Elektroniczny bidet

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Alivio
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 sie 2012, 16:36
Elektroniczny bidet

autor: Alivio » 04 sie 2012, 16:48

Obrazek
Elektroniczne bidety to wyjątkowo ergonomiczne rozwiązanie do nowoczesnego domu. Elektroniczne bidety to nakładka na tradycyjną , ogólnodostępną toaletę. Są wyjątkowo proste w samodzielnej instalacji. Zapewniają najwyższy komfort i higienę dostosowaną do potrzeb Pań jak również są bidetami w tradycyjnym rozumieniu funkcji tego urządzenia. Co więcej pozwalają zaoszczędzić miejsce w naszych łazienkach.

Sklep internetowy Alivio - Home Appliances oferuje bidety elektroniczne po wyjątkowo przystępnych cenach. Tylko w sierpniu dla użytkowników forum budowlanego zniżka 5% na cały asortyment naszych produktów.

W celu uzyskania zniżki należy nawiązać kontakt z naszą firmą za pomocą wiadomości prywatnej na forum.

Pełna gama produktów oraz ich charakterystyka jest dostępna na stronie naszego sklepu: http://www.alivio-home.pl

Zapraszamy!

Zespół Alivio

Obrazek

MagiaPlytek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 02 lip 2012, 16:22
Re: Elektroniczny bidet

autor: MagiaPlytek » 16 sie 2012, 11:35

Co sądzicie na temat takiego elektronicznego bidetu,korzystacie i macie coś takiego w swojej łazience? Bo ja osobiście nie jestem co do tego przekonany. Dla mnie to zbędne urządzenie w łazience.

MORDIMER
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 cze 2012, 20:52
Kontaktowanie:
Re: Elektroniczny bidet

autor: MORDIMER » 16 sie 2012, 20:20

Montaż bidetu popieram jak najbardziej ale z takie wyposażenie, to chyba jednak strata pieniędzy.[/url]

SantexWaw
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 05 lip 2012, 6:54
Re: Elektroniczny bidet

autor: SantexWaw » 22 sie 2012, 13:26

Ja mam podobne zdanie na ten temat. Sam bidet jak najbardziej tak,ale bez tego całego mechanizmu,to zbędny wydatek.

Alivio
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 sie 2012, 16:36
Re: Elektroniczny bidet

autor: Alivio » 02 wrz 2012, 15:21

Rozważając zakup elektronicznego bidetu należy uwzględnić kilka istotnych aspektów.

Elektroniczny bidet nie jest rozwiązaniem dla "minimalistów". Jest to urządzenie zaawansowane, które potrafi spełnić dość wygórowane oczekiwania użytkownika. Potrafi nie tylko myć ale i suszyć ciepłym powietrzem. Przynosi ulgę kobietom w trakcie menstruacji jak również zapewnia, że deska jest zawsze ciepła. Z pewnością z kombinacją: tradycyjna toaleta i tradycyjny bidet nie uzyskamy takiego bogactwa funkcji.

Koszt sumaryczny i jednego i drugiego rozwiązania jest bardzo zbliżony. Szczególnie kiedy w rachunku tym pamięta się o takich składowych jak: koszt zakupu samego tradycyjnego bidetu, koszt doprowadzenia dodatkowych przyłączy wody ciepłej i zimnej oraz kanalizacji do bidetu tradycyjnego, jak również koszt pracy przy montażu tego bidetu.
Bidet elektroniczny jest bardzo prosty w montażu i praca ta bez problemu może być wykonana samodzielnie. W jego przypadku nie doprowadzamy dodatkowo wody. Korzystamy z przyłącza toalety (potrzebuje tylko wody zimnej) oraz elektryczności (230V), z dostępnością której w łazience zwykle nie ma problemu. Jest on montowany na tradycyjną toaletę, co oszczędza nam miejsce w łazience. Zatem jedynym kosztem jaki ponosimy w przypadku bidetu elektronicznego jest koszt zakupu bidetu.

Ostatnim aspektem jest kwestia estetyki. Chyba znajdzie się wśród nas wielu takich, którzy stwierdzą, że bidet elektroniczny prezentuje się jednak troszkę lepiej niż dwie tradycyjne misy.

Gorąco zachęcamy do pełnego zapoznania się z możliwościami oferowanych przez nas bidetów na stronie www.alivio-home.pl

Pozdrawiamy,

Zespół Alivio

GlazuraStrzelin
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 18 lis 2011, 21:48
Re: Elektroniczny bidet

autor: GlazuraStrzelin » 04 wrz 2012, 13:46

Jeżeli bidet to zwykły,bez tej całej elektroniki,która jak wiem z doświadczenia- szybko zaczyna się psuć i są z nią same problemy. Chyba nie warto się męczyć.

Alivio
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 sie 2012, 16:36
Re: Elektroniczny bidet

autor: Alivio » 04 wrz 2012, 15:15

Układy elektronicznych scalonych mikrokontrolerów cyfrowych znane są ze swojej niezawodności. Standardem w tego typu urządzeniach jest czas życia urządzenia na poziomie 100 000 godzin pracy.

Bidety przez nas oferowane są sterowane mikroprocesorowo dlatego też w ich przypadku nie ma zastosowania opinia o zawodnych układach analogowych, które w naszych bidetach stosowane nie są.

LazienkiABC
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 21 cze 2012, 16:52
Re: Elektroniczny bidet

autor: LazienkiABC » 05 wrz 2012, 12:39

No tak,ale czy naprawdę jest to potrzebne? Zwykły podwieszany bidet załatwia sprawe. Jeśli ktoś ma na tyle miejsca w swojej łazience,to oczywiście polecam. Dodatkowo w praktyce wychodzi to również taniej niż w przypadku elektronicznego układu.

karola88
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 24 wrz 2014, 10:21
Kontaktowanie:
Re: Elektroniczny bidet

autor: karola88 » 26 maja 2015, 9:24

elektroniczny czy ja wiem. w sumie moglby byc spoko, ale po co to tak strasznie komplikowac proste rzeczy. bidet tradycyjny doskonale spelnia swoja funkcje i nic mu nie brakuje, ja np rok temu montowalam u siebie taki [Viverto] absolutna prostota, zadnych udziwnien, jedyne co, to ze ma klape i sie nie kurzy:) fajny i przydatny sprzet, nie wyobrazam sobie go nie miec.

Sedicerion15
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2015, 12:41
Kontaktowanie:
Re: Elektroniczny bidet

autor: Sedicerion15 » 26 maja 2015, 12:45

Jak dla mnie jest to totalnie zbędny bajer i nie widzę plusów z jego posiadania :P Ot kolejny grat w domu.

yuliarotka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 11 sty 2016, 22:20
Lokalizacja: Warszawa
Re: Elektroniczny bidet

autor: yuliarotka » 08 mar 2016, 12:05

Moim zdaniem bidet to dobra sprawa jak się ma dużą łazienkę. Ja mam bardzo mała wiec bidet nie wchodzi w grę a bardzo bym chciala mieć .

samky
Aktywny
Aktywny
Posty: 182
Rejestracja: 31 mar 2015, 14:47
Re: Elektroniczny bidet

autor: samky » 16 mar 2016, 17:17

A co tak pesymistycznie. To nie grat, to bajer! :) I super gadżet jak masz hotel czy hostel.

Konstantin21
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 14 mar 2016, 1:00
Re: Elektroniczny bidet

autor: Konstantin21 » 16 mar 2016, 18:08

Zastanawiam się czemu tak rzadko widzi się bidety w domach, są naprawdę praktyczne.

Perła89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 85
Rejestracja: 14 mar 2016, 20:31
Re: Elektroniczny bidet

autor: Perła89 » 18 mar 2016, 21:24

Nie wiem po co ta cała technologia w łazienkach, załatwiasz potrzebę i już nie ma co sie rozczulać.

marcinmalinka
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 11 lis 2018, 23:13
Re: Elektroniczny bidet

autor: marcinmalinka » 24 maja 2019, 6:17

Może nie jest to podstawowe wyposażenie, ale Twoi goście na pewno będą zadowoleni. Swoją drogą znalazłem ostatnio niedrogie miejsce do noclegu w dobrej lokalizacji w Krakowie.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów