Brama garażowa Wisniowski, nigdy więcej, złom.

Dobrze dobrana brama garażowa to wygoda i bezpieczeństwo. Jeśli zastanawiasz się jaki model wybrać, jak zamontować bramę, jaki wybrać napęd, szukasz bramy w dobrej cenie, albo określonym kolorze ? zapraszamy do tego działu.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

schneider
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 gru 2009, 10:07
Brama garażowa Wisniowski, nigdy więcej, złom.

autor: schneider » 17 gru 2009, 16:17

W Gorzowie Wlkp. przy 9 Maja mamy w bloku bramę garażową z firmy Wisniowski. To, że jest trochę tańsza od Normstahl czy Hoermann, to nie ma znaczenia. Poprostu często się psuje, a przy ręcznym podnoszeniu można dostać muskuły Pudziana, no i oczywiście bąble na rękach. Jeżeli będziecie chcieli dostać instrukcję obsługi, to zapomnijcie. My czekamy na nią już prawie rok!!!

modern777
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 21 wrz 2009, 9:54
Re: Brama garażowa Wisniowski, nigdy więcej, złom.

autor: modern777 » 18 gru 2009, 11:17

Ciekawe, że miałeś nieciekawe doświadczenia z tą firmą. Mój tata ma taką bramę i nic mu się nie popsuło. Ale może to zależy od tego, gdzie kupujesz taką bramę i kiedy. Przykre, że miałeś takie nieprzyjemne doświadczenia

zawodowiec
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2010, 6:37
Lokalizacja: Nowy Sacz
Re: Brama garażowa Wisniowski, nigdy więcej, złom.

autor: zawodowiec » 29 kwie 2010, 6:41

....
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2010, 6:44 przez zawodowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

zawodowiec
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2010, 6:37
Lokalizacja: Nowy Sacz
Re: Brama garażowa Wisniowski, nigdy więcej, złom.

autor: zawodowiec » 29 kwie 2010, 6:42

Szanowni Państwo,
Jestem pracownikiem Działu Serwisu Firmy WIŚNIOWSKI i chciałbym ustosunkować się do treści postu zamieszczonego na forum przez schneidera

„Brama Wiśniowski, nigdy więcej, złom i brak serwisu.
W Gorzowie Wlkp. przy 9 Maja mamy w bloku nową bramę garażową z firmy Wiśniowski Typ SM MakroPro podnoszoną elektrycznie. To, że jest trochę tańsza od Normstahl czy Hörmann, to nie ma znaczenia. Poprostu często się psuje, a przy ręcznym podnoszeniu można dostać muskuły Pudziana, no i oczywiście bąble na rękach. W styczniu br. była zepsuta przez trzy tygodnie, podczas tych dużych mrozów garaż był otwarty cały czas. W tej chwili podnosi się, ale sygnalizacja świetlna w ogóle nie działa. Jeżeli będziecie chcieli dostać instrukcję obsługi, to zapomnijcie. My czekamy na nią już prawie rok!!! Kontakt z osobami odpowiedzialnymi w firmie Wisniowski, tj Panami Jan Łosak czy Cezary Zdanowski zanim się zacznie, to się skończy, oni po prostu olewają klienta, który już kupił bramę. Reklamacji firma Wiśniowski prostu nie przyjmuje, a na pisma czy Emaile nie odpowiada. Lepiej kupić droższą bramę, ale taką, która działa no i serwis jest


Brama segmentowa WIŚNIOWSKI funkcjonująca w Gorzowie Wlkp. przy ul. 9 Maja została zamontowana przez jednego z naszych lokalnych Sprzedawców w 2006r. W ramach obsługi gwarancyjnej w lutym 2008r. sprawdziliśmy funkcjonowanie bramy i dokonaliśmy bezpłatnej wymiany żarówek w sygnalizatorach. W lipcu 2009r. otrzymaliśmy zlecenie wymiany uszkodzonej w sposób mechaniczny jednej z prowadnic pionowych. Naprawa została wykonana w uzgodnionym terminie, a prawidłowe działanie bramy potwierdziła osoba odbierająca prace montażowe. W styczniu 2010r. ekipa serwisowa wykonała kompleksowy przegląd bramy, w wyniku czego wymieniono elementy o dużym stopniu zużycia, co spotkało się z aprobatą osób zarządzających budynkiem pod wymienianym adresem w Gorzowie Wlkp. Podsumowując powyższe informacje stwierdzam, że:
- firma WIŚNIOWSKI poza wymienionymi okolicznościami nie była informowana w jakikolwiek sposób o nieprawidłowej pracy bramy, a tym bardziej o jej „częstych awariach”;
- brama jest wyposażona w układ awaryjnego otwierania, korzystanie z którego jest łatwe i nie wymaga użycia nadzwyczajnej siły;
- Instrukcja Obsługi i Montażu nie jest dokumentem o charakterze poufnym, jest dołączana do każdego wyrobu, można ją otrzymać drogą pocztową lub elektroniczną; jednak takiego zapytania ze strony autora postu nie otrzymaliśmy.
Wobec zarzutów o nie przyjmowaniu reklamacji bądź nie odpowiadaniu na e-maile pozwolę sobie stwierdzić, że nie przystają one do rzeczywistości. Przykre jest to, że osoba schowana za nickiem zdobywa się na forum na pomówienia, które w łatwy sposób dyskredytują wysiłki wielu osób pracujących na dobre imię firmy WIŚNIOWSKI. Nie są nam znane przyczyny, które kierują autorem postu do tego stopnia, że powielił swój wpis na wielu forach budowlanych. Rozumiem, że środowisko sieci www jest dobrym miejscem, w którym każdy ma prawo do wyrażenia swoich opinii i ocen. Szkoda tylko, że jest również miejscem podawania nieprawdziwych informacji…

schneider
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 gru 2009, 10:07
Re: Brama garażowa Wisniowski, nigdy więcej, złom.

autor: schneider » 30 kwie 2010, 9:06

Szanowny Panie, bardzo się cieszę z Pańskiej odpowiedzi, gdyż dotychczas z firmy Wisniowski nie dostałem żadnej odpowiedzi. To co Pan pisze jest nieprawdą, pisałem wiele Emaili (ostatni do ;--- Jan Losak <J.Losak@wisniowski.pl> 6.4.2009:)
Do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi.
Pan "Cezary Zdanowski" <C.Zdanowski@wisniowski.pl> też się nie odzywa. także Pańskie twierdzenie, że nikt nie zamawiał instrukcji obsługi mija się z prawdą. Poza tym blok w którym mieszkam został wybudowany w 2008 roku, to jak mogliście Panowie zamontować tam bramę dwa lata wcześniej w niewybudowanym budynku. Poza tym kilka dni temu sąsiadowi przy wjeżdżaniu opadła ta sławetna brama na samochód i uszkodziła lakier.
Byłoby dla Panów najkorzystniej, gdybyście poprostu przysłali mi potrzebną dokumentację, a nie dyskutowal na forum budowlanymi o jakości Mercedesów.

kawam0
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2010, 13:59
Lokalizacja: Gniezno
Re: Brama garażowa Wisniowski, nigdy więcej, złom.

autor: kawam0 » 09 wrz 2010, 14:01

Ja też miałem kupić Wiśniowskiego bramę i trochę ogrodzenia ale w ostatniej chwili zdecydowałem się na GMS Nawojową.

Wiśniowskiego masz prawie wszędzie więc bramę łatwo kupić. Jedyne co mnie zdenerwowało to niemiła obsługa telefoniczna w centrali. Chciałem się dowiedzieć jednej rzeczy i mnie chamsko odesłali do ich strony internetowej, "bo tam jest wszystko a oni nie mają czasu tak każdemu odpowiadać". Zresztą nieważne.

A o firmę GMS Nawojową polecił mi znajomy, bramy w jakości ciut lepszej nawet od Wiśniowskiego (moja subiektywna opinia), cena podobna lub taniej i co mnie naprawdę zdziwiło, możliwość zakupu bramy z ogrodzeniem przez internet :smile: - sklep internetowy jak zakup auta, ze wszystkimi opcjami bramy czy ogrodzenia do wyboru. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale inni sprzedawcy bram nie mają chyba takich systemów ??

A, bramę zamówiłem przez sklep internetowy w siedzibie firmy (gdzieś koło Nowego Sącza) ale przywieźli mi ją z salonu GMSa koło mnie.

euroforum
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2011, 10:20
Re: Brama garażowa Wisniowski, nigdy więcej, złom.

autor: euroforum » 07 lut 2011, 12:33

Witam, jeżeli to coś pomoże, to proszę zajrzeć na:

bramy

murmula
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 04 paź 2012, 12:42
Lokalizacja: Wrocław
Re: Brama garażowa Wisniowski, nigdy więcej, złom.

autor: murmula » 04 paź 2012, 13:10

obecnie Wiśniowski wypada drożej od Normstahla, wiem, bo córka się dowiadywała...

Ja zdecydowanie mogę polecić bramę segmentową górną, automatyczną NORMSTAHL...czy to Euro (obecnie: Sekura bardziej innowacyjna - z tego co mi wiadomo) czy G60 SATIN...ja mam akurat Euro-Flair i jestem bardzo zadowolona.

Są to bramy bardzo szczelne, o solidnej konstrukcji, o silnym automacie, wyjątkowo atrakcyjne i estetyczne, ciche, śliczne, nieawaryjne, a do tego naprawdę w atrakcyjnych cenach. Polecam gorąco jako użytkwniczka bramy.

www.normstahl.pl

Awatar użytkownika
brickx
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2011, 12:17
Kontaktowanie:
Re: Brama garażowa Wisniowski, nigdy więcej, złom.

autor: brickx » 07 mar 2013, 9:21

Hmm ciekawy przypadek. Na pewno warto obiektywnie podchodzić do takich spraw a nie po jednym przypadku rozgłaszać firmę jako oszustów. Znam to z doświadczenia. Niestety wpadki się zdarzają i trzeba się z tym liczyć.

http://folia-stretch.pl/

Ogrodzenia-Bramy
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 01 cze 2013, 13:12
Kontaktowanie:
Re: Brama garażowa Wisniowski, nigdy więcej, złom.

autor: Ogrodzenia-Bramy » 27 sie 2013, 16:13

Ekwasek pisze:Opinie jak zawsze będą mocno podzielone,ale tym razem faktycznie przeważają te negatywne. Bardzo dobrze że mamy odpowiedź ze strony formy,to tylko zwiększa jej wiarygodność.


Ekwasek-wyposażenie domów i ogrodu.


Dokładnie. Rzetelny profesjonalista nie boi się konfrontacji z niezadowolonym klientem.

Fakt faktem, inwestycja w bramę jest inwestycją dość poważną, więc trzeba być w niemal stu procentach pewnym firmy, w której się ją kupuje.
Zapraszamy na naszą stronę internetową


Wróć do „Bramy garażowe ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów