opinie na temat grzejników Perfekt

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Stock
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 18 sty 2011, 21:25
Lokalizacja: Dolny Śląsk
opinie na temat grzejników Perfekt

autor: Stock » 09 paź 2012, 14:57

Kilka lat temu grzejniki Perfekt (importowane z Chin przez Perfexim) zdobyły sporą cześć rynku: były tańsze, lepiej malowane (nie widać było na nich tak mocno zgrzewów, jak na innych grzejnikach), nie było tez skarg na korozję. Dzisiaj (podobno) są już one produkowane w kraju.
Czy macie jakieś uwagi na temat ich jakości? Chciałem je zastosować, bo zaoszczędziłbym około 3-4 tyś. w stosunku do tych z niby wyższej półki (Kermi, Stelrad itp), mimo, że mogę kupić je z upustem prawie 50%. Grzejniki byłyby stosowane tylko w suchych pomieszczeniach.

Przy okazji: w łazienkach (a dodatkowo w trudnym, górzystym klimacie) dobrze sprawdzały mi się tylko Stelrady; wszystko inne korodowało szybko, a najszybciej Purmo_Retig (choć podobno poprawili jakość). Próbowałem też włoskie (Biasi, Immergas), holenderskie Brugmany itd.; nie potrafiły oprzeć się korozji...

Nefryt
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 sty 2012, 8:54
Lokalizacja: WuM
Re: opinie na temat grzejników Perfekt

autor: Nefryt » 30 gru 2013, 15:49

Doszły jakieś opinie ?

norek0
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2014, 19:54
Re: opinie na temat grzejników Perfekt

autor: norek0 » 10 sty 2014, 20:19

perfexim produkuje teraz grzejniki w kraju sa na podobnym poziomie jak stelrad czy purmo a sporo tansze


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości

Gotowe projekty domów