Wybierasz się na targi BUDMA 2013?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Internorm
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2012, 9:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Wybierasz się na targi BUDMA 2013?

autor: Internorm » 09 sty 2013, 11:23

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia firmy Internorm na targach BUDMA w Poznaniu w dniach 29.01 - 01.02.2013. Będą mieli Państwo okazje przyjrzeć się naszym innowacyjnym technologiom z serii I-tec (Ryglowanie, Wentylacja, Zacienienie http://www.youtube.com/user/Energooszcz ... ature=mhee) oraz najnowszym modelom okien i drzwi z naszej oferty.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy bezpłatne zaproszenia! Wystarczy wypełnić formularz z następującej strony: http://www.okna-pasywne.pl/index.php?a=formularz
lub przesłać swoje dane do korespondencji na maila biuro@internorm.com.pl i w tytule napisać "Zaproszenia na targi BUDMA 2013", a dwie wejściówki prześlemy do Was pocztą.
Zgłoszenia przyjmujemy do 20 stycznia 2013 r. Nie czekajcie, bo Ilość wejściówek jest ograniczona.

Spotkajmy się w pawilonie 5 na stoisku numer 79.

Pozdrawiamy
Internorm

Jacek Danielewski
Re: Wybierasz się na targi BUDMA 2013?

autor: Jacek Danielewski » 24 sty 2013, 9:57

Witam
Na targi się nie wybieram a spowodowane jest to faktem że przez
lata wystawcy mówili że prześlą informacje po targach i na tym się kończyło.

Zatem zadam pytanie mailem na grupie. Jakie właściwości akustyczne okiem państwo
deklarują. Szukam dostawców okien z szkleniem trzy szybowy i nawiewnikiem z badaniem właściwości akustycznych okna i nie musi być to laboratorium akredytowane byle by było zgodnie ze standardami pomiarowymi jakimi są polskie normy i potrzebuje wyniki w pasmach 1/3 oktawy.

Mamy pewną teorie na temat skuteczności takich okien przy nowym proponowanym sposobie stawiania wymagań i dla zbicia argumentów strony przeciwnej potrzebuje dowodu z rynku.
Czyli moje analizy na konkretnym produkcie.

Będę zobowiązany za informacje w tym temacie.

Internorm
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2012, 9:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Wybierasz się na targi BUDMA 2013?

autor: Internorm » 24 sty 2013, 15:12

Szanowny Panie,
Certyfikaty pozwoliłem sobie wysłać na Pana maila.

Z podrowieniami
Internorm

Jacek Danielewski
Re: Wybierasz się na targi BUDMA 2013?

autor: Jacek Danielewski » 25 sty 2013, 5:37

Dziękuje za dane.
Wstępnie przeglądałem i moje przekonania co do efektywności akustycznej okien ze szkleniem wielokomorowym się potwierdzają .

Duża rzadkość aby producent podawał dane pasmowe izolacyjności akustycznej okien w zakresie od 50 -5 000 Hz. Daje to możliwość dokładnego szacowania poziomu dźwięku w pomieszczeniu przy obciążeniu fasady hałasem komunikacyjnym (samochodowym ).

xfinlandia
Re: Wybierasz się na targi BUDMA 2013?

autor: xfinlandia » 24 lut 2013, 23:43

Jestem jednym ze szczesliwcow, ktorzy takie zaproszenie dostali:)
Ps. Swoje oddalem dobrym ludziom:)


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Crawler] i 16 gości

Gotowe projekty domów