ile kosztuje egzamin na prawa kierownika budowy

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

moniaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2013, 12:08
Lokalizacja: Ełk
ile kosztuje egzamin na prawa kierownika budowy

autor: moniaa » 04 lut 2013, 12:13

Witam jestem na ostatnim roku studiów wiem że mogę już się ubiegać o prawa na kierownika budowy tylko chciałabym wiedzieć ile kosztuje ten egzamin? i czy jest możliwość opłaty go w ratach bo niestety mój budżet jest skromny...
moniaa

MOBILARCH
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:06
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:
Re: ile kosztuje egzamin na prawa kierownika budowy

autor: MOBILARCH » 06 lut 2013, 23:19

Witam. Zgodnie z przepisami prawa budowlanego musisz odbyć dwuletnią praktykę na budowie i zdać egzamin państwowy na uprawnienia budowlane. Egzamin składa się z dwóch płatności - teraz wynosi około 1600 zł. Ps. i nie ma czegoś takiego jak egzamin na prawa kierownika budowy. jest na uprawnienia w specjalności np. konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub w ograniczonym zakresie.

Pozdrawiam
Krzysiek
mobilarch.pl

fruzin
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1138
Rejestracja: 28 kwie 2006, 0:03
Lokalizacja: Lublin
Re: ile kosztuje egzamin na prawa kierownika budowy

autor: fruzin » 11 lut 2013, 13:50

Proszę zauważyć, że autor(ka) jest na ostatnim roku studiów... nie wiadomo jakich, ale jest...
A ja myślałem, że jak dzień przed egzaminem przejrzę notatki z wykładów (tak, tak, chodziło się na wykłady) to jestem luzak i obibok.
Ten (Ta) to dopiero luzak... 8)

PS. Wchodzi pijany student na salę i pyta się: Czy pijany... lekko podpity student mosze pszystąpić do eksaminu?
Na to profesor: Oszyfiście!
(z życia PL wzięte)
folia kubełkowa... czemu nie
robota będzie za parę lat...
i nie ma czegoś takiego jak 99% izolacji


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 50 gości

Gotowe projekty domów