Pomocy Mozaika kasandra beige/brown

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

rico10
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:09
Pomocy Mozaika kasandra beige/brown

autor: rico10 » 05 lut 2007, 20:17

Proszę pomózcie.Czy jest jakiś dobry sprawdzony sposób na kładzenie terakoty
Mozaika kasandra beige/brown
Obrazek
Odklejają mi sie kwadraciki i jak ukadlłam na kleju "atlasie"to jedne wystaja
a drugie zapadaja sie w kleju.Jaki jest dobry sprawdzony sposób.Bardzo dziękuje za pomoc .pozdrawiam rico

Motyl
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2006, 17:26
Lokalizacja: wielkopolska

autor: Motyl » 11 lut 2007, 12:13

Kładzenie mozajki to bardzo trudna sprawa. Radzę użyć kleju elastycznego, nakładać cienką warstwę kleju grzebieniem o zębach wielkości 3 lub 4 mm, oczywiście podłoże jest idealnie przygotowane tzn. równe.Klej nakłada sie na podłoże, przeczesuje grzebieniem, kładzie mozajkę i delikatnie przeciaga np.pacą metalową wzdłuż i wszerz (ja używam pacy do nakładania fugi ma pod spodem gumę) miłej zabawy
Motyl

sly321
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 04 gru 2006, 15:58
Lokalizacja: Lublin

autor: sly321 » 11 lut 2007, 13:07

Tak jak napisał przedmówca .Możesz jeszcze użyć np.innej płaskiej płytki np. terakoty przyłożyć i delikatnie ręką dobijać mozajkę.Wtedy pojedyncze kwadraciki będą ze sobą równe.Tylko podstawa to klej na jak najmniejszym grzebieniu,inaczej wypłynie i wtedy wyjdzie lipa.

Pozdrawiam.

rico10
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2007, 20:09
re

autor: rico10 » 11 lut 2007, 13:13

motyl i sly321
Pięknie dziekuję za odpowiedz to mi wystarczy pozdrawiam was rico


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów