impregnacja klinkieru

Bez materiałów chemii budowlanej nie można wyobrazić sobie żadnych prac budowlanych i remontowych. Wybór materiałów jest ogromny, a ciągle pojawiają się nowe, ciekawe produkty. Jakie materiały zastosować w konkretnym przypadku? Które ułatwią i usprawnią budowę i remont? Czym tynkować, malować, impregnować, kleić, uszczelniać i czyścić?

Moderator: Deitermann

vanhelsing
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2009, 10:30
Lokalizacja: wadowice
impregnacja klinkieru

autor: vanhelsing » 02 sie 2009, 10:34

Potrzebuje Dobre środki do impregnacji klinkieru posiadające po za właściwościami grzybobójczymi jeszcze nadające walory estetyczne cegły - połysk :D

ccchudy
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 sty 2011, 14:00
Re: impregnacja klinkieru

autor: ccchudy » 17 sty 2011, 14:36

Co tu długo mówić SARSIL Klinkier :D i po problemie :D

merkanty
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 24 sty 2011, 16:12
Re: impregnacja klinkieru

autor: merkanty » 25 maja 2011, 11:46

jak dla mnie specjalistą od impregnacji klinkieru jest sopro - mają nawet szkolenia i foldery w tym zakresie - mój facet jak się za to zabierał to dostał w sklepie właśnie materiały, folderek no i ew. konsultacje z człowiekiem ze sklepu...

ale sklepik taki mały lokalny, szkoda tego szukać w dużych korporacjach i hipermarketach

zanetta
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2011, 13:18
Lokalizacja: Wielkopolska
Re: impregnacja klinkieru

autor: zanetta » 12 gru 2011, 22:18

Też szukałam środka do czyszczenia klinkieru oraz gresu. Tak się złożyło ze trafiłam na portal http://www.c-n-f.pl/produkty/1552/ref:46 i znalazłam produkty firmy Knauf. Szybko uporałam się z zabrudzeniami. Środki skuteczne, ale zalecam czyścić te powierzchnie częściej niż raz na rok bo sąsiad już musiał się więcej namęczyć. Pozdrawiam

Bartosz_KRM
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2012, 9:32
Lokalizacja: Kęty
Kontaktowanie:
Re: impregnacja klinkieru

autor: Bartosz_KRM » 23 lut 2012, 14:33

Dobrym środkiem impregnującym klinkier i który dodatkowo wyciąga kolor jest FilaWet.
Można też zastosować wspomniany wcześniej Sarsil ,jednak wydaje mi się ,że on ma słabsze właściwości.

Pozdrawiam,

Bartosz

konik6k
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 29 lut 2008, 15:17
Lokalizacja: Konopiska / Częstochowa
Kontaktowanie:
Re: impregnacja klinkieru

autor: konik6k » 05 sie 2012, 19:13



Wróć do „Chemia budowlana”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów