Wiele kolorów , co wybrać?????????

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
fluofluo
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2012, 21:35
Wiele kolorów , co wybrać?????????

autor: fluofluo » 11 sie 2012, 21:46

Witam. Chciałabym Was prosić o poradę odnośnie mojego pokoju. Planuję przemalować ściany- obecnie mam brzoskwiniowe.
Mam mały pokój, ok.12 m*2, pomarańczową sofę(co prawda ścielę ją kremową narzutą), brązowe meble ,różowo-fioletowo-biały dywan. Całość jak na razie ładnie współgra, ale :
- marzą mi się ściany w kolorze maliny. A dokładniej jedna ściana (ta gdzie okno) w kolorze soczystej maliny, pozostałe też malinowe, ale jaśniutkie,pastelowe.
-chodzą mi po głowie również ściany w odcieniu- jedna latte, pozostałe jaśniejsze. Do tego jakieś ostatnimi czasy lubiane naklejki na ściane, delikatne, w jednym miejscu, w kolorze maliny np.

Nie chcę ryzykować, a nie wiem czy taki zestaw kolorów będzie odpowiedni.
A może jedna ściana soczysto malinowa, pozostale jasne latte? Lub jednna latte pozostałe jasna malina?

MagiaPlytek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 02 lip 2012, 16:22
Re: Wiele kolorów , co wybrać?????????

autor: MagiaPlytek » 16 sie 2012, 11:44

Możesz zrobić wizualizację swojego pokoju właśnie w tych kolorach,nic nie stoi na przeszkodzie. poza tym wydaje mi sie,że do takich mebli jak i sofy lepiej pasować bedą jasne kolory,zamiast latte może wanilia?

fluofluo
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2012, 21:35
Re: Wiele kolorów , co wybrać?????????

autor: fluofluo » 16 sie 2012, 19:28

Już po malowaniu. 2 ściany - żakardowy amarant, dwie- migdałowy, z dekorala. Wyszło ekstra ;)

JMD
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 83
Rejestracja: 31 maja 2012, 17:37
Re: Wiele kolorów , co wybrać?????????

autor: JMD » 17 sie 2012, 9:21

W takim razie nie pozostaje nie innego jak tylko pogratulować. Jeśli masz chwile czasu to wstaw zdjęcia swojego pokoju do galerii. Wtedy sami zobaczymy jak się prezentuje.

bobbudowniczy11
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 07 sie 2012, 8:06
Re: Wiele kolorów , co wybrać?????????

autor: bobbudowniczy11 » 17 sie 2012, 9:52

podoba mi się ten pomysł z malinowymi ścianami :)

SantexWaw
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 05 lip 2012, 6:54
Re: Wiele kolorów , co wybrać?????????

autor: SantexWaw » 22 sie 2012, 13:11

Trzeba przyznać,że brzmi bardzo ciekawie,więc czekamy na zdjęcia,wstaw je koniecznie:) Też w niedługim czasie planuje remont,może ściągne coś od Ciebie:)

galim
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 05 mar 2012, 9:07
Re: Wiele kolorów , co wybrać?????????

autor: galim » 27 sie 2012, 9:26

o masz, przebiegłem, myslelem ze tez wybierzesz malinowy. No ale wrzucaj zdjęcia, kuzynka ma malinową sofe - kolor daje rade ;) ja u siebie mam kawe z mlekiem


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

Gotowe projekty domów