Pokój nastolatka, meblościanka

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

damian_bany
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2009, 20:24
Pokój nastolatka, meblościanka

autor: damian_bany » 02 lut 2009, 20:42

Witam!

Jestem siedemnastolatkiem i mam mały problem. Za jakiś czas będę przeprowadzał się z bloku do nowego, jednorodzinnego domu. Mój pokój jest duży, koło 25m2. W internecie jest mnóstwo mebli dla osób w moim wieku, lecz wszystkie są projektowany na oszczędność. W większość mebli wpakowali w jedno miejsce na komputer, tv, biurko, szafe i bóg wie jeszcze co... Ja jednak wszystko będę miał oddzielnie, na różnych ścianach. Na głównej chciałbym mieć zwykłą, podłużną na około 4 meblościankę. Nie chce mieć w niej ani łóżka, ani biurka, ani miejsca na ubrania. Co chce? Sam nie wiem :) na pewno będę potrzebował miejsce na telewizor. Z pewnością też miejsce na książki, ale nie chce mieć całej szafy w papierach, bo jak by to wyglądało? Myślę, że dwie półeczki w zupełności by mi wystarczyły. No, nie pogardził bym większą ilością :D A reszta? Co taki zwykły, młody zjadacz chleba powinien mieć? Czekam na propozycje :) I najlepiej by było, gdyby albo cała szafa, albo jedna jej część (na samym rogu z prawej) miała koło 35cm głębokości. Może mieć nie wiele więcej, ale nie przesadzajmy, bo mi się balkon nie otworzy :D

Z góry dziękuję za pomoc :)
Pozdrawiam

PS: Jak narazie cena nie gra roli.

gustav33
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 14 kwie 2009, 8:22
Re: Pokój nastolatka, meblościanka ;)

autor: gustav33 » 31 maja 2009, 16:06

damian_bany pisze:Witam!

Jestem siedemnastolatkiem i mam mały problem. Za jakiś czas będę przeprowadzał się z bloku do nowego, jednorodzinnego domu. Mój pokój jest duży, koło 25m2. W internecie jest mnóstwo mebli dla osób w moim wieku, lecz wszystkie są projektowany na oszczędność. W większość mebli wpakowali w jedno miejsce na komputer, tv, biurko, szafe i bóg wie jeszcze co... Ja jednak wszystko będę miał oddzielnie, na różnych ścianach. Na głównej chciałbym mieć zwykłą, podłużną na około 4 meblościankę. Nie chce mieć w niej ani łóżka, ani biurka, ani miejsca na ubrania. Co chce? Sam nie wiem :) na pewno będę potrzebował miejsce na telewizor. Z pewnością też miejsce na książki, ale nie chce mieć całej szafy w papierach, bo jak by to wyglądało? Myślę, że dwie półeczki w zupełności by mi wystarczyły. No, nie pogardził bym większą ilością :D A reszta? Co taki zwykły, młody zjadacz chleba powinien mieć? Czekam na propozycje :) I najlepiej by było, gdyby albo cała szafa, albo jedna jej część (na samym rogu z prawej) miała koło 35cm głębokości. Może mieć nie wiele więcej, ale nie przesadzajmy, bo mi się balkon nie otworzy :D

Z góry dziękuję za pomoc :)
Pozdrawiam

PS: Jak narazie cena nie gra roli.



Jak już będziesz na swoim nowym miejscu to wsiadaj w samochód, jedż do najbliższej niezbyt zamożnej parafii i pytaj proboszcza o solidnego starego stolarza, który nie ma roboty. Zrobi Tobie co chcesz lepiej, taniej i najprawdopodobniej z litego drewna.
taki jest obecny kryzysowy schemat :D

Oluśka333
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 04 paź 2009, 14:35
Re: Pokój nastolatka, meblościanka ;)

autor: Oluśka333 » 25 lis 2009, 14:14

W sumie to ja nie wiem co Ty jeszcze chcesz włożyć do tego swojego pokoju jak masz w nim wszystko. Nie rezygnuj z szaf i pólek jak masz tylko an to miejsce, bo fajnie jest mieć gdzie włożyć stare rzeczy:) Ponadto może warto zainwestować w nowe sprzęty, wtedy radze looknać na 3kropki.pl Albo rzeczywiście skorzystaj z rady parafialnego stolarza:)

karolinaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 sty 2010, 15:16
Kontaktowanie:
Re: Pokój nastolatka, meblościanka

autor: karolinaa » 28 sty 2010, 10:43

Możesz wstawić dwie fajne kanapy i będziesz miał gdzie posadzić znajomych, jeśli cena nie gra roli to gigantyczne akwarium może trochę podzielić Twój pokój, co jeszcze przychodzi mi do głowy to fotel lub szezlong świetne miejsce na relaks i słuchanie muzyki.
dekoracja domu
dekoracja salonu

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: Pokój nastolatka, meblościanka

autor: Arowana14 » 20 cze 2012, 15:42

Proponuję zajrzeć tutaj: http://mebledladziecka.com.pl/ Jest wiele ciekawych zestawów, niektóre są naprawdę "obszerne". Może znajdziesz coś dla siebie :) Gdybyś się na któryś zestaw zdecydował to napisz jaki wybrałeś. Mam syna trochę młodszego od Ciebie i też planujemy niedługo zrobić przemeblowanie :)
BOB-BUDOWNICZY

stoltap2
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 16 gru 2011, 11:32
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontaktowanie:
Re: Pokój nastolatka, meblościanka

autor: stoltap2 » 20 cze 2012, 16:15

Witam
Proponuję zapomnieć o meblościankach i skupić się raczej na elementach z systemów meblowych.
Jest naprawdę spora oferta systemów które na pewno ci się spodobają. Zapraszam na naszą stroną:
www.meblo-maniak.pl. W razie pytań również jesteśmy do dyspozycji. Pozdrawiam

ta_marlena
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2012, 15:43
Re: Pokój nastolatka, meblościanka

autor: ta_marlena » 24 cze 2012, 13:43

Dokładnie, wnętrze będzie mieć swój charakter, jeśli każdy element wystroju będzie niepowtarzalny, a zarazem uda się go wkomponować w taką stylistykę, która będzie pasować do Twojego stylu życia, zainteresowań, itp. Przykładem mogą być takie oryginalne biurka: http://unikalne-meble.com.pl/?article_id=113. :wink:


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów