Nowy Sącz - ekipy - opinie

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

thomeck
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:26
Lokalizacja: Nowy Sacz
Nowy Sącz - ekipy - opinie

autor: thomeck » 03 kwie 2007, 14:40

Proszę o informacje o ekipach z okolicy Nowego Sącza oraz o opinie dotyczące tych ekip, oraz innych usługodawców z Nowego Sącza....
Na począek przestrzegam wszystkich przed firmą geodezyjną "Invest-geo" (Szwedzka 4) . Są bardzo niesolidni i ciężko wyciągnąć od nich jakiekolwiek mapki, a w dodatku często zawierają one błędy.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2007, 10:38 przez thomeck, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Qozak
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:20
Lokalizacja: Nowy Sącz

autor: Qozak » 03 kwie 2007, 15:34

Ja, mogę polecić bardzo dobrych stolarzy wykonujących meble kuchenne, oraz różne inne prace stolarskie, współpracujących z projektantem wnętrz. Więcej info na PW
Działka - jest ( nie uzbrojona, prąd w tym roku )
Kontener - stoi

mamba999
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 07 gru 2011, 16:10
Re: Nowy Sącz - ekipy - opinie

autor: mamba999 » 11 maja 2012, 9:23

mogę polecić dobre miejsce, gdzie można znaleźć naprawdę solidnych fachowców, także z Nowego Sącza http://www.fachowaekipa.pl/nowy-sacz/


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów