Jak urządzić salon

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Juicy Colors
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 wrz 2012, 17:39
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jak urządzić salon

autor: Juicy Colors » 07 wrz 2012, 17:45

jeżeli chodzi o fotele bądz sofy polecam firme Juicy Colors.

E-milka
Aktywny
Aktywny
Posty: 149
Rejestracja: 17 mar 2012, 19:23
Re: Jak urządzić salon

autor: E-milka » 09 wrz 2012, 15:37

Nie napisałes, na jakim etapie urządzania pokoju jesteś :) Bo inaczej planuje sie puste wnętrze, gdzie są tylko ściany i wylewka, a inaczej wykończone, z podłogą i drzwiami. Na pewno warto zadbać o ładne wykończenie, jeśli tego nie rozwazałeś jeszcze, pomysł o sztukaterii :) Polecam kolekcję mardom decor.

speeker
lubie spamować
Posty: 127
Rejestracja: 13 cze 2009, 22:46
Re: Jak urządzić salon

autor: speeker » 04 gru 2012, 9:38

mnie się marzy taki duży i jasny salon. Na stronie n-design widziałam bardzo fajny jasny salon. Dla mnie liczy się przede wszystkim nowoczesne i przestronne wnętrze, ale żeby nie było zbyt mdło, to postawiłabym na kontrastujące dodatki.

Bitmat
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 13 lis 2012, 9:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jak urządzić salon

autor: Bitmat » 08 gru 2012, 19:15

W takim razie wstaw zdjęcie lub sam link gdzie można zobaczyć tą aranżację. Ja od siebie polecam także wygłuszenie pokoju,wtedy można liczyć na więcej prywatności. Na naszej stronie Bitmat.pl chętnie doradzimy.

StudioDekor
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 12 paź 2012, 6:57
Kontaktowanie:
Re: Jak urządzić salon

autor: StudioDekor » 13 gru 2012, 0:16

Pomysłów na salon może być bardzo dużo. Wszystko zależy tylko od zasobności naszego portfela. Można postawić na bardziej tradycyjne meble lub coś w stylu bardziej nowoczesnym. Pomysłów jest naprawdę masa. Wystarczy dobrze poszperać w sieci.

danielluc
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 lis 2012, 15:10
Lokalizacja: Warszawa
Re: Jak urządzić salon

autor: danielluc » 13 gru 2012, 10:30

Moim zdaniem najlepiej wyglądają wnętrza minimalistyczne. W ogóle uważam, że im mniej tym lepiej, czy to dotyczy ubrania, czy wystroju salonu etc. Jeżeli miałbym coś polecić to uważam, że warto spojrzeć na wnętrza Katarzyny Kraszewskiej, są właśnie minimalistyczne, w stylu skandynawskim :wink:


Obrazek

agnana
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2013, 21:17
Kontaktowanie:
Re: Jak urządzić salon

autor: agnana » 02 sty 2013, 21:22

Fajne są też salony w stylu glamour :) - takie połączenie nowoczesności i luksusu.

Awatar użytkownika
wnetrze4you
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 10 sty 2013, 22:46
Lokalizacja: wielkopolska
Kontaktowanie:
Re: Jak urządzić salon

autor: wnetrze4you » 15 sty 2013, 21:41

Witam, w tym temacie polecam polskiego producenta i polski design Tomka Rygalik- czyli COMFORTY. Aranżacja wnętrza z meblami COMFORTY z całą pewnością będzie bardzo osobliwa i charakterystyczna.
wnetrze4you Projektowanie wnętrz Aranżacja wnętrz

Verd
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2013, 16:24
Kontaktowanie:
Re: Jak urządzić salon

autor: Verd » 20 sty 2013, 15:37

Próbowaliście już sami zaprojektować swój salon? Jest to możliwe na stornie vinci.org.pl/. Za pomocą intuicyjnego, łatwego w obsłudze i wielofunkcyjnego programu do projektowania wnętrz można naszkicować swój projekt a następnie przedstawić go na forum.

romek71
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 16 sty 2013, 13:49
Lokalizacja: W-w
Re: Jak urządzić salon

autor: romek71 » 22 sty 2013, 12:43

Moim zdaniem ciekawe wnętrze, oprócz ciekawego projektu, charakteryzuje się dobrym wyposażeniem z segmentu technologicznego. Od jakiegoś czasu mówi się o tak zwanym inteligentnym oknie - a ostatnio na CES 3M zaprezentował 84-calowy tablet, więc może coś takiego za kilka- kilkanaście lat stanie się standardem? Dodatkowo dla dzieci - plazma na której będą mogły sobie porysować:) No i oczywiście telewizor w technologii OLED, ale na to przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać...

sexy28
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 14 gru 2012, 10:09
Re: Jak urządzić salon

autor: sexy28 » 24 sty 2013, 16:09

Hejka:):) a może dekoracje w stylu Vintage

Awatar użytkownika
wnetrze4you
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 10 sty 2013, 22:46
Lokalizacja: wielkopolska
Kontaktowanie:
Re: Jak urządzić salon

autor: wnetrze4you » 30 sty 2013, 21:21

Witam,
profesjonalne programy do projektowania/wizualizacji wnętrz dają większe możliwości.
wnetrze4you Projektowanie wnętrz Aranżacja wnętrz

kontrabanda
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2013, 15:15
Re: Jak urządzić salon

autor: kontrabanda » 06 lut 2013, 15:44

Witam, zgadzam się z twierdzeniem, że urządzenie salonu, czyli miejsca, gdzie wre nasze życie towarzyskie, nie należy do zadań łatwych. Bo chcemy, żeby było przyjemnie, żeby było elegancko, żeby było przytulnie, żeby wyglądało syto ale, żeby nie było drogo....Zacznę od ścian, ponieważ ostatnio jestem w tym temacie dość blisko :lol: i znalazłem dla siebie tapetę http://www.newmedia-art.pl/fototapety/fototapeta-falochron-i-mewy-w-sepii.html, którą pierwotnie zamierzałem zamontować w salonie ze względu na jej przestrzenność, no i barwę sepii, którą to uwielbiam :lol: teraz zastanawiam się, czy nie powiesić jej w sypialni, bo jest mocno romantyczno-nostalgiczna :roll:
korzystając z tego forum, może ktoś z Was mi doradzi, dodaję, że salon mam w bielach i ciemnym brązie, a sypialnię w perłowych kolorkach z dodatkami szarości :lol: pozdrawiam

sunn333
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 04 lut 2013, 13:14
Re: Jak urządzić salon

autor: sunn333 » 10 lut 2013, 19:55

ja akurat planuję tak salon, żeby centralnym punktem był kominek, zakupiłem już taką obudowę: http://www.wkladykominkowe.net.pl/obudo ... 700mm.html i wydaję mi się, że przy jej pomocy osiągnę zamierzony cel, ponadto w salonie nie chcę mieć telewizora, a meble minimalistyczne, zimne kolory

Awatar użytkownika
grunia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 20 wrz 2012, 21:00
Re: Jak urządzić salon

autor: grunia » 11 lut 2013, 13:36

Mnie się bardzo podoba salon z podświetlaną ścianą . Ostatnio widziałam też ścianę z betonu, wyglądała bardzo stylowo.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 21 gości

Gotowe projekty domów

cron