Co myslicie o tym pokoju?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Staszek009
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2011, 11:09
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: Staszek009 » 21 sie 2012, 11:29

Ja też zdecydowanie polecam zmianę kolorów. Dobierając je odpowiednio można optycznie zmienić pomieszczenie. Jest fajna strona, która mnie bardzo pomogła [więcej informacji poprzez PW] oraz [więcej informacji poprzez PW].
Odnośnie mebli to ja bym trochę zredukował ich ilość jak się da...

jolkajolantakram
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 14 sie 2012, 9:16
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: jolkajolantakram » 22 sie 2012, 9:44

ładne ale z jednolitymi ścianami! ;) te kwiaty nikną, plus ta szklana półeczka... jest naprawdę zbędna Pokój bardzo przyjemny, mi sie podoba ;) tylko te dwa szczegóły out ;)

nefre
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 10 sie 2012, 11:50
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: nefre » 23 sie 2012, 10:37

Koniecznie zmien stolik :)
Poza tym ten dekor za meblościanką nie pasuje w tym miejscu. Motyw jest bardzo ładny, ale wyeksponowałabym go na większej przestrzeni

bili1979
Aktywny
Aktywny
Posty: 148
Rejestracja: 22 maja 2011, 9:34
Lokalizacja: Lędziny
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: bili1979 » 26 sie 2012, 6:30

siwa pisze:Jak w tytule. Powiedzcie co myślicie o tym pokoju, co się wam podoba a co nie. Co byście zmienili?
Obrazek


Zdecydowanie zmieniłbym kolor ściany na taki,który będzie pasował do tych mebli i do beżu,bez wzorków,jeden kolor,poza tym zmieniłbym telewizor i łóżko...

instalacjepiaseczno
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 03 sie 2012, 8:03
Lokalizacja: Piaseczno
Kontaktowanie:
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: instalacjepiaseczno » 29 sie 2012, 13:08

Całość ogólnie ok, ale bym usunął te naklejki na ścianie - szczególnie na ścianie za telewizorem. :wink:

bili1979
Aktywny
Aktywny
Posty: 148
Rejestracja: 22 maja 2011, 9:34
Lokalizacja: Lędziny
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: bili1979 » 29 sie 2012, 20:13

Najlepsi hydraulicy w Twoim regionie: Krszysztof Sibera - Pro-term - Łódź i okolice , Jacek Baran - Złotokłos, Szczaki oraz SG TERM - z Białegostoku.
Sprawdź ich ofertę już dziś!


To nie jest portal reklamowy...

sokol70
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 12 cze 2011, 15:17
Lokalizacja: Gdynia
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: sokol70 » 31 sie 2012, 21:45

Też mi się nie podobaja kolory... A zwlaszcza te wzorki i dodatkowe dekoracje na scianie. Pokoj jest przez to przytłaczający. Zostawilbym jednolity kolor ścian

kociomber
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 cze 2013, 17:25
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: kociomber » 26 cze 2013, 17:40

ja bym zmieniła kolor ścian jak wspomnieli poprzednicy i kupiła bym inny stół - coś bardziej praktycznego i postawiłabym go po przeciwnej stronie, stół nie musi być duży, bo są teraz rozkładane, np takie http://www.salonmeblowy.net.pl/stoly-do-jadalni.ehtml

MyLed
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 60
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:45
Kontaktowanie:
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: MyLed » 03 lip 2013, 14:48

Ja także mam wrażenie,że przez te kolory pokój wydaje się bardzo przytłaczający,jeśli mogę coś doradzić,to z pewnością zmianę na inny,oczywiście jasny,lub dla kontrastu biały sufit i czekoladowe ściany.

Edmund22
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2013, 17:29
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: Edmund22 » 07 lip 2013, 19:45

Mnie tam się podoba ten pokój, chociaż brakuje mi kwiatów, przydałby się jakiś ładny stojak albo coś innego, bo tak monotonnie tutaj :)

Agnieszka J
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 12 lip 2013, 15:33
Kontaktowanie:
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: Agnieszka J » 12 lip 2013, 15:41

Sciany i stolik - może szklany dla dodania lekkości?

OdkurzaczWodny
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:49
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: OdkurzaczWodny » 17 lip 2013, 11:44

Mam w tej kwestii takie samo zdanie jak Przedmówcy,czyli zmien stolik- najlepiej na ławę szklaną,oraz kolory ścian,te wydają mi się takie "mdłe", co powiesz np o czekoladowym? do tych mebli fajnie by się prezentował.

JanekC
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 433
Rejestracja: 27 lut 2013, 0:11
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: JanekC » 07 sie 2013, 14:00

Może go da się jakoś inaczej rozplanować, żeby uzyskać więcej miejsca. Teraz to podobno wszyscy wymieniają telewizory, więc jakbyś kupił nowiutkiego LEDa to warto by na ścianie powiesić?

wonsowaty
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: wonsowaty » 08 sie 2013, 12:25

Ja bym zakupił tutaj jakieś technorattanowe doniczki i posadził w nich fajnego kwiatka. Elegancko by się tutaj prezentowały np. produkty które sprzedaje www.rattanart.pl i myślę że tego tutaj właśnie brakuje. Możesz bez problemu dobrać kolor i rozmiar donic. A jeżeli masz balkon to osłoń się przed słońcem za pomocą mat z technorattanu, możesz takie znaleźć np na http://www.matanalata.pl/ warto zainwestować w takie rzeczy.

siwa
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2012, 13:38
Re: Co myslicie o tym pokoju?

autor: siwa » 22 wrz 2013, 15:07

Zmieniłam co nieco w pokoju ale kolor musi jeszcze przez jaki czas zostać taki. Mam nadzieje że wygląda to trochę lepiej. Jeszcze myślałam o dywanie z pomponów w kolorze fioletowo czarno siwym. Co wy na to? Dołączam zdjecie pokoju i link do dywanu z pomponów:)
Obrazek
http://myk-berlin.com/objekte/teppiche/68#52
siwulec


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

Gotowe projekty domów