Sposoby na małą łazienkę

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Administrator
forumbudowlane.pl
Posty: 265
Rejestracja: 21 lut 2003, 13:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Sposoby na małą łazienkę

autor: Administrator » 20 maja 2011, 13:51

Aranżacja małej łazienki to duże wyzwanie dla osoby, która ją urządza. Co zrobić, by mała łazienka wydawała się większa. Przeczytaj temat >>
Pozdrawiam,
Admin

ekabiny
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:01
Sposoby na małą łazienkę

autor: ekabiny » 20 maja 2011, 13:51

Dokładnie jak w artykule, Producenci mają już w swoich ofertach kabiny o wymiarach np 70x70cm, z tym , że takie maleństwo to chyba ostateczność. Dobrze jest sprawdzić dostępne modele -może w Waszą łazienkę dobrze wpasuje się np kabina asymetryczna? długa i wąska? półokrągła, prostokątna -istnieją gotowe modele: -ekabiny.pl/category/kabiny-prysznicowe-kabiny-asymetryczne- . Można też kabinę złożyć samemu wedle własnego uznania: -ekabiny.pl/category/stworz-swoja-kabine . Wszelkie kombinacje są dopuszczalne. Życzymy powodzenia

IRGwnetrza
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2011, 15:21
Lokalizacja: żory
Kontaktowanie:
Re: Sposoby na małą łazienkę

autor: IRGwnetrza » 20 maja 2011, 15:25

Ja polecam zaglądnięcie na moją stronę, wkrótce znajdziecie w niej informacje i porady jak powiększyć małą łazienkę w bloku, bez wybijania ścian działowych.
-irg-wnetrza.dl.pl

prospektinwestycje
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 429
Rejestracja: 15 mar 2011, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Sposoby na małą łazienkę

autor: prospektinwestycje » 23 maja 2011, 9:32

Prostym sposobem na wizualne powiększenie małej łazienki to zastosowanie dużych płytek. Optycznie powiększają łazienkę.

ara20
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2011, 11:12
Re: Sposoby na małą łazienkę

autor: ara20 » 24 maja 2011, 11:25

Jeśli chcemy aby nasza łazienka wydawała się duża powinna być jasna. Mogą być to zarówno jasne kafelki jak i biała farba.

prospektinwestycje
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 429
Rejestracja: 15 mar 2011, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Sposoby na małą łazienkę

autor: prospektinwestycje » 24 maja 2011, 11:37

Dokładnie, ciemne kolory zmniejszają optycznie pomieszczenie. pozdr. remont-kompleksowo.pl

Wiki66
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 26 maja 2011, 15:40
Re: Sposoby na małą łazienkę

autor: Wiki66 » 02 cze 2011, 10:40

Owszem aranżacja łazienki jest utrudniona gdy mamy do dyspozycji mały metraż;/ Ja również borykałam się z tym problemem, ale zdecydowałam się na skorzystanie z usług projektantów 3esdesign i jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest na swoim miejscu, tak jak powinno być;) Mała, ale w pełni funkcyjna;))

Awatar użytkownika
UNICOM
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 528
Rejestracja: 01 paź 2009, 6:18
Lokalizacja: RNI NISKO
Re: Sposoby na małą łazienkę

autor: UNICOM » 02 cze 2011, 22:52

Ja robiac tylko kibel w pomieszczeniu 2.15 x 0.9, zrobilem mala lazieneczke z prysznicem kibelkiem i umywalka. Wszystko sie zmiescilo, wystarczy tylko wyobrazni,

Dla mnie te fachowcy dekoratorodesigny to takie same paproki jak te fachmany od 15zl za punkt.

Ja juz takiego paproka przy klijencie wypier.......em z roboty.
UNIKOM WSZELKIEJ PRACY!!!!

malina1000
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 06 kwie 2011, 13:23
Re: Sposoby na małą łazienkę

autor: malina1000 » 07 wrz 2012, 9:48

Podziwiam za zagospodarowanie przestrzeni, wszystko się zmieściło. A co to jest za model umywalki.
Wodospad przyjemności:)

martitako
Re: Sposoby na małą łazienkę

autor: martitako » 13 wrz 2012, 13:03

Oświetlając każdy kąt (np półki, lustro itp) mała łazienka będzie wydawała się większa. Świetnie sprawdzi się tu oświetlenie technologią LED. Polecam firmę Sellneo. Sprzedaż online w wygodny i prosty sposób pozwala na złożenie zamówienia na wybrane produkty takie jak taśma LED czy żarówki LED.

StrachLach
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 05 paź 2012, 18:01
Re: Sposoby na małą łazienkę

autor: StrachLach » 09 lis 2012, 23:41

Kolory, kolory i jeszcze raz... oświetlenie. Takie moje skromne zdanie. To jest najważniejsze. Oprócz tego oczywiście idealny musi być dobór rozmiarów mebelków, najlepiej takich, które są wielofunkcyjne (np. lustro czy umywalka już z szafką, żeby cokolwiek w tej łazieneczce pomieścić). Dużo fajnych porad eksperckich o małych łazienkach można sobie na internecie znaleźć.

polakpotrafi
1 - ostrzeżenie!
Posty: 46
Rejestracja: 09 maja 2012, 11:42
Re: Sposoby na małą łazienkę

autor: polakpotrafi » 19 lis 2012, 9:47

zgadzam się musi być w takiej łazience jasno, oświetlenie jest ważne nad lustrem, kabiny prysznicowej no i jakieś główne. Ważna również jest ceramika. Aby umywalka miała spora misę ale nie miała grubych ścianek. Pomocne w wyborze mogą się okazać gotowe aranżacje

Janusz321
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 60
Rejestracja: 21 lip 2011, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

autor: Janusz321 » 15 paź 2013, 14:15

ja uważam, podobnie jak tutaj - budnet.pl/Minimalistyczna_lazienka,Aranzacje_wnetrz,118417-czytaj.html że zestawy podtynkowe i odwodnienia są idealne do małych łazienek. dają więcej przestrzeni, a do tego wyglądają elegancko.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

Gotowe projekty domów