Szukam jakiejś dobrej kabiny parowej z montażem...

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

saper1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2012, 11:55
Szukam jakiejś dobrej kabiny parowej z montażem...

autor: saper1985 » 02 paź 2012, 12:13

Witam. Poszukujemy z Żoną jakiejś bardzo dobrej firmy z okolić śląska montującej kabiny parowe. Chodzi mi o kabinę z funkcją sauny parowej, nie interesują mnie żadne wyroby z marketów itp. i nic chińskiego. Może ktoś miał z tym doświadczenie? Kwota max do 15000zł. Wymiar 130 max 150. Cała musi być zamknięta. Dziękuje i pozdrawiam Łukasz

LazienkiABC
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 21 cze 2012, 16:52
Re: Szukam jakiejś dobrej kabiny parowej z montażem...

autor: LazienkiABC » 03 paź 2012, 12:21

Nie polecam kabin z marketów,właśnie to o czym piszesz: są tanie i chińskie,wiec jakość też stoi pod znakiem zapytania. Często montaż oferuje sklep i warto celować właśnie w taką opcję,wtedy nie musicie już szukać nikogo dodatkowo.

saper1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2012, 11:55
Re: Szukam jakiejś dobrej kabiny parowej z montażem...

autor: saper1985 » 03 paź 2012, 14:12

Uhum zgadzam się, a może znasz kogoś lub jakiś sklep godny uwagi? Nadmienię żeby byli to jacyś fachowcy bo wiadomo jak to teraz jest ;) Dzięki i pozdrawiam

dagmara31
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2012, 15:06
Re: Szukam jakiejś dobrej kabiny parowej z montażem...

autor: dagmara31 » 05 paź 2012, 15:12

Ze sie wtrace bo tak czytam i moge polecic firme z Żor. Montowali u mojej matki kabinowanne w Sosnowcu. Akurat tam była ogladac jak to wyglada i fajny bajer ;) Mama mowila ze przyjechalo dwoch panow, bardzo konkretni i kulturalni... Spytam się jej jutro i dam znać jak nazywała się ta ekipa. Pozdrawiam

dagmara31
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2012, 15:06
Re: Szukam jakiejś dobrej kabiny parowej z montażem...

autor: dagmara31 » 09 paź 2012, 8:50

Już mam to firma aquaroom z Żor. Znalazłam nawet ich stronkę www.aquaroom.pl. Może się komuś przyda. Pozdrawiam ;)

saper1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2012, 11:55
Re: Szukam jakiejś dobrej kabiny parowej z montażem...

autor: saper1985 » 09 paź 2012, 15:30

Dziękuje bardzo. Zobacze sobię tą stronkę. Pozdrawiam

tukil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:33
Re: Szukam jakiejś dobrej kabiny parowej z montażem...

autor: tukil » 09 paź 2012, 21:10

Myślę że Novellini byłby dobrym rozwiązaniem, powinieneś się wyrobić w cenie. Montaż powinien być w cenie przy tel ilości pieniędzy które zamierzasz wydać - zapewnia to albo sklep albo producent, to już trzeba by sprawdzić dokładnie.

SantexWaw
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 05 lip 2012, 6:54
Re: Szukam jakiejś dobrej kabiny parowej z montażem...

autor: SantexWaw » 10 paź 2012, 10:25

Jest wiele kabin prysznicowych dobrej jakości,jednak trzeba za nią również zapłacić. Wtedy masz niemal pewność,że posłuży Ci o wiele dłużej oraz masz też gwarancje ze strony producenta,co jest równie istotne. Sprawdź u nas na www.Santex.waw.pl wybór jest bardzo szeroki.

saper1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2012, 11:55
Re: Szukam jakiejś dobrej kabiny parowej z montażem...

autor: saper1985 » 10 paź 2012, 13:26

Wchodzę na stronę santex ale nie chce mi się ładować sklep internetowy, jutro jeszcze zobaczę. Dziękuje i pozdrawiam

saper1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 paź 2012, 11:55
Re: Szukam jakiejś dobrej kabiny parowej z montażem...

autor: saper1985 » 12 paź 2012, 8:20

Na stronce www.aquaroom.pl jest dosyć duży wybór takich kabin, dzwoniłem już do firmy i Pani mi powiedziała że oferują transport i montaż na terenie kraju po wcześniejszym ustaleniu... Pani również oznajmiła mi że udzielają 5 lat gwarancji... Chyba się tam do nich przejadę bo daleko nie mam ;) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Fantaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 25 paź 2013, 9:30
Re: Szukam jakiejś dobrej kabiny parowej z montażem...

autor: Fantaa » 12 lis 2013, 9:51

LazienkiABC pisze:Nie polecam kabin z marketów,właśnie to o czym piszesz: są tanie i chińskie,wiec jakość też stoi pod znakiem zapytania. Często montaż oferuje sklep i warto celować właśnie w taką opcję,wtedy nie musicie już szukać nikogo dodatkowo.


Z ta niską jakość urządzeń do odnowy biologicznej kupowanych w marketach, to niestety ziarno prawdy jest... Ja tak marzę o saunie w domu, ale raczej rozglądam się dla orientacji po lokalnych producentach (jak np. http://www.wandex.com.pl/sauna_finska.html), a nie po marketach budowlano-wielobranżowych, bo jednak w razie czego chciałabym wiedzieć kto dokładnie za projekt i budowe odpowiada a nie że sauna poleci do reklamacji do jakichś Chin..


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Proximic [Crawler] i 40 gości

Gotowe projekty domów