Bezpieczny dom bez schodów

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

windy
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2012, 12:03
Bezpieczny dom bez schodów

autor: windy » 27 sty 2012, 11:53

Witam

[b]Szukałem sposobu na bezpieczne poruszanie się
po schodach w własnym domu ???[/b]

Mam problemy z chodzeniem po schodach, otóż znalazłem urządzenie krzesełko schodowe montowane na schody - teraz mogę swobodnie się poruszać w domu - bez żadnych obaw.
super sprawa

//www.schodowa-winda.pl/uzywane-krzeselka-schodowe.html

:D :D :)

Przemek
Re: Bezpieczny dom bez schodów

autor: Przemek » 27 sty 2012, 13:51

masz to w domu ?

Teonet
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 01 lut 2012, 16:10
Re: Bezpieczny dom bez schodów

autor: Teonet » 29 mar 2012, 14:24

Nie bardzo rozumiem idei tego postu: nie możesz poruszać się po schodach i mimo tego zamontowałeś je w domu? To jakoś bez sensu,więc może opisz swoja sytuacje nieco dokładniej i wtedy postaram się pomóc.

Lift
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 29 kwie 2016, 9:31
Re: Bezpieczny dom bez schodów

autor: Lift » 31 maja 2016, 1:22

Temat może trochę stary ale intrygujący. Pan po prostu chciał powiedzieć, że zamontował na schodach krzesełko i jest mu o wiele łatwiej. Zapewne jest to krzesełko tego typu, które zostało założone w jednym z domów w Warszawie - http://www.zw.com.pl/artykul/557273.html. Montowanie krzesełek na klatce schodowej na dłuższą metę staje się nieadekwatne. Czasami nasza niedołężność pokonuje nas i zostajemy zmuszeni usiąść na wózek. Wtedy tylko winda może pomóc, aby wyjść z mieszkania na świeże powietrze. Warto o tym pomyśleć. Do budynku mieszkalnego najbardziej będzie się sprawdzać winda przyschodowa, którą także montuje się do barierki schodów, a jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca. Jak to wygląda można tutaj zobaczyć oraz znaleźć odpowiednie informacje.


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów