Samodzielne malowanie scian w domu

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kordian
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2012, 17:34
Lokalizacja: Lublin
Samodzielne malowanie scian w domu

autor: kordian » 18 mar 2012, 17:42

Witam, bede zabieral sie za malowanie scian w domu co sadzicie o zakupie pistoletu natryskowego w lidlu (link) http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-700 ... _25478.htm
mam do pomalowania okolo 600m2 wytrzyma i czy bedzie dobrze malowal ?
Tom

Awatar użytkownika
pawel050686
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:21
Kontaktowanie:
Re: Samodzielne malowanie scian w domu

autor: pawel050686 » 23 mar 2012, 23:41

Myślę, że powinien wytrzymać. Te pistolety nie są chyba takie złe biorąc pod uwagę, że są tańsze modele :)


Zapraszam na moją stronę PorticusArt.boo.pl - galeria obrazów

123budujemy
lubie spamować
Posty: 27
Rejestracja: 21 sty 2012, 16:28
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: Samodzielne malowanie scian w domu

autor: 123budujemy » 13 wrz 2012, 20:25

Trochę się interesowałem tematem, i moja rada JEST taka nie warto zarwacać sobie d... tanim pistelecikiem z lidla, przy dobrej farbie takim sprzetem nie pomalujesz, farba będzie za gęsta i będzie bardziej lało pryskało pluło niż malowało,
Agregaty dla domu zaczynaja się od tysiąca zł, np dedra, czy wagner.
Aktualnie jestem przed malowaniem rozważam wypożyczenie agregatu z wypozyczalni, ale jeszcze nie wiem, postaram się opisać cały proces po malowaniu na moim blogu budowlanym
pozdro, powodzenia

Remikk
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 23 lip 2012, 16:50
Re: Samodzielne malowanie scian w domu

autor: Remikk » 28 paź 2012, 11:11

Moze wytrzymac ale nie musi, przy takiej powierzchni na twoim miejscu bym zainwestowal w bardziej profesionalny sprzet, tak zebys sie nie musial martwic


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów