Jakie okna ? ilu komorowe ?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

ilu komorowe okna ?

3
0
Brak głosów
5
6
100%
 
Liczba głosów: 6

drewienko
Jakie okna ? ilu komorowe ?

autor: drewienko » 07 sie 2007, 10:57

Ostatnio ktoś mi powiedział, że zamontował w starym budownictwie okna pięciokomorowe i zaczął wychodzić grzyb. Czy są one zbyt szczelne?
Jakie sąwłaściwie wady i zalety okien trzy- i pięciokomorowych? Czeka mnie wymiana okien w willi poniemieckiej z lat 40-stych. Obecnie są okna drewniane, skrzynkowe. Myślałem o oknach PCV pięciokomorowych, ale po tej historii z pleśnią mocno się zawahałam.
Dodam, że w punktach sprzedaży okien nikt nie zasugerował mi problemu.

Krzysztof Piotr
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 26 lut 2007, 11:13
Lokalizacja: Pomorsko
...

autor: Krzysztof Piotr » 07 sie 2007, 17:54

Mysle ze niema sensu inwestowac w okna 3- komorowe.
Ja na Twoim miejscu kupilbym 5-cio komorowe-aJesli boisz sie ze sa zaszczelne znajdz okna z nawiewnikami.

arcy
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2012, 16:13
Lokalizacja: Lublin
Re: Jakie okna ? ilu komorowe ?

autor: arcy » 03 paź 2012, 16:22

popieram, okna 5 komorowe plus nawiewniki to optymalne rozwiązanie.

unity
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Lublin
Re: Jakie okna ? ilu komorowe ?

autor: unity » 05 paź 2012, 15:59

Okna do swojego domu brałam w Lublinie

xfinlandia
Re: Jakie okna ? ilu komorowe ?

autor: xfinlandia » 12 paź 2012, 18:00

A to nie pierwsze miejsce gdzie pojawił się ten link. A ja w przypadki nie wierzę. Próbujecie się wypromować? Nie uczciwiej wykupić prawdziwą reklamę?

Przemek
Re: Jakie okna ? ilu komorowe ?

autor: Przemek » 21 paź 2012, 19:07


aann69
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 06 sie 2012, 19:36
Re: Jakie okna ? ilu komorowe ?

autor: aann69 » 02 lis 2012, 10:47

Uwaga na firmę Oknoplast. Zamieszcza w reklamie informację, że ma w ofercie niezwykle ciepłą szybę o współczynniku przenikania 0,3 podczas gdy rzeczywiście dysponują tylko szyba 0,6. Takimi oto kłamstwami posługują się w grze rynkowej.
Obrazek

alegna
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 lis 2012, 20:17
Lokalizacja: rzeszów
Re: Jakie okna ? ilu komorowe ?

autor: alegna » 02 lis 2012, 20:26

czy możecie coś powiedzieć o 8 komorowych thermicco????? firma ksm system takie produkuje nie mogę nigdzie znaleźć informacji zarówno o profilu jak i o firmie.

OKNOPLAST-Kraków
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 19 maja 2010, 13:57
Kontaktowanie:
Re: Jakie okna ? ilu komorowe ?

autor: OKNOPLAST-Kraków » 05 lis 2012, 16:05

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Oknoplast posiada w ofercie trzykomorowe pakiety szybowe o współczynniku Ug=0,3, wypełnione kryptonem. Wszystkich którzy podważają dostępność tych szyb, prosimy o kontakt pod numerem 12 279 74 81, w celu umówienia się na spotkanie z naszym ekspertem oraz zamówienia pakietu szybowego Ug=0,3. Jednocześnie uprzejmie prosimy osobę rozpowszechniającą te nieprawdziwe informacje, o zaniechanie swoich działań i prowadzenie aktywności na zasadzie uczciwej konkurencji.

Z poważaniem,

Monika Sosnowska-Rainer
Specjalista ds.PR
OKNOPLAST-Kraków

tkolodziej
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2012, 10:02
Re: Jakie okna ? ilu komorowe ?

autor: tkolodziej » 05 lis 2012, 16:27

A z skąd ta informacja pochodzi, bo ja właśnie przeczytałem oficjalne stanowisko Oknoplast na ten temat http://oknaopinie.pl/vetrex-czy-oknoplast-t67-160.html wynika z niego, że jednak posiadają w ofercie wspomnianą szybę o współczynniku przenikania 0,3 i można ją zamówić do modelu Winergetic ?


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości

Gotowe projekty domów