Grzejniki Konwektorowe czy żeberkowe aluminiowe?

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Supek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2012, 11:46
Grzejniki Konwektorowe czy żeberkowe aluminiowe?

autor: Supek » 01 kwie 2012, 11:54

W najbliższym czasie będe zmuszony wybrać grzejniki do wybudowanego domu, a spotkalem się z co najmniej kilkoma opiniami. Domek taki jak pod tym linkiem .http://gotowe-projekty-domow.pl/an_mis.htm?gclid=CPrZy5_jka8CFULN3wodDg2wyA, trochę zmieniony bo garaż nie jest wewnątrz, tylko mam wybudowany osobno. Kocioł raczej tradycyjny, z obiegiem wymuszonym pompką, zasilanie rurkami miedzianymi. I teraz już główna częśc pytania. Jedna osoba pooleca mi grzejniki aluminiowe, żeberkowe podobno bardzo dobre, inna tylko i wyłącznie konwektorowe Delonghi, Cosmonova lub Purmo, jeszcze ktoś inny SuperRad. Ogólnie czy brac w ogóle pod uwage te aluminiowe żeberka ktore sa atrakcyjne cenowo czy sobie odpuścic? Nie ukrywam, że jestem zainteresowany jakościa w rozsądnej cenie, bo budowa domu na grzejnikach sie niestety nie konczy. Bardzo proszę o Wasze opinie i porady, chcialbym zminimalizowac uczenie się na wlasnych błędach

Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Yandex [Bot] i 190 gości

Gotowe projekty domów