pomysł na aranżację wnętrza

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
grzegorz3405
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2010, 21:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
pomysł na aranżację wnętrza

autor: grzegorz3405 » 07 gru 2010, 22:30

Witam,
na poczatku chciałbym się przywitać ze wszystkimi uzytkownikami formu:)
Cześć:)

Czuję sie troszkę niesmiało, gdyż przy pierwszym kroku prosze o pomoc, ale cóż ...
Mam problem z zaplanowaniem, aranżacją wnętrza, funkcjonalnością, dla małej kawalerki o wymiarach 4,10 x 3,25 a zalezy mi na ciekawej funkcjonalności.
Wiem, że w małym pomieszczeniu kwestia funkcjonalności jest najważniejsza, więc zwracm sie z prośbą o pomoc.
Pozdrawiam i serdeczne dzięki:)
jeśli mi się udało to skan podłogi powinien być już w galerii
mam nadzieję, że nastepnym razem ja będę pomocny:)

Sztuka Wnętrz
rekomendowany doradca
Posty: 215
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: pomysł na aranżację wnętrza

autor: Sztuka Wnętrz » 10 gru 2010, 22:20

Proszę przede wszystkim napisać ile osób będzie mieszkać w tej przestrzeni. I jeszcze jedno, czy ta kawalerka ma 12m2. Trochę mało. Może chodzi o pokój.

Radzę wybrać się do IKEA, oni specjalizują się w urządzaniu małych przestrzeni tak aby spełniały wiele funkcji, a systemy przechowywania mają bardzo dopracowane i przemyślane. Mają też dużo pomieszczeń urządzonych poglądowo i zawsze można coś dla siebie wybrać. Jeśli nie chcemy tam kupować to zawsze można podpatrzeć jakieś rozwiązanie, np. na e-mieszkanie.
Fajnym rozwiązaniem jest np. piętrowe łóżko, gdzie na górze śpimy, a na dole mamy strefę do pracy lub wypoczynkową. To się sprawdza nie tylko w pokojach dziecięcych.
Dla optycznego powiększenia stosujemy jasne pastelowe barwy, lustra ozdobne, powierzchnie z połyskiem (nie za dużo) oraz sporo punktów świetlnych, które doświetlą nam odpowiednio wszystkie „kąty”. W oknie wieszamy lekkie firany lub tylko rolety.

Pozdrawiam,
IM SztukaWnętrz

grzegorz3405
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2010, 21:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: pomysł na aranżację wnętrza

autor: grzegorz3405 » 12 gru 2010, 21:28

nie wiadmo ile osób będzie mieszkało, na początek myślę, że mieszkanie będzie wynajmowane. Moim zdaniem funkcjonalność zaprojektowana pod jedną osobę powinna się w razie przyszłości sprawdzić.

:)

Sztuka Wnętrz
rekomendowany doradca
Posty: 215
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: pomysł na aranżację wnętrza

autor: Sztuka Wnętrz » 14 gru 2010, 21:55

Mieszkanie na wynajem powinno być mniej praktyczne, bardziej estetyczne. Więcej otwartej przestrzeni.
Dla klienta oglądającego, który ma ograniczony czas na podjęcie decyzji, najważniejsze jest pierwsze wrażenie.
Dlatego nawet pora oglądania jest ważna.
Jeśli mamy ciekawe oświetlenie, warto zadbać o to, żeby były to godziny popołudniowe.
Jeśli istotnym elementem jest krajobraz za oknem, zadbajmy o godziny przedpołudniowe.
Często nie myślimy o takich szczegółach, ale to jest bardzo istotne.
Wynajem to transakcja jak każda inna.
Czystość, ład i porządek to oczywiste.
Ale świeże kwiaty w wazonie, świeże owoce na blacie w kuchni już nie do końca :-)
Pozdrawiam,
IM SztukaWnętrz

remontujacyod2010
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 gru 2010, 21:32
Re: pomysł na aranżację wnętrza

autor: remontujacyod2010 » 16 gru 2010, 22:49

Przestrzegam przed korzystaniem z usług architektonicznych świadczonych przez Paweł Rosół oraz firmę przez niego polecaną OverNet Krzysztofa Czekalskiego. "Fachowiec" jakich już mało. Wszystko co można schrzanić podczas budowy on i jego pracownicy robią perfekcyjenie. Po prostu dramart
oszukanyklient

nick305
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2012, 10:05
Re: pomysł na aranżację wnętrza

autor: nick305 » 07 wrz 2012, 7:09

Witam,

Zapraszam do naszego salonu w Regułach przy Al. Jerozolimskich 305, jesteśmy głównym dystrybutorem farb firmy CAPAROL, posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę dekoracji ściennych, wykładzin jak i zasłon/firan. Na miejscu służy pomocą Pani projektant, która w gustowny sposób potrafi zaproponować klientowi coś oryginalnego; dodatkowo posiadamy dział usług, który za nie wielką opłatą potrafi zrobić "coś z niczego". Zapraszamy

hoarder
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2012, 13:24
Re: pomysł na aranżację wnętrza

autor: hoarder » 13 wrz 2012, 13:27

Fajna aranżacja wnętrza koniecznie zobaczcie bardzo ciekawe, egzotyczne wykonanie. Polecam: http://www.freshbamboo.pl/komplet.html

Anusiaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 07 wrz 2012, 14:09
Re: pomysł na aranżację wnętrza

autor: Anusiaaa » 14 wrz 2012, 14:03

ja bym proponowała meble modułowe, które w ostatnim czasie wracają do łask ;) z czego bardzo się cieszę bo uważam, że ławto można zmieniać wnętrze za pomocą dodatków. mając meble modułowe mamy większe pole manewru jeśli chodzi właśnie o dekoracje;) zastanowiłabym się nad jakś ciekawą dekoracją ściany. np. jakaś fotptapeta, zdjęcie w doskonałej rozdzielczości pokaźnyxh rozmiarów. Nie wiem może poszukaj na stronach z inspiracjami i galeriami wnętrz. osobiście moge polecić stronę. Warto poszperac w internecie i podpatrzec ciekawe rozwiązania ;)


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości

Gotowe projekty domów