Nietypowa muszla klozetowa

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

skwiotm
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2013, 0:40
Nietypowa muszla klozetowa

autor: skwiotm » 12 sty 2013, 0:53

Musze kupić nową deskę, jednak jest problem bo muszla ma nietypowy przekrój krawędzi, przez co deska ma inny kształt tych podpórek. Moje pytanie brzmi czy w Polsce kupie taką deskę? A jeżeli tak to jak się taka nazywa(jeżeli to ma jakąś nazwę), albo gdzie tego szukać, no i ewentualnie jak myślicie, czy zwykła deska da rade?.Obrazek tak ku ścisłości to na tym rysunku wnętrze muszli jest po lewo.

24bud
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 20 gru 2012, 8:25
Kontaktowanie:
Re: Nietypowa muszla klozetowa

autor: 24bud » 06 lut 2013, 12:29

Faktycznie kształt muszli jest dosyć nietypowy,ale wydaje mi się że jeśli przejrzysz oferty kilku sklepów internetowych,to spokojnie będziesz w stanie coś wybrać,w razie pytan służę oczywiście radą na forum.

prospektinwestycje
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 429
Rejestracja: 15 mar 2011, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Nietypowa muszla klozetowa

autor: prospektinwestycje » 11 lut 2013, 23:31

Gdzieś już takie widziałem ale koelga ma rację trzeba pogzebać ja nie pamiętam.

MagiaPlytek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 02 lip 2012, 16:22
Re: Nietypowa muszla klozetowa

autor: MagiaPlytek » 12 lut 2013, 10:32

To fakt,bez szukania na pewno samo się znajdzie,a oferta sklepów internetowych jest szeroka. Poza tym pierwszy raz spotykam się z takim wzorem i kształtem,ciekawe czy to jest praktyczne w codziennym użytkowaniu.

skwiotm
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2013, 0:40
Re: Nietypowa muszla klozetowa

autor: skwiotm » 12 lut 2013, 11:00

Szukałem i nie znalazłem, problem w tym, że nie bardzo wiem jak to nazwać, żeby to znaleźć. Sam nie wiem czy to praktyczne, bo to mojej znajomej, ale wydaje mi się, że deska wtedy mniej na boki lata, tak w teorii, a w praktyce to nie wiem.

62miko
Aktywny
Aktywny
Posty: 286
Rejestracja: 12 sie 2014, 18:40
Re: Nietypowa muszla klozetowa

autor: 62miko » 26 paź 2014, 21:05

Przejrzyj oferty kilku sklepów internetowych, powinieneś coś znaleźć. Bardzo duży wybór muszli klozetowych widziałem na http://www.banyo.pl/pol_m_Ceramika-lazienkowa_WC-i-bidet-100.html Looknij sobie tam może akurat znajdziesz taką muszlę jakiej szukasz;)


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości

Gotowe projekty domów