Nowoczesne meble kuchenne

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

belinea
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2012, 18:50
Lokalizacja: mazowieckie
Nowoczesne meble kuchenne

autor: belinea » 04 cze 2012, 19:23

Zapraszamy na naszą stronę


http://www.meblenazamowienie.com/

jeśli podobają się wam nasze realizacje zapraszamy do kontaktu z nami
wykonamy wizualizacje sugerując ciekawe rozwiązanie w waszej kuchni
Obrazek

Przemek
Re: Nowoczesne meble kuchenne

autor: Przemek » 04 cze 2012, 19:37

Meble nie czytają ale Ty umiesz chyba regulamin przeczytać

speeker
lubie spamować
Posty: 127
Rejestracja: 13 cze 2009, 22:46
Re: Nowoczesne meble kuchenne

autor: speeker » 16 cze 2012, 15:29

bardzo ładne, choć mnie się podobają bardziej takie w żywych kolorach
Obrazek

bodziu
Re: Nowoczesne meble kuchenne

autor: bodziu » 03 wrz 2012, 13:53

Nie wiem tylko skąd przekonanie, że nowoczesne musi być drogie. Zobaczcie - http://www.sklep.meble.pl/p167321,kuchn ... 60-cm.html Jak wam się podobają te meble?

Kasiulka6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 66
Rejestracja: 02 sie 2010, 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Re: Nowoczesne meble kuchenne

autor: Kasiulka6 » 17 paź 2012, 14:00

Mi się podobają zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne meble kuchenne. Wszystko zależy od tego w jakim stylu chcemy mieć wnętrza. Tutaj znajdziecie przeogromny wybór mebli kuchennych: http://www.twojemeble.pl/kuchnia,pokoj7.html W kreatorze 3D można samemu zaprojektować meble wedle własnego gustu i upodobania.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
P.C.

Gorenje
Re: Nowoczesne meble kuchenne

autor: Gorenje » 19 paź 2012, 7:06

Wtrącając się do dyskusji o nowoczesnych meblach możemy Wam śmiało polecić do nich nasz nowoczesny sprzęt AGD. Nasze lodówki, piekarniki, okapy, płyty, kuchenki mikrofalowe i inne mają dizajnerskie i ciekawe kształty oraz przeróżne kolory - do nowoczesnych aranżacji kuchni nadają się idealnie. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy! www.gorenje.pl

turbomen
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 25 wrz 2012, 13:46
Re: Nowoczesne meble kuchenne

autor: turbomen » 20 paź 2012, 21:46

http://projektkuchni.blox.pl/resource/1 ... rti_it.jpg


moja kobieta stwierdziła, że taką kuchnie chce. Nie sądzicie, że się opatrzy szybko ten kolor?

Gorenje
Re: Nowoczesne meble kuchenne

autor: Gorenje » 22 paź 2012, 9:59

@turbomen, bardzo ciekawy projekt! Jednocześnie minimalistyczny i dizajnerski, żywy kolor nadaje pazura. Nie jest go za dużo, więc nie powinniście za kilka miesięcy mieć go dość, ale oczywiście wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Jeśli Tobie też się podoba tak jak żonie, to chyba nie ma żadnych przeciwwskazań :)

krzysztofb6
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2012, 18:54
Re: Nowoczesne meble kuchenne

autor: krzysztofb6 » 18 lis 2012, 19:04

Jeśli szukacie oryginalnych mebli to znalazłem fajną stronę anotherdesign.pl

arris
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 19 lis 2012, 14:40
Re: Nowoczesne meble kuchenne

autor: arris » 19 lis 2012, 14:59

Na mnie wrażenie robią meble minimalistyczne, najlepiej jak mają niewiele powierzchni otwartych. Kolory raczej stonowane. Te są ciekawe
Obrazek

http://magazynconsido.pl/wnetrza/minima ... afinowanie

Pani Ogrodniczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 14 lis 2012, 21:14
Re: Nowoczesne meble kuchenne

autor: Pani Ogrodniczka » 20 lis 2012, 11:25

Nie każdego jest od razu stać, żeby kupić sobie meble do kuchni na wymiar. Czasami po prostu kupujemy meble gotowe, które są o wiele tańsze. Wystarczy zajrzeć do sklepu dyskontmeblowy.pl, gdzie można meble kuchenne kupić poniżej 1000 zł. Moim zdaniem jest to idealne rozwiązanie do niewielkich kuchni.

Balcerek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2012, 18:30
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Re: Nowoczesne meble kuchenne

autor: Balcerek » 07 gru 2012, 18:34

My raczej dość oszczędnie urządzamy kuchnię, w sensie nie przepłacamy. Teraz tylko zastanawiamy się nad okapem. W sumie, to nie wiemy, czy da się tu jakoś połączyć nowoczesność z przystępną ceną :D

tombek
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 23 sty 2010, 23:45
Re: Nowoczesne meble kuchenne

autor: tombek » 19 gru 2012, 3:38

Jak okap to z sensorowym sterowaniem, mnie z tych nowszych podoba się OKC 653 SW
Obrazek

Awatar użytkownika
paniKomandor
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 31 mar 2012, 15:47
Re: Nowoczesne meble kuchenne

autor: paniKomandor » 29 gru 2012, 17:09

Pani Ogrodniczka pisze:Nie każdego jest od razu stać, żeby kupić sobie meble do kuchni na wymiar. Czasami po prostu kupujemy meble gotowe, które są o wiele tańsze. Wystarczy zajrzeć do sklepu dyskontmeblowy.pl, gdzie można meble kuchenne kupić poniżej 1000 zł. Moim zdaniem jest to idealne rozwiązanie do niewielkich kuchni.


Jeśli znalazła Pani zestaw mebli pasujących do wymiarów Pani kuchni to bardzo dobrze, jednak w większości przypadków to właśnie do małych kuchni najczęściej zamawia się meble na wymiar. Oczywiście nie ma co liczyć by meble na wymar kosztowały 1000zł, jednak przy dobrym rozeznaniu się w ofercie firm, materiałów, promocji producentów można zbudować meble znacznie taniej niż to na początku się wydaje. Ja ze swej strony wszystkich domowych majsterkowiczów ale nie tylko, zachęcam do korzystania z usług w oddziałach naszych hurtowni HK.

Awatar użytkownika
radioda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 03 sty 2013, 16:27
Re: Nowoczesne meble kuchenne

autor: radioda » 03 sty 2013, 16:36

Z tą nowoczesnością to chyba też nie ma co przesadzać... Jasne, że może fajnie wyglądać, ale najważniejsze, żeby była funkcjonalna.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów