dom jednorodzinny z garażem ? projekt domu Abigail II z G2

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
dom jednorodzinny z garażem ? projekt domu Abigail II z G2

autor: Redakcja » 06 lip 2012, 14:26

dom jednorodzinny z garażem ? projekt domu Abigail II z G2 Przejdz do projektu >>
Redakcja

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: dom jednorodzinny z garażem ? projekt domu Abigail II z

autor: Enerbau » 06 lip 2012, 14:38

Wszystko sprawa gustu!













Nie po to izolujemy, by robić centralne

boogi
dom jednorodzinny z garażem ? projekt domu Abigail II z G2

autor: boogi » 07 lip 2012, 16:11

Brakuje Gargamela i 2 betonowych lwów strzegących wjazdu...
Autor projektu powinien zostać pozbawiony uprawnień albo przestać oglądać kreskówki i dorosnąć...

mallwin
Re: dom jednorodzinny z garażem ? projekt domu Abigail II z

autor: mallwin » 19 lip 2012, 9:46

Każdy ma swoje kanony piękna :) mi osobiście bardziej do gustu przypadły domki nowoczesne takie jak: Tolek G1 czy Anabela ale jeśli ktoś lubi rustykalne kształty to ten dom będzie idealny, zwłaszcza, że ma bardzo interesujący rozkład funkcjonalny.

mucomor
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 24 mar 2008, 14:43
Re: dom jednorodzinny z garażem ? projekt domu Abigail II z

autor: mucomor » 29 wrz 2012, 12:26

Zdecydowanie funkcjonalność jest jego zaletą , osobiście mam go na celowniku i oscyluję pomiędzy modelem 1 i modelem 2. Co do samej architektury to oczywiście jest sprawą gustu, mnie te wersje pasują pod każdym względem.
Wystarczy rozejrzeć sie wśród projektów gotowych i trudno tam znaleźć ciekawe indywidualne propozycje. Większość projektów opartych jest na schematach nie mających nic wspólnego z ideą projektowania, stają się nudne i tuzinkowe.
Ubolewam , że nie znalazłem dotąd innych projektów typu '' abigail " bądź innych nowoczesnych konstrukcji , które dadzą coś więcej niż cztery ściany .
twoj problem, moja glowa

Awatar użytkownika
mlena
nawrócony - nie spamuje
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2013, 12:22
Re: dom jednorodzinny z garażem ? projekt domu Abigail II z

autor: mlena » 08 maja 2013, 13:45

Domek jak z bajki, mi skojarzył się z Harrym Potterem ;-) nie mój klimat , chodź w rzeczywistości na pewno wygląda niezwykle ciekawie i oryginalnie. Jeśli podobają Ci się takie klimaty to ostatnio widziałam podobny projekt Artur z tej samej pracowni co Abigail
Pozdrawiam


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów