Wkrętarka Metabo BS 12 NiCd opłaca się ?

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

gabione
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2012, 17:24
Wkrętarka Metabo BS 12 NiCd opłaca się ?

autor: gabione » 18 gru 2012, 17:35

Witam!
Tak jak w temacie czy opłaca się w/w wkrętarka za około 290 zł-promocja w Castoramie. Wkrętarka będzie używana w domowym użytku, będę budował dom więc głównie z takim przeznaczeniem chcę kupić jakąś wkrętarkę.
główne parametry to :
Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min.] 1300
Moment obrotowy przy wkręcaniu twardym [Nm] 35
Maksymalna średnica wiercenia w drewnie [mm] 30
Maksymalna średnica wiercenia w stali [mm] 10
Rodzaj akumulatora Ni-Cd
Pojemność akumulatora [Ah] 1.7

drab
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 418
Rejestracja: 02 mar 2011, 19:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:
Re: Wkrętarka Metabo BS 12 NiCd opłaca się ?

autor: drab » 19 gru 2012, 19:11

za 290 zł nie będziesz miał cudów nawet za 400 czy 500 można kupić byle co do małych robótek, chcesz mieć wkrętarkę na budowę to kup a jak chcesz żeby ci ją przetrwała to musisz wydać przynajmniej 900 zł

Kup używaną makitę 18V pod jej akumulatory dokupisz wiertarkę, zakrętarkę, szlifierkę kontową i pilarkę tarczową a nawet latarkę, więc nie zmarnujesz baterii bo jakieś z tych urządzeń zawsze będzie na chodzie

Będziesz się szczypał z wydatkami to dołożysz jeszcze więcej a przecież to co sam zrobisz to jak byś zarobił , lepiej żeby coś ci zostało niż żebyś wyrzucił po robocie
Nie mylą się tylko Ci którzy nic nie robią.

gabione
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2012, 17:24
Re: Wkrętarka Metabo BS 12 NiCd opłaca się ?

autor: gabione » 19 gru 2012, 20:41

Niby masz rację, ale liczy się każda złotówka dla mnie. Potrzebna mi jest tylko wkrętarka bo pozostały sprzęt posiadam. Mimo wszystko dzięki za radę!

Metabo Polska
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2012, 8:28
Re: Wkrętarka Metabo BS 12 NiCd opłaca się ?

autor: Metabo Polska » 20 gru 2012, 8:35

Witam, do jakich konkretnych prac będzie używana maszyna? Wiercenie w drewnie w metalu? Jaka głębokość i średnia otworów? Mogę doradzić, ale muszę znać konkretne zastosowanie akumulatorówki.

gabione
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2012, 17:24
Re: Wkrętarka Metabo BS 12 NiCd opłaca się ?

autor: gabione » 21 gru 2012, 18:12

Metabo Polska sprzęt zakupiony-mam nadzieję że sprzęt posłuży. Napisz mi tylko czy jest możliwość dokupienia latarki na te moje bateryjki, oczywiście metabo, bo z tego co oglądam na allegro to chyba raczej nie


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów