"zapadanie" się gładzi

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Perfect Formula
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2013, 20:11
"zapadanie" się gładzi

autor: Perfect Formula » 10 lut 2013, 20:16

Witam serdecznie,

Mam pewnie problem , mianowicie ekipa zrobiła mi poddasze w płytach g-k (ściany oraz sufit) , wszystko było idealnie , z tym że tylko przez dwa miesiąceNa szczęście nie pomalowane :)
Gładź na wszystkich spoinach zapadła się , miejsca łączeń zrobiły się wklęśnięte , tak jak by było za mało gładzi Dlaczego tak się stało , czy jest to wina wykonania czy materiału ? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam

IWUBE
Re: "zapadanie" się gładzi

autor: IWUBE » 10 lut 2013, 20:32

wezwij wykonawcę niech zajmie stanowisko a jak będzie mało to reklamację do producenta złóż
dokumentacja zdjęciowa to podstawa.

wydaje się być faktem iż masa szpachlowa do płyt nie jest masą elastyczną tak więc zostać musiały wtopione taśmy czy fizelina na łączeniach płyt. Gdyby miało się coś poważnego wydarzyć to pęknięcia na łączeniach płyt ( różnica temperatur wilgotność rozmieszczenie stelażu itp)

na moje to winna jest masa szpachlowa


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów