Tania kamera ip

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Damian`
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 19 lip 2009, 9:55
Tania kamera ip

autor: Damian` » 29 sie 2009, 14:28

Witam, potrzebuję kamery ip z możliwością sterowania i obserwacji za pomocą komputera. Znalazłem: /http://sklep.delta.poznan.pl/kamera-ip-kolor-avi-201-3.6mm-+zasilacz_c473_p3111.html

Zależy mi przede wszystkim na cenie, bo zakup bardziej dla wygody niż względów bezpieczeństwa. I ta jest w tym przypadku bardzo przystępna, tylko czy nie odbija się to na jakości? Proszę o porady.

Przemek

autor: Przemek » 31 sie 2009, 9:13

ja osobisci epolecam kamery IP LINKSYS

Bartek Instalator
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2012, 11:26
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: Tania kamera ip

autor: Bartek Instalator » 31 sty 2012, 11:31

Tanie nie zawsze znaczy dobre - ja swoim klientom (instaluje systemy alarmowe i monitoring) polecam dobre jakościowo: kamery IP megapikselowe marki AirLive lub IpCAM. Jedno jest pewne do monitoringu dozorowego, który ma dbać o nasze bezpieczeństwo lub bezpieczeństwo naszego dobytku nie warto oszczędzać. Chyba, że ktoś potrzebuje "tanią" kamerkę IP do celów hobbistycznych ;) To rozumiem.
Bartuś ;)

Teonet
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 01 lut 2012, 16:10
Re: Tania kamera ip

autor: Teonet » 29 mar 2012, 14:27

Jeżeli dobrze rozumiem,to szukasz kamery do domu,więc w tym temacie mogę pomóc. Zajmuje się monitoringiem na co dzień,do tego potrzebne będzie Ci również dobre urządzenie rejestrujące zapis. Szczegóły na www.Teonet.pl

drWrobel
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 02 sie 2012, 12:04
Lokalizacja: Warszawa
Re: Tania kamera ip

autor: drWrobel » 02 sie 2012, 13:40

Kamera IP to bardzo dobre rozwiązanie. Jeżeli chodzi o tanie modele, to faktycznie nie grzeszą jakością ale! czasem się zdarzy że się ustrzeli okazję - wtedy kamerka może kosztować nawet ok 200 zl, zachowując przy tym wysoką jakość. Ja mam taką, wifi w dodatku: http://www.kamery.pl/produkty/kamery-zi ... 350-ip.htm
uśmiechnij się, nigdy nie wiesz kto może zakochać się w Twoim uśmiechu

m24a
Re: Tania kamera ip

autor: m24a » 29 lis 2012, 17:27

Zgadzam się tanie nie znaczy dobre.
Wszystko zależy jaki obraz chce się uzyskać.
Wato wybrać produkt znanego producenta.
Jeśli chodzi o kamery IP polecam NOVUS-a są niezawodne.

Zapraszam na stronę internetową www.monitoring24alarmy.pl/monitoring/
Jest tak więcej informacji na temat systemów monitoringu

Alarmserwis
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:37
Kontaktowanie:
Re: Tania kamera ip

autor: Alarmserwis » 24 lut 2013, 12:38

Fakt,z reguły często nawet to co jest tanie,jest także słabe i zepsuje się przy pierwszej okazji. W kwestii samych systemów monitoringu oraz alarmu do swojego domu,zapraszam także na Alarmserwis.pl chętnie pomożemy i doradzimy podczas zakupu.

telewizja przemysłowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 09 mar 2013, 14:21
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:
Re: Tania kamera ip

autor: telewizja przemysłowa » 14 mar 2013, 2:24

Zapraszam na stronę www.monitoring24alarmy.pl

Alarmserwis
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:37
Kontaktowanie:
Re: Tania kamera ip

autor: Alarmserwis » 29 mar 2013, 9:47

Minęło już trochę czasu,więc może napiszesz jaki model kamery IP ostatecznie wybrałeś? Bo jeśli wątek aktualny,to mamy bardzo fajne promocje i chętnie doradzimy.

tom7878
Aktywny
Aktywny
Posty: 165
Rejestracja: 18 lip 2013, 16:29
Re: Tania kamera ip

autor: tom7878 » 05 sie 2014, 20:35

Ja mam w planach zakup monitoringu i alarmu do domu oraz sklepu. Montaż chyba zlecę tej firmie http://www.ctr.pl/instalacje/index.html bo zależy mi na szybkim i profesjonalnym wykonaniu. Już raz przekonałem się co to znaczy źle założony monitoring i teraz wolę uważać.

SecuritySystems24
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 30 lip 2014, 12:26
Kontaktowanie:
Re: Tania kamera ip

autor: SecuritySystems24 » 30 wrz 2014, 16:26

Akurat tak się składa,że my również zajmujemy się instalacją telewizji przemysłowej,monitoringiem więc chętnie pomożemy i doradzimy w każdej kwestii,mamy niezbędne doświadczenie na rynku.

carmin70
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 06 lis 2014, 12:27
Re: Tania kamera ip

autor: carmin70 » 06 lis 2014, 13:03

Ja do firmy kupowałam telewizję przemysłową w technolgii IP ale firmy Miwi urmet. Mają obraz HD - co prawda jakoś przekłada się na koszta ale czasami lepiej więcej zapłacić i widzieć co się dzieje niż potem same piksele mieć na ekranie :)

SecuritySystems24
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 30 lip 2014, 12:26
Kontaktowanie:
Re: Tania kamera ip

autor: SecuritySystems24 » 20 lis 2014, 10:19

Minęło już troche czasu więc jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to daj znać na forum na jakie rozwiązanie w kwestii monitoringu ostatecznie się zdecydowaliście. Czekamy na odpowiedź i w dalszym ciągu służymy fachową poradą:)

Bebe83
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2015, 15:41
Re: Tania kamera ip

autor: Bebe83 » 13 sty 2015, 12:41

A co sądzicie o systemie zerkam.pl ? Zupełnie się na tym nie znam, dlatego proszę o poradę, jeżeli ktoś miał styczność z tą kamerką.

KajaMilew
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 lis 2014, 16:59
Re: Tania kamera ip

autor: KajaMilew » 07 mar 2015, 11:46

Często trzeba iść na kompromis- wybrać dobry sprzęt, ale w przystępnej cenie, nie najtańszy, warto zwrócić uwagę na monitoring IP Spacetronik - szeroki wybór kamer o dobrych parametrach.


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów