Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jolanty
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 27 lis 2012, 10:30
Lokalizacja: Warszawa
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: jolanty » 11 sty 2013, 11:02

na ich stronie można poczytać o wyprzedażach http://www.jwconstruction.pl/ warto tez udać się na Open Day już w sobotę 12 stycznia i samemu wybrać coś dla siebie.

Aksa
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 19 kwie 2012, 13:20
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: Aksa » 14 sty 2013, 14:39

co na stronie, to na stronie ;) ciekawe, jak to wygląda w praktyce ;) wiem, że Icon robi fajne akcje wyprzedażowe i można na jednym metrze całkiem nieźle wynegocjować :)

żann
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:12
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: żann » 15 sty 2013, 11:46

grrregg kupił niedawno mieszkanie u JWC to Ci powinien powiedzieć jak to wygląda w praktyce.

jolanty
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 27 lis 2012, 10:30
Lokalizacja: Warszawa
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: jolanty » 15 sty 2013, 17:45

zawsze można przejść się do biura JWC i osobiście zapytać o rabaty jakie oglaszają na swojej stronie internetowej.

Mattias
Aktywny
Aktywny
Posty: 273
Rejestracja: 23 mar 2010, 16:10
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: Mattias » 15 sty 2013, 19:11

jak w każdej firmie, udzielają informacji więc najlepiej umówić się na spotkanie w biurze z osobami kompetentnymi i zaczerpnąć informacji, osobiście polecam Ganta i jego doradców

Mattias
Aktywny
Aktywny
Posty: 273
Rejestracja: 23 mar 2010, 16:10
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: Mattias » 15 sty 2013, 19:13

w sumie promocje też mogę polecić;) bo u Ganta bywają na prawdę fajne akcje promocyjne

żann
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:12
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: żann » 16 sty 2013, 10:03

Na stronie internetowej jwc są tez informacje o wyprzedażach. Podobno mają teraz wykończenie mieszkania i wyposażenie kuchni gratis.

Tato_Małża
Aktywny
Aktywny
Posty: 251
Rejestracja: 20 lip 2011, 10:57
Lokalizacja: Poznań
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: Tato_Małża » 17 sty 2013, 14:37

Dobra promocja:) U Ganta to wiem, że na dobre okazje można trafić w bloku na Sokołowskiej w Warszawie, bo zostało już tylko kilka mieszkać do sprzedania:)

jolanty
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 27 lis 2012, 10:30
Lokalizacja: Warszawa
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: jolanty » 17 sty 2013, 17:28

to prawda teraz JWC na ostatnie 95 apartamnetów OXYGEN przygotowało specjalną ofertę promocyjną na wykończenie apartamentów z pełnym wyposażeniem kuchni gratis, trzeba tylko wybrać się na dni otwarte w dn. 19/20 stycznia do ich Biura na Grzybowskiej.

Mattias
Aktywny
Aktywny
Posty: 273
Rejestracja: 23 mar 2010, 16:10
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: Mattias » 17 sty 2013, 19:36

ale to dotyczy apartamentów niestety

jolanty
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 27 lis 2012, 10:30
Lokalizacja: Warszawa
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: jolanty » 18 sty 2013, 12:54

no tak ta promocja dotyczy tylko apartamentów OXYGEN.

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: grrregg » 26 sty 2013, 10:14

tak kupiłem od jwc w końcu zdecydowałem się na lewandów park (i myślę, że to był dobry wybór bo mieszka mi się jak na razie fajnie), w czym mogę pomóc?

ketlinlive
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:51
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: ketlinlive » 28 sty 2013, 0:02

Tato_Małża pisze:Zastanów się nad Wolą, wszedzie blisko właściwie, a ceny nie takie wielkie jak w Centrum:) nowa inwestycja na Woli to na ul. Sokołowskiej Gant Development pobudował, a na rynku wtórnym trzeba się rozejrzeć:)


Z inwestycji na Woli polecałbym inwestycję dewelopera Neocity - Osiedle Intenso. Inwestycja ta jest dalej w budowie, ale pierwszy etap jej budowy został w zeszłym roku zakończony. Znajomy zaprosił mnie, bym obejrzał jego nowe mieszkanie w bloku, na tym osiedlu. Musze przyznać, że byłem oczarowany. Mieszkanie - ładnie wykończone, części wspólne - jak na moje oko - o podwyższonym standardzie. Poza tym w budynku mieści się recepcja z ochroną oraz garaże. Jeśli więc kogoś interesuje zamieszkanie na Woli, to rekomendowałbym to miejsce.

romuald
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 14 gru 2010, 13:56
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: romuald » 31 sty 2013, 15:35

Pisałem to już kiedyś w jednym z wątków i powtórzę - Wola to robotnicza dzielnica o niezbyt chlubnej przeszłości i do tej pory nie jest tam po prostu szczególnie bezpiecznie. Jest masa tańszych i o wiele fajniejszych (cichszych, bezpieczniejszych, bardziej zielonych) lokalizacji, choćby na Wilanowie.

jolanty
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 27 lis 2012, 10:30
Lokalizacja: Warszawa
Re: Mieszkanie od dewelopera w Warszawie

autor: jolanty » 31 sty 2013, 15:51

ja się zastanawiam nad Białołęką i nowopowstałymi osiedlami jak Zielona Dolina, Lewandów Park czy Oświedle Światowida, kilku moich znajomych mieszka na Lewandów Park i chwalą sobie mieszkania i okolicę, dlatego już prawie zdecydowałem sie na mieszkanie tam.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów