Jakie drzwi wewnętrzne?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

kubaa537
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2012, 23:21
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: kubaa537 » 11 maja 2012, 23:32

Dobrej jakości drzwi wewnętrzne oferuje firma Twój Dom.
Również ceny są tam przystępne i co ważne fachowcy zajmą się także założeniem tych drzwi.
Jeżeli komuś zależy na dobrej jakości i wygodzie to polecam właśnie tą firmę.

Braciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 21 lut 2012, 10:49
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: Braciak » 14 maja 2012, 14:50

W każdym poście reklamujesz w tandetny sposób swoją firmę. Jest to zabieg dosyć nieuczciwy skoro udajesz klienta. Napisz że jesteś handlowcem z tej firmy i chcesz zwiększyć sprzedaż , będzie prościej :)

Czerwiak
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: Czerwiak » 22 cze 2012, 21:52

Nie znam wymienionych przez Ciebie firm, ale z pewnością mogę polecić firmę Czerwiak.
Polecam firmę Czerwiak. Zajmuje się produkcją drzwi drewnianych na bazie naturalnego drewna sosnowego. Ma w swojej ofercie drzwi wejściowe,drzwi pokojowe, łazienkowe oraz bramy garażowe. Solidne w przystępnych cenach. Firma dysponuje szeroka gamą wzorów. Gorąco polecam.

Braciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 21 lut 2012, 10:49
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: Braciak » 24 cze 2012, 17:41

Czerwiak pisze:Nie znam wymienionych przez Ciebie firm, ale z pewnością mogę polecić firmę Czerwiak.
Polecam firmę Czerwiak. Zajmuje się produkcją drzwi drewnianych na bazie naturalnego drewna sosnowego. Ma w swojej ofercie drzwi wejściowe,drzwi pokojowe, łazienkowe oraz bramy garażowe. Solidne w przystępnych cenach. Firma dysponuje szeroka gamą wzorów. Gorąco polecam.



Jaką wartość ma wpis pracownika firmy? Przecież każdy widzi, że to spam i reklama zwykła, a nie szczera wypowiedź zadowolonego rzeczywiście klienta.

Marcin35
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2012, 14:15
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: Marcin35 » 29 cze 2012, 22:54

Każdy polecający post można uznać za spam, ale każdy ma swój własny rozum zapewne i potrafi sam odróżnić.. miejmy nadzieje :) Ja osobiście wszystkie drzwi wewnętrzne w nowym domu wstawiłem firmy Lizurej, rok czasu na razie cieszą oko, polecam bardzo! Możecie uznać to za spam :)

DrzwiErbesp
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 02 lip 2012, 12:50
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: DrzwiErbesp » 02 lip 2012, 13:12

Zawsze tak jest,że ile firm tyle opinii i nic się na to nie poradzi. Zobaczcie też nasze drzwi Erbesp, cenowo wygląda to ciekawie,a solidność i jakość na wysokim poziomie.
drzwi

xfinlandia
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: xfinlandia » 02 lip 2012, 14:37

Marcin35 pisze:Każdy polecający post można uznać za spam, ale każdy ma swój własny rozum zapewne i potrafi sam odróżnić.. miejmy nadzieje :) Ja osobiście wszystkie drzwi wewnętrzne w nowym domu wstawiłem firmy Lizurej, rok czasu na razie cieszą oko, polecam bardzo! Możecie uznać to za spam :)

Ja uznaję za spam, bo ta firma nie pierwszy raz już się "podlizujer" udając klienta.
A nie lepiej zabłsnąć na forum wiedzą, doświadczeniem ? TO klienci docenią bardziej..

Braciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 21 lut 2012, 10:49
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: Braciak » 04 lip 2012, 14:41

Marcin35 pisze:Każdy polecający post można uznać za spam, ale każdy ma swój własny rozum zapewne i potrafi sam odróżnić.. miejmy nadzieje :) Ja osobiście wszystkie drzwi wewnętrzne w nowym domu wstawiłem firmy Lizurej, rok czasu na razie cieszą oko, polecam bardzo! Możecie uznać to za spam :)


Oczywiste, że to tandetna reklama :) Marketing szeptany jest dosyć frasobliwą formą reklamy i nie ukrywajmy, że ten sposób reklamowania firmy nie świadczy za dobrze o firmie zmuszonej do używania tej formy reklamy. :)

Czerwiak
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: Czerwiak » 09 lip 2012, 12:50

Jeżeli coś jest warte polecenia,a wątek dotyczy firm zajmujących się sprzedażą drzwi,to czemu tego nie robić? Każdy z Was polecał swojego faworyta,podobnie jak ja.

xfinlandia
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: xfinlandia » 09 lip 2012, 16:28

Swojego faworyta? Trzeba być bufonem by o sobie tak mówić :)

Braciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 21 lut 2012, 10:49
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: Braciak » 10 lip 2012, 9:03

Czerwiak pisze:Jeżeli coś jest warte polecenia,a wątek dotyczy firm zajmujących się sprzedażą drzwi,to czemu tego nie robić? Każdy z Was polecał swojego faworyta,podobnie jak ja.



Jakiego faworyta ? zwyczajnie w dość tandetny sposób promujesz swoją firmę :)

DrzwiErbesp
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 02 lip 2012, 12:50
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: DrzwiErbesp » 20 lip 2012, 11:53

Nie do końca się zgodzę,ponieważ większość użytkowników poleca tą firmę na której się nie zawiodła,a akurat odnośnie drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych to jest spore pole do popisu i szeroki wybór producentów.
drzwi

Braciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 21 lut 2012, 10:49
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: Braciak » 21 lip 2012, 22:57

DrzwiErbesp pisze:Nie do końca się zgodzę,ponieważ większość użytkowników poleca tą firmę na której się nie zawiodła,a akurat odnośnie drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych to jest spore pole do popisu i szeroki wybór producentów.



Oczywiście, że się nie zgodzisz ponieważ również spamujesz :) Czy rzeczywiście uważasz, że Twoja opinia jako pracownika firmy jest dla czytających forum znacząca? Co masz napisać, że robicie słabe drzwi? Zawsze napiszesz, że jesteście świetni, ale o tylko reklama, a nie post naprawdę zadowolonego klienta. :)

profildrzwi
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 sie 2012, 12:16
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: profildrzwi » 19 sie 2012, 12:29

DrzwiErbesp pisze:Zawsze tak jest,że ile firm tyle opinii i nic się na to nie poradzi. Zobaczcie też nasze drzwi Erbesp, cenowo wygląda to ciekawie,a solidność i jakość na wysokim poziomie.

No te wasze drzwi chińskie za 399 to na pewno nie najlepsza oferta. Nie polecaj chińskich drzwi bez gwarancji jakości.

ZamknieteDrzwi
lubie spamować
Posty: 47
Rejestracja: 18 kwie 2012, 9:10
Re: Jakie drzwi wewnętrzne?

autor: ZamknieteDrzwi » 30 sie 2012, 8:56

Zachęcam do zapoznania się z naszą oferta na www.ZamknieteDrzwi.pl , skoro każdy poleca tutaj swoją stronę to ja również. I jeszcze mała uwaga: nie wszystko co tanie jest chińskie i od razu złe,myślę że to mylny trop.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

Gotowe projekty domów