Pomysł na aranżację mieszkania

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
ZIV
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 21 gru 2011, 11:06
Pomysł na aranżację mieszkania

autor: ZIV » 12 mar 2012, 21:43

Witam, remontuję mieszkanie i szukam ciekawych pomysłów na nowoczesne wnętrze. Chciałabym stworzyć coś nowoczesnego, dynamicznego a zarazem przytulnego. Macie namiary na dobre biuro projektowe w Warszawie? Jakieś ciekawe projekty wykończeń?

KlaudiaWAWA
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 wrz 2012, 15:22
Re: Pomysł na aranżację mieszkania

autor: KlaudiaWAWA » 01 wrz 2012, 15:34

Witam,
przy aranzacji swojego mieszkania korzystalam z uslug firmy edna design ( 697 562 600) i jestem zadowolona ze wspolpracy. Projekt mieszkania trwal troche czasu ale warto bylo czekac gdyz efekt jest taki jakiego oczekiwalam. Moje mieszakanie jest nowoczesne ale zarazem przytulne. Korzystalam tez z ekip remontowych i meblarskich krtore polecila mi ta firma i tez nie mialam zadnych przykrych sytuacji.Niestety remont troche kosztował ale wiem ze najblizszy zrobie za 20 lat;)POLECAM www.ednadesign.pl

Mirosław D
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 16 maja 2011, 19:23
Re: Pomysł na aranżację mieszkania

autor: Mirosław D » 05 wrz 2012, 23:35

Proponuję odwiedzenie strony http://www.adianainterio.pl Na stronie znajdziesz wiele pomysłów na bardzo ciekawą aranżację nowoczesnego mieszkania, równocześnie większość materiałów wykończeniowych będziesz mogła zamówić w ich sklepie (oczywiście o ile Ci się spodoba i będziesz miąła ochotę), bo przecież można zobaczyć aranżację a później kombinować cos samemu. Za bardzo ciekawą propozycję dzsiaj uważam (pisze dzisiaj, bo wstepnie byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego pomysłu) kafle szklane wypełnione kwiatami, zbożem, gałązkami czy trawą. Moja małżonka wybrała sobie na wykończenie do aneksu kuchennego kafle z trawą. Do tego odowiednie oswietlenie i naprawdę efekt rewelacyjny.

Mirosław D
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 16 maja 2011, 19:23
Re: Pomysł na aranżację mieszkania

autor: Mirosław D » 05 wrz 2012, 23:35

Proponuję odwiedzenie strony http://www.adianainterio.pl Na stronie znajdziesz wiele pomysłów na bardzo ciekawą aranżację nowoczesnego mieszkania, równocześnie większość materiałów wykończeniowych będziesz mogła zamówić w ich sklepie (oczywiście o ile Ci się spodoba i będziesz miąła ochotę), bo przecież można zobaczyć aranżację a później kombinować cos samemu. Za bardzo ciekawą propozycję dzsiaj uważam (pisze dzisiaj, bo wstepnie byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego pomysłu) kafle szklane wypełnione kwiatami, zbożem, gałązkami czy trawą. Moja małżonka wybrała sobie na wykończenie do aneksu kuchennego kafle z trawą. Do tego odowiednie oswietlenie i naprawdę efekt rewelacyjny.

nick305
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2012, 10:05
Re: Pomysł na aranżację mieszkania

autor: nick305 » 07 wrz 2012, 7:24

Witam,

Zapraszam do naszego salonu w Regułach przy Al. Jerozolimskich 305. Na miejscu jest Pani projektant, która w gustownym i nowoczesnym stylu potrafi zaproponować coś oryginalnego. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę dekoracji ściennych, zasłon/firan oraz wykładzin. Jesteśmy głównym dystrybutorem firmy CAPAROL, który cieszy się na rynku długoletnim doświadczeniem i nie naganną opinią. Posiadamy niesamowicie szeroki wybór w farbach, które barwione są według uznania klienta (posiadamy szeroki wachlarz w kolorach). zapraszamy

nick305
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2012, 10:05
Re: Pomysł na aranżację mieszkania

autor: nick305 » 07 wrz 2012, 7:28

Witam,

Zapraszam do naszego salonu w Regułach przy Al. Jerozolimskich 305. Na miejscu jest Pani projektant, która w gustownym i nowoczesnym stylu potrafi zaproponować coś oryginalnego. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę dekoracji ściennych, zasłon/firan oraz wykładzin. Jesteśmy głównym dystrybutorem firmy CAPAROL, który cieszy się na rynku długoletnim doświadczeniem i nie naganną opinią. Posiadamy niesamowicie szeroki wybór w farbach, które barwione są według uznania klienta (posiadamy szeroki wachlarz w kolorach). zapraszamy


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Gotowe projekty domów