Pisuar

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Iwona82K
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2010, 10:12
Pisuar

autor: Iwona82K » 28 lip 2010, 10:16

Wykluczalam pisuar w lazience, dopoki nie przeczytalam tego artykulu: -wnetrze.hipermieszkanie.pl/lazienka/687-pisuar-/

Czy macie w lazience pisuar? Czy korzystacie z niego Wy mezczyzni, albo Wasi goscie lub partnerzy?

Awatar użytkownika
kaczucha
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2010, 9:40
Kontaktowanie:
Re: Pisuar

autor: kaczucha » 29 lip 2010, 9:59

z pisuarem to jest trochę tak że to osobne stanowisko w łazience, dla niej bidet, dla niego pisuar, dla dzieciaków miska, bo mały nie dosięga do pisuaru a ja przecież nie będę klękał ;) więc jak łazienka jest mała to łatwiej jest go nauczyć żeby podnosił deskę, albo po sobie od razu sprzątał....

pozdrawiam

Przemek
Re: Pisuar

autor: Przemek » 30 lip 2010, 10:52

jak macie zdjęcia ciekawych pisuarów wstaw do galerii
dzięki

Narnia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2011, 8:27
Lokalizacja: Warszawa
Re: Pisuar

autor: Narnia » 22 wrz 2011, 9:25

Panowie!
Wiadomo, że siusianie w Waszym przypadku jest dużo łatwiejsze niż u kobiet, bo nie musicie nawet spodni zdejmować... jednak wiadomo też, że nie zawsze i wszyscy idealnie trafiają do muszli :-).
A może tak, dbając o czystość (w dosłownym tego słowa znaczeniu) warto pomyśleć nad zamontowaniem biobidetu? To deska sedesowa z funkcją bidetu, który służy nie tylko kobietom ale również mężczyznom. Po co? ano po to aby zachęcić Was do siadania :-)
Z biobidetem nie dość że można mieć cieplutką deskę (polecam w zimie), to czystą pupkę ma się za dotknięciem jednego przycisku a suszenie pozbawia sensu posiadanie papieru toaletowego w łazience!
Czyż nie kusząca propozycja aby zmienić nawyki i zacząć siadać?

:lol: Obrazek
Życie piękne jest!!!!

Yoanna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 02 lip 2012, 10:10
Re: Pisuar

autor: Yoanna » 24 lip 2012, 10:59

Jeśli miałabym dużą łazienkę to z pewnością miałabym pisuar! ale jakoże mieszkam w bloku, muszę użarać się z mężem, który nie wie co to zamykanie klapy :) Kiedy sie już zdecydujesz na zakup polecam tą stronkę //www.lazienka.com.pl/category/pisuary-pisuary - masz tutaj rózne pisuary, napewno znajedziesz coś dla siebie

Hydromarozo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 25 paź 2011, 17:49
Kontaktowanie:
Re: Pisuar

autor: Hydromarozo » 30 lip 2012, 12:28

Osobiście uważam, ze pisuar w domu to już fanaberia. Nie jest to konieczne, ani zanadto potrzebne. Wyrzucanie cennych pieniędzy w coś co naprawdę nie jest potrzebne.

Życzę rozumu i pozdrawiam.

tukil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:33
Re: Pisuar

autor: tukil » 22 sie 2012, 22:10

A dla mnie to nie taki głupi pomysł jeśli ma się za tyle miejsca i pieniędzy oczywiście :)

LazienkiABC
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 21 cze 2012, 16:52
Re: Pisuar

autor: LazienkiABC » 05 wrz 2012, 12:52

Na ten temat są różne opinie. Moim zdaniem jeśli ktoś am dużo miejsca w łazience i chce to jakoś zagospodarować,to warto zamontować pisuar lub bidet, z których będziemy korzystać. W innym przypadku faktycznie jest to strata czasu oraz pieniędzy. Nie zawsze jest to tylko i wyłącznie fanaberia.

bobbudowniczy11
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 07 sie 2012, 8:06
Re: Pisuar

autor: bobbudowniczy11 » 21 wrz 2012, 9:50

Też wydawało mi się to dziwne, ale fakt, że w sklepach jest ich całkiem sporo, świadczy, że ktoś je jednak kupuje (ot, np. //www.leroymerlin.pl/ceramika-lazienkowa/pisuary-bidety/pisuary-i-akcesoria,a586.html ). Choć u nikogo takiego urządzenia jeszcze nie widziałem.

Awatar użytkownika
spiderwoman
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 15 lut 2011, 9:14
Re: Pisuar

autor: spiderwoman » 21 wrz 2012, 15:06

Roca są w bardzo fajnym stylu, ten by pasował do mojej łazienki:
http://static.lazienkaplus.pl/files/pro ... 1108_1.jpg

Nietypowy kształt i jednocześnie klasycznie.
dom cały w remoncie to nie problem!

Kagain
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2012, 11:35
Re: Pisuar

autor: Kagain » 22 wrz 2012, 11:49

Jak dla mnie pisuar to tylko na mieście, w domu potrzebna jest normalna toaleta - nie ma co miejsca tracić, a jakby nie patrzeć, pisuar ma znacznie mniejszą funkcjonalność :)

MORDIMER
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 cze 2012, 20:52
Kontaktowanie:
Re: Pisuar

autor: MORDIMER » 22 wrz 2012, 15:56

Pisuar - bez przesady. Mi się to kojarzy jednoznacznie z szaletami miejskimi. Bidet w łazience to już standard a nie fanaberia. Kilka przykładów:http://megastore.pl/5223,5203,5249,Ceramika-sanitarna_Bidety-podwieszane.html

Anna2000
Re: Pisuar

autor: Anna2000 » 23 wrz 2012, 13:07

jeśli łazienka jest duża, to może i pisuar nie jest złym pomysłem, ale przeważnie jest tak, że mamy małe łazienki i dlatego taka idea nie ma za bardzo zastosowania. Oczywiście, tych szczęściarzy którzy mają kilka łazienek jest jeszcze mniej, to wtedy można spokojnie urządzić jedną dla niego, jedną dla niej. no, ale to rzadkość. A wracając do tematu - pisuar może i nie jest złym pomysłem, ale ... chyba zbędnym...
_______________________________________________________________________________

tukil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:33
Re: Pisuar

autor: tukil » 11 paź 2012, 21:57

hehe a może coś z tego jednak by mogło zawisnąć u was na ścianie w łazience http://www.wnetrza.isne.pl/lazienka/ciekawe-pisuary/

robekwtf
2 - ostrzeżenia!
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2010, 12:43
Lokalizacja: Brzozów
Re: Pisuar

autor: robekwtf » 12 paź 2012, 10:55

Świetny link z pisuarami :) Zaskoczyły mnie niektóre propozycje :)


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dot [Bot] i 97 gości

Gotowe projekty domów