ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOWAŃ

Dowiedz się wszystkiego o instalacjach gazowych, które zagwarantują Ci bezpieczne i przyjazne mieszkanie. Wybierz odpowiedni piec gazowy - funkcjonalny i praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

gaz-partner
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2011, 14:08
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOWAŃ

autor: gaz-partner » 21 wrz 2011, 14:20

Obrazek


www.instalacjezbiornikowe.pl

DORADZTWO | iNSTALACJA | MONTAŻ |
Gaz Partner

Jerzy Antosiewicz
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 08 paź 2011, 9:35
Lokalizacja: mazowieckie
Re: ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOW

autor: Jerzy Antosiewicz » 08 paź 2011, 11:45

No cóż, jeśli jest to forum reklamowe, to jw + sprzedaż i dzierżawa zbiorników. Załatwiamy wszystko od projektu po odbiór UDT.
Przy zakupie na własność użytkownik naszej instalacji nie jest zwiazany obowiązkową umową na dostawy gazu i opłatami za dzierżawę zbiornika. Instalacja zwraca sie po ok. 2 latach użytkowania. Koszty ogrzewania do 30% niższe w porównaniu z sieciowymi dostawcami podobnych rozwiązań. Prawdopodobnie najniższe ceny gazu na rynku. Sprzedaż instalacji na raty. SPRZEDAŻ GAZU NA RATY. Rejon działania firmy - Warszawa + 200 km..

tomaszS78
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2012, 20:54
Lokalizacja: forum budowlane
Re: ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOW

autor: tomaszS78 » 26 sty 2012, 21:07


Szukam zbiornika na gaz płynny !
Czciałbym się kogoś doradzić co jest bardziej opłacalne wynająć zbiornik na gaz czy go zakupić?
Jestem na wstępnym etapie tego działania .
Chciałbym się dowiedzieć jak to wszystko przebiega, i gdzie można dostać tego rodzaju produkt.
Mieszkam w woj.Lubelskim koło hrubieszowa ,niestety do dziś w tym rejonie nie doprowadzili instalacji gazowej więc chciałbym zamiast małych butli (domowych) zainstalować duży zbiornik
I wmiare normalnie żyć .Dziękuję za pomoc .

Stagaz
Re: ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOW

autor: Stagaz » 30 sty 2012, 19:38

Witam
Zapraszam osoby/ firmy do współpracy zajmujemy się serwisem LPG oraz instalacjami zbiornikowymi na p-b. Wspomniane przez kogoś ustawienie zaworu bezpieczeństwa z udziałem inspektora UDT to koszt 200-300 zł, rewizja wewnętrzna zbiornika z próbą ciśnieniową 1100 - 1300 zł. Zapraszam na stronę http://www.stagaz.pl

tomaszS78
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2012, 20:54
Lokalizacja: forum budowlane
Re: ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOW

autor: tomaszS78 » 30 sty 2012, 20:30

Proszę pana dobrze że się ktoś znalazł ale mieszkam w rejonie lubelskim gdzie państwo nie obejmują tego rejonu ,mam nadzieję że może się ktoś odezwie i nawiążę z nim kontakt .Bo zależy mi na doprowadzeniu gazu do domu jeszcze w tym roku .

Jerzy Antosiewicz
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 08 paź 2011, 9:35
Lokalizacja: mazowieckie
Re: ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOW

autor: Jerzy Antosiewicz » 01 lut 2012, 11:58

TomaszS78 odzywam się na priv.

Poszerzyliśmy rejon działania o woj. lubelskie.
Jesteśmy obecni z instalacjami na terenie województw mazowieckiego, podlaskiego, łódzkiego i lubelskiego.

tomaszS78
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2012, 20:54
Lokalizacja: forum budowlane
Re: ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOW

autor: tomaszS78 » 01 lut 2012, 16:54

Dziękuję panu za za pomoc wysłałem emeila już na państwa stronę .

jackod
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 paź 2010, 13:27
Re: ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOW

autor: jackod » 06 mar 2012, 23:02

tomaszS78 pisze:Proszę pana dobrze że się ktoś znalazł ale mieszkam w rejonie lubelskim gdzie państwo nie obejmują tego rejonu ,mam nadzieję że może się ktoś odezwie i nawiążę z nim kontakt .Bo zależy mi na doprowadzeniu gazu do domu jeszcze w tym roku .


tomaszS78, Amerigas obejmuje woj.lubelskie,na ich stronie masz kontakt do handlowca przedzwoń, porównaj ofertę, pozdrawiam!

Jerzy Antosiewicz
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 08 paź 2011, 9:35
Lokalizacja: mazowieckie
Re: ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOW

autor: Jerzy Antosiewicz » 07 mar 2012, 9:54

Zanim zdecydujesz się na dzierżawę i wybór dostawcy sieciowego /np. Amerigas, Gaspol, BP itp/
1. Zapoznaj się bardzo dokładnie z warunkami umowy
2. Kosztami instalacji
3. Opłatą dzierżawną
4. Wysokością deklarowanego zużycia gazu i co grozi za niewypełnienie tego warunku
5. Kiedy i na jakich warynkach dostawca ma prawo zmienić cenę gazu.

Przede wszystkim popytaj sąsiadów jaką mają obecnie cenę gazu. Z reguły w pierwszym roku lub przy pierwszym tankowaniu cena gazu jest promocyjna aby zachecić klienta. Sielanka kończy się już w drugim roku. Obecnie są klienci którym "zaproponowano" na rok 2012 cenę 3,6 zł za litr , przy cenie rynkowej 2,3 zł/litr. Latem w ubiegłym roku cena wynosiła 1,84 zł/litr. Wynika to z sezonowości cen na propan. Tankujesz się głównie latem. Jeśli zabraknie zimą dotakowywujesz tylko tyle aby dotrwać do lata, kiedy ceny znowu bedą najniższe.
Przy 3 000 litrów zużycia rocznie inwestycja we własny zbiornik w porównaniu z firmami np. wymienionymi wyżej, zwróci się po 2 latach!!!
Przykład z ostatniego sezonu: tankowanie latem 2 000 litrów a 1,84 zł, dotankowanie w lutym 1 000 litrów a 2,30 zł uśrednia cenę do ok. 2,0 zł za litr. Koszt ogrzewania średnio miesięcznie w sezonie 2011/2012 to 500 zł/m-c. To oczywiście przykład przy zużyciu 3 tys. litrów.
Podsumowując:
Własny zbiornik pozwala na zakup gazu na wolnym rynku - tam gdzie taniej. Podobnie jak samochód tankujesz gdzie taniej. Jedynym kosztem jest opłata na rzecz UDT ok. 150 zł rocznie. Żadnych kar i zobowiązań. Zbiornik w przyszłości można sprzedać /zawsze to 2-3 tys. zł/.
Mankamentem jest wydanie na początku kilku tysięcy zł na zbiornik i instalację, co zresztą można rozłożyc na raty.
Pisz na priv - pomogę

jackod
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 paź 2010, 13:27
Re: ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOW

autor: jackod » 11 lip 2012, 21:40

Jerzy Antosiewicz pisze:Zanim zdecydujesz się na dzierżawę i wybór dostawcy sieciowego /np. Amerigas, Gaspol, BP itp/
1. Zapoznaj się bardzo dokładnie z warunkami umowy
2. Kosztami instalacji
3. Opłatą dzierżawną
4. Wysokością deklarowanego zużycia gazu i co grozi za niewypełnienie tego warunku
5. Kiedy i na jakich warynkach dostawca ma prawo zmienić cenę gazu.


Ja własnie jestem na etapie wyboru dostawcy, amerigas ktos mi polecił ze znajomych i stąd moje zainteresowanie firmą. Dokładnych warunków umowy jeszcze nie znam, ale wstępne informacje są bardzo budujące: na pewno nie ma opłat stałych do końca trwania umowy, gaz w korzystnej cenie, promocyjna oferta na instalację. Warto się zastanowić.

nata-32
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 07 sty 2011, 11:50
Re: ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOW

autor: nata-32 » 23 sie 2012, 12:16

Jackod - czy już kupiłeś i zainstalowałeś zbiornik Amerigas czy jeszcze nie? Ja też jestem przed wyborem i tak jak ty wybrałam tą firmę bo dała mi najlepszą ofertę. Chcę jednak zapytać jak wyglądały sprawy formalne i montaż. Polecasz czy odradzasz?

Jerzy Antosiewicz
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 08 paź 2011, 9:35
Lokalizacja: mazowieckie
Re: ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOW

autor: Jerzy Antosiewicz » 30 paź 2012, 14:36

Chyba się nie doczekasz odpowiedzi.
Nie ma się czym chwalić.

KLARON GAZ
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 sty 2012, 22:26
Lokalizacja: Koszalin
Kontaktowanie:
Re: ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOW

autor: KLARON GAZ » 01 lis 2012, 22:01

Skoro forumowicze szukają firm wykonawczych chętnie się dołączę

Firma KLARON GAZ zaprasza do zapoznania się z ofertą kompleksowej obsługi inwestycji montażu zbiorników na gaz płynny (propan, propan - butan).

Sprzedajemy zbiorniki na własność klienta !!!
Budujemy instalacje.
Serwisujemy i zbiorniki i instalacje.

Proponujemy Państwu pełen pakiet obsługi :
-Pomagamy wybrać wielkość i rodzaj zbiornika,
-Wykonujemy niezbędne projekty i pomagamy uzyskać stosowne pozwolenia budowlane;
-Dostarczamy i montujemy zbiornik
-Wykonujemy montaż przyłącza
-Wykonujemy odpowiednie badania i kompletujemy dokumentację do zgłoszenia instalacji w Urzędzie Dozoru Technicznego

W ofercie posiadamy zarówno zbiorniki naziemne jaki i podziemne o standardowych pojemnościach 2700, 4850, 6400 i 9200 litrów.

Nasze usługi wykonujemy głównie w północnej części polski w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, wielkopolskim i kujawsko-pomorskim.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty.
Tel. kontaktowy 534 534 443 lub 666 942 420, email : biuro@klarongaz.pl

Przemysław Kalicki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 437
Rejestracja: 26 sty 2011, 11:13
Re: ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY - BEZ DODATKOWYCH LIMITÓW TANKOW

autor: Przemysław Kalicki » 05 lis 2012, 8:57

KLARON GAZ kolega czyta regulamin forum ?
wie że wpisy reklamowe sa płatne ?


Wróć do „Instalacje gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

Gotowe projekty domów