roman1972 » 08 sty 2013, 11:55

Witam wszystkich kolegów i koleżanki po fachu. Otrzymałem ostatnio informacje odnośnie Targów Budowlanych BUD GRYF w Szczecinie. Dzwonił do mnie jakiś pan Kacper i proponował wzięcie udziału. Popytałem kolegów w branży i faktycznie kilku z nich jeździ tam regularnie. Ponoć jest tam bardzo dużo potencjalnych klientów.
Moje pytanie do Was brzmi: na czym najbardziej można tam zarobić?Co można sprzedawać? Czy na takich targach faktycznie można pozyskać nowych kontrahentów dla firmy? poważnie się nad tym zastanawiam.

pozdrawiam,
Roman z Drawska Pomorskiego

EcoEnergyPower
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:07
Re: pytanie o Targi Budowlane w Szczecinie

autor: EcoEnergyPower » 18 sty 2013, 22:07

Generalnie rzecz biorąc to warto brac udział w każdej akcji,kampanii która w jakiś sposób promuje naszą firmę. Same targi z konkretnej branży mogą w tym bardzo pomóc,wypromować naszą firmę. Moje podejście do tej sprawy jest jak najbardziej pozytywne.
ECO ENERGY POWER zajmuje się produkcją energii, budową i sprzedażą elektrowni wiatrowych, farm słonecznych oraz zarządzaniem elektrowniami wiatrowymi.

cafe
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 lut 2013, 18:30
Re: pytanie o Targi Budowlane w Szczecinie

autor: cafe » 12 lut 2013, 18:38

Zawsze można się czego ciekawego dowiedzieć

DorkaBaga
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2013, 8:52
Re: pytanie o Targi Budowlane w Szczecinie

autor: DorkaBaga » 18 lut 2013, 12:56

Pewnie że warto, to dobry sposób żeby wogóle poznać jakąś firmę. Znalazłam ostatnio stronę ze zbiorem informacji na temat targów - dobretargi.pl, sprawdzam sobie gdzie co i jak i idę jak mnie interesuje. Podejrzewam że o wielu firmach bym nie wiedziała jakby nie targi.

czerwcowy69
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2013, 9:15
Re: pytanie o Targi Budowlane w Szczecinie

autor: czerwcowy69 » 20 lut 2013, 9:42

Przy okazji podpowiadam Ci, że bardzo ciekawe są tez targi budowlane w Drzonkowie pod Zieloną Górą. Wystawia się tam m.in. producent domkow z keramzytowych płyt PRAEFA z Międzyrzecza.


http://www.praefa.com/audio/PREAFA%201.mp3


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów

cron