Szukam murarza okolice Piotrkowa Tryb.

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mordka007
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2011, 21:23
Szukam murarza okolice Piotrkowa Tryb.

autor: mordka007 » 12 lis 2011, 21:32

Witam;

Poszukuję murarza do zrealizowania projektu domu Z182 ( http://www.z500.pl/projekt/z182,Partero ... adowy.html ). W stanie surowym bez lub z dachem (bez pokrycia). Materiał: ściany zewnętrzne porotherm, ściany wewnętrzne silikaty, strop terriva. Miejsce realizacji Milejów koło Piotrkowa Tryb., planowany czas rozpoczęcia prac sierpień 2012r.
Kontakt:
mordarskijarek@poczta.fm

dom_17
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2011, 16:49
Re: Szukam murarza okolice Piotrkowa Tryb.

autor: dom_17 » 04 gru 2011, 16:17

Jeśli szukasz murarza, który będzie ekspertem i wykona dobrze swoją pracę, to może poszukaj w serwisach internetowych?
Ja znalazłem już kilku w serwisie [url]www.ktozbuduje.pl , kiedy zakładałem podłogę, malowałem ściany i zakładałem granitowe parapety.
Może i Ty znajdziesz tam swojego specjalistę.
Mam nadzieję, że pomogłem.
[/url]

Jarek564
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 09 gru 2011, 0:46
Re: Szukam murarza okolice Piotrkowa Tryb.

autor: Jarek564 » 09 gru 2011, 1:06

: Partacz murarz Wojciech Lipiński tel.503-380-034 Ząbki ul.Batorego wykonał fundamenty pod dom na głębokości około 50cm a według projektu powinno być 100cm, Po odkopaniu przy fundamencie okazało się że druty ze zbrojenia zwanej kratownicy nie były podniesione do góry tylko 2 druty leżały na piasku ..Wojtek nie ma uprawnień budowlanych jako kierownik budowy,obiecał inwestorowi że zgłosił rozpoczęcie budowy a jednak nie zgłosił rozpoczęcia budowy i inwestor zapłacił karę 5000zl za nie zgłoszenie do nadzoru budowlanego.Inwestor miał sam osobiście zgłosić rozpoczęcie budowy.Okazało się że .Wojtek specjalnie nie zgłaszał rozpoczęcia budowy dlatego ,że jak by zgłosił rozpoczęcie budowy to by miał natychmiast kontrolę z Inspektoratu bo już go dokładnie znają co to za fachowiec od budowania domu.partacz zniszczył około 30% cegły ponieważ rozbijał cegłę czerwoną potem młotkiem i dużo było gruzu z cegły,krzywe ściany i tynkarze chcą około 10zł na metrze drożej. Później jak się dojrzał inwestor to kupił murarzowi diaksai tarczę to ja inwestor był na budowie to cegłę przecinał tarczą.Tak inwestor odjechał to Pan Wojciech z swoją ekipą cegłe rozbijali młotkiem bo jak wypili to się bali braćdo ręki diaksa bo po alkoholu można rękę sobie uszkodzić. Za rozłożenie rur kanalizacyjnych otrzymał 500zł od inwestora .Kiedy hydraulik się pojawił na budowie i po sprawdzeniu okazało się ,że rury trzeba odnowa rozprowadzać bo nie mają spadku.Pod ścianki działowe murarz ulał z betonu po prostu placki i na tym murował scianki działowe /tragedia/.Partacz nie porobił wentylacji.Wymurował krzywe kominy.Na poddaszu jak murował to w ścianach zamiast cegły to włożył styropian i zachlapał zaprawą a okazało się jak elektryk przeprowadzał przewody elektryczne. Fundamenty wylał nie w poziomie na długości 12m różnica była około 15cm.Jak inwestor na zareagował to P.Wojtek obiecywał inwestorowi ,że jak położy 8 warstw bloczków betonowych to będzie wyrównane .Okazało się ,ż P,Wojtek nie dopełnił obiecanki inwestorowi.Inwestor był tym zaniepokojony rozważał rozstanie się z P,Wojtkiem.Na poddaszu ściany wymurował o różnej wysokości powinno być na wysokości 260cm a wymurował290cm.Kiedy przyszła firma do wykonania poddasza zwanej podbitki okazało się ,że trzeba wypoziomować do wysokości 260cm,po prostu ścinanie cegieł do w/m wysokości.Po tym wszystkim inwestor doszedł do wniosku ,że jak by się drugi raz budował to by wziął firmę co buduje od podstaw aż do oddania pod klucz.Bo tynkarz narzeka na murarz ,że krzywe sciany.itd

mamba999
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 07 gru 2011, 16:10
Re: Szukam murarza okolice Piotrkowa Tryb.

autor: mamba999 » 11 maja 2012, 9:21

może spróbuj na http://www.fachowaekipa.pl/piotrkow-trybunalski powinieneś znaleźć tam kogoś sensownego


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów