szukam wykonawcow olsztyn elblag slupsk lub koszalin

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Karol238
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:29
Lokalizacja: pomorskie
szukam wykonawcow olsztyn elblag slupsk lub koszalin

autor: Karol238 » 23 kwie 2009, 22:42

Witam wszystkich. Poszukuje solidnej ekipy budowlanej z warminsko- mazurkiego (Elblag , Olsztyn) lub tez ze Slupska lub Koszalina na wybudowanie blizniaka (od stanu zerowego, do stanu pod dach). Zalezy mi na profesjonalizmie dobrej jakosci wykonania. Bardzo prosze forumowiczow ktorzy goscili we wlasnych domach o kontakty fachowcow godnych polecenia. Z gory dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam

LoLeK21GaNgStA
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2010, 8:12
Lokalizacja: Słupsk
Re: szukam wykonawcow olsztyn elblag slupsk lub koszalin

autor: LoLeK21GaNgStA » 17 sie 2010, 8:15

witam :) nie wiem czy to aktualne ale znam budowlanca ze słuspka solidny i uczciwy czlowiek... jezeli jest Pan/ni zaintereowany/a to podaje numer 601811705 nazywa sie Piotr Nowak poozdrawiam
Łukasz Alechnowicz

mamba999
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 07 gru 2011, 16:10
Re: szukam wykonawcow olsztyn elblag slupsk lub koszalin

autor: mamba999 » 09 maja 2012, 9:43

Polecam szukac na stronie http://www.fachowaekipa.pl/elblag/
w domu co prawda ich nie gościłam, ale rozmawiałam i widać, ze znają się na tym co robią :)

korektbud
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2012, 8:38
Re: szukam wykonawcow olsztyn elblag slupsk lub koszalin

autor: korektbud » 15 maja 2012, 8:56

WYKONAM TANIO I SOLIDNIE.Proszę o nawiązanie kontaktu na numer 662-785-031 - Wotulewicz Wieslaw.Omówimy temat osboście. Przyjadę na umowione miejsce o wyznaczonym czasie.
Pozdrawiam.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów