Pomysł na pokój dla 21 latka!

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Dorocia
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 22 lis 2012, 17:25
Lokalizacja: Kraków
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: Dorocia » 23 lis 2012, 14:50

Pomysł fajny ja bym postawiła jasny narożnik jeżeli chcesz ciemną podłogę. Jeżeli chodzi o gości to warto w takim małym pomieszczeniu zainwestować sobie w jakieś składane krzesła, które później mógł byś schować w garderobie. W ten sposób zawsze będziesz mógł przyjąć większą liczbę gości.

E-milka
Aktywny
Aktywny
Posty: 149
Rejestracja: 17 mar 2012, 19:23
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: E-milka » 10 gru 2012, 16:04

Podłoga wenge to na bank :) Piękna jest.

mieszkanie1
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 09 maja 2012, 20:28
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: mieszkanie1 » 10 gru 2012, 20:49

Jeżeli na podłodze ma być ciemne drewno to zdecydowanie jasne ściany. Nie muszą być białe ale raczej w ciepłym odcieniu. Zabudowę najlepiej w kolorze ścian żeby się nie rzucała w oczy. Warto postawić na jeden charakterystyczny mebel, który będzie najlepiej podkreślał charakter właściciela. Fotel w stylu "klubowym" albo szklane blat do pracy.

Kozbl.
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2012, 11:07
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: Kozbl. » 27 gru 2012, 11:03

ciemna podloga jest srednio praktyczna, jako facet radze cos jasniejszego- wiem po sobie, chyba ze sprzątasz w miare czesto,

Daphne
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 13 lut 2012, 11:11
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: Daphne » 28 gru 2012, 18:35

Tak prawdę mówiąc nie zauważyłam aby ciemna podłoga bardziej brudziła się od jasnej.

miro2
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2012, 18:36
Lokalizacja: Wlkp
Kontaktowanie:
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: miro2 » 30 gru 2012, 19:01

Sam kiedyś stanąłem przed podobnym problemem, skończyło się na prostej szafie z ikea i biurko, postawiłem na minimalizm.
Oferuje projektowanie wnętrz poznań w atrakcyjnych cenach.

alek14
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 05 gru 2012, 16:40
Lokalizacja: Warszawa
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: alek14 » 03 sty 2013, 15:56

według mnie jak dla młodego chłopaka to raczej podłoga łatwa w utrzymaniu, pokryta utwardzanym lakierem. Polecam Deska Barlinecka - Smaki Życia sam mam w domu i sprawuje się nieźle

kamilla1
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 sty 2013, 13:48
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: kamilla1 » 21 lut 2013, 14:16

Ja polecam takie wnętrze. Z pewnością jest to nowoczesna sypialnia.
Obrazek

eleganckiewnetrze
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 lut 2013, 22:07
Kontaktowanie:
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: eleganckiewnetrze » 28 lut 2013, 23:32

Chcesz fajnie mieszkać? ale nie masz pomysłu, czasu, a może pieniędzy ?
Przyślij mi zdjęcie swojego pomieszczenia, a ja mailowo pomogę Ci stworzyć wymarzone wnętrze.

Obrazek

- internetowe aranżacje wnętrz na każdą kieszeń (nie tylko dla bogatych)
- internetowe metamorfozy mieszkań niewielkim kosztem i w krótkim czasie...
-internetowe wspólne zakupy- razem dobierzemy meble i dodatki do Twojego wnętrza w odpowiedniej dla Ciebie cenie!

Już od 100 zł za poradę!

garkulec
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwie 2013, 12:03
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: garkulec » 14 kwie 2013, 13:50

kamilla1 pisze:Ja polecam takie wnętrze. Z pewnością jest to nowoczesna sypialnia.
Obrazek


ogólnie fajnie, ale płytki w sypialni to nie jest moja stylistyka. wolalbym stanowczo podloge wenge afrykańskie, w kolorze mebli.

krzysztof-mirtel
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 12 cze 2013, 12:25
Lokalizacja: Kraków
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: krzysztof-mirtel » 08 lip 2013, 15:43

Ja bym to widział tak: ciemna podłoga z naturalnego drewna, ściany w kolorach szarości, może coś wpadające delikatnie w grafit, ewentualnie jasne ściany plus jedna w kolorze gorzkiej czekolady. Do tego jasny nowoczesny narożnik. Z tej laski na ścianie bym jednak zrezygnował, nastrój erotyzmu można zbudować przez zamontowanie lamp punktowych. W niektórych klubach jest tez wykorzystane do tego oświetlenie typu "gwiezdne niebo", też ciekawy pomysł. Do grafitowych ścian fajnie wyglądałoby kilka dodatków w mocnym czerwonym kolorze, może być tez coś białego.

MarianCC
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: MarianCC » 08 lip 2013, 17:22

Bardzo fajne meble możesz znaleźć w tym sklepie: meblościanki - nowoczesne, idealnie dopasowane do gustu młodego chłopaka ;) Myślę, że z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie.

Awatar użytkownika
jacek22
Aktywny
Aktywny
Posty: 196
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:24
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: jacek22 » 08 lip 2013, 17:42

Nie wiem ile chcesz przeznaczyć na te umeblowanie. Ja robiłem remont dwa lata temu to za średniej wielkości kredyt odnowiłem całe mieszkanie. Wybrałem meble na wymiar warszawa i do tego firmę wykończeniową. Możesz tego spróbować.

Analonina
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 cze 2013, 14:57
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: Analonina » 18 lip 2013, 13:33

A myślałes o dodatkach? Wiadomo gołe okno nie rpzejdzie, szczególnie jesli chcesz przyprowadzać dziewczyny :) coś ładnego - skoro chcesz podłoge ciemna fajnie będa pasować takie tęz np panele - no bo firanki pewnie uzasz ze dobrse dla starych
Obrazek
Nieco egzotycznie ale nowoczesnie :)

akacja21
lubie spamować
Posty: 51
Rejestracja: 17 lip 2013, 14:54
Re: Pomysł na pokój dla 21 latka!

autor: akacja21 » 19 lip 2013, 8:06

Teraz wiele fajnych nowoczesnych jest na rynku pomysłów, z biegiem lat wszystko się zmienia, może warto jakiegoś projektanta wynająć do realizacji takich zmian. Moja znajoma robiła wnętrze sypialni swojej z http://www.iszafy.pl/ na zamówienie, więc może coś u nich znajdziesz ciekawego


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

Gotowe projekty domów