Umywalka do ubikacji

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

samanta
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 24 sie 2012, 8:59
Re: Umywalka do ubikacji

autor: samanta » 24 sie 2012, 9:23

Z tego co się orientuję to firma Aquaform posiada dużą gamę naprawdę niewielkich umywalek o niestandardowych wymiarach. Posiadam wannę tej właśnie firmy i jestem z niej bardzo zadowolona. Myślę, że umywalki nie będą odbiegały jakością od wanien. Warto popatrzeć na serwisach typu ceneo, bądź na stornie firmy. :lol:

LazienkiABC
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 21 cze 2012, 16:52
Re: Umywalka do ubikacji

autor: LazienkiABC » 05 wrz 2012, 13:02

W zależności od tego ile miejsca posiadasz w ubikacji,polecam umywalkę nablatową [Łazienki ABC]

co o niej sądzisz? Bo szczerze mówiąc u mnie sprawdziła się i jestem z niej bardzo zadowolony. Cenowo tez przedstawia się bardzo atrakcyjnie.

malina1000
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 06 kwie 2011, 13:23
Re: Umywalka do ubikacji

autor: malina1000 » 07 wrz 2012, 10:23

Generalnie to najlepiej poszukać nie tylko u jednego producenta ale przejrzeć ofertę kilku. Duży wybór różnej wielkości umywalek jest dostępny w sklepie lazienkaplus.pl, trzeba tylko dobrze poszperać.
Wodospad przyjemności:)

robekwtf
2 - ostrzeżenia!
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2010, 12:43
Lokalizacja: Brzozów
Re: Umywalka do ubikacji

autor: robekwtf » 20 wrz 2012, 14:17

Bardzo fajna ta umywaleczka. Wydaje mi się, że obecnie na rynku mamy bardzo duży wybór w ceramice, nawet tej małej. Tutaj na prawdę mały model : http://www.superceramika.pl/index.php?p ... prod_id=17

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Umywalka do ubikacji

autor: Piotr1955 » 11 gru 2018, 9:46

Mamy meble łazienkowe zrobione na zamówienie z takiego tworzywa jak Krion (tutaj o nim piszą konkretniej -krionpolska.pl). Elegancja w najczystszej postaci. Czegoś takiego jak żyję nie widziałam – połysk blask bardzo intensywna biel.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów