FUGI EPOKSYDOWE LITOKOL

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Boguś71
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2012, 15:46
FUGI EPOKSYDOWE LITOKOL

autor: Boguś71 » 09 mar 2012, 16:38

Znalazłem te fugi , kolorystyka super :shock: Czy ktoś miał doświadczenie z tym materiałem?

Obrazek


Obrazek

DD Projekt
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 10 mar 2012, 19:42
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: FUGI EPOKSYDOWE LITOKOL

autor: DD Projekt » 10 mar 2012, 20:33

A można wiedzieć gdzie je Pan znalazł?
Pracuje z pasją

DD Projekt
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 10 mar 2012, 19:42
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: FUGI EPOKSYDOWE LITOKOL

autor: DD Projekt » 10 mar 2012, 20:33

A można wiedzieć gdzie je Pan znalazł?
Pracuje z pasją

Boguś71
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2012, 15:46
Re: FUGI EPOKSYDOWE LITOKOL

autor: Boguś71 » 10 mar 2012, 23:02

Przypadkiem na Allegro http://allegro.pl/fuga-epoksydowa-103-kolory-litokol-starlike-c-360-i2193765002.html
Są w Warszawie na Bartyckiej , prowadzą szkolenia dla wykonawców ,umówiłem się w przyszłym tygodniu .Dam znać jak dowiem się więcej .Pozdrawiam

Carreleur
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 16 mar 2012, 21:46
Re: FUGI EPOKSYDOWE LITOKOL

autor: Carreleur » 16 mar 2012, 22:21

Witam, używam tej "fugi" do klejenia mozaiki, galetki w brodzikach systemu WEDI Fundo.. Idealna jako fuga, dostępna w różnych kolorach z dodatkami <sreberko, złoto>. czas otwarcia materiału to ok 1h po połączeniu masy i utwardzacza. Osobiście do fugowania używam 2 gąbki, pace, szmatkę bawełniana i rekawiczki <może wywołac alergie, podrażnienia skóry>.
Fuge nanosimy paca rownomiernie po całej powierzchni, następnie gąbka bardziej twardsza, ruchami okręznymi zciagamy nadmiar a zarazem "wbijamy" fuge w spoiny. Nastepnie 2-gą gąbka <bardziej miekka> myjemy cała powierzchnie 5-6 razy (nalezy pamietać o czestej zmianie wody, przede wszystkim woda MUSI BYC CIEPŁA ponieważ fuga zostawia lepki osad> a póżniej zakładamy bawełniana szmatke na gabke i delikatnie osuszamy mozaike i robimy delikatna polerke. Czasami na 2 dzien po fugowaniu zdarza sie zauważyc jasny nalot, który usuniemy za pomocą produktu LITOKOL Litonel.
Obrazek podłoga 180x85, mozaika 1cmx1cm, fuga epoksydowa Starlike SILVER C220 , w rzeczywistości wygląda jak beż.



Obrazek
..jeśli już coś robisz - rób to dobrze :))

Lillla
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2012, 11:11
Re: FUGI EPOKSYDOWE LITOKOL

autor: Lillla » 20 mar 2012, 14:32

Witam , też użyłam Litokol starlike do mozaiki , idealnie dobrałam kolor :) Wykonawca chwalił produkt , że bardzo łatwo się kładzie , ma długi czas przerobu oraz można kleić i fugować tym samym materiałem. Przy lekko przezroczystej mozaice użyłam jako klej (co mi bardzo ładnie podkreślilo kolor szkła ) oraz dodałam sreberko do zafugowania :)
Obrazek
C.380 LILLA + SPOTLIGHT

Lillla
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2012, 11:11
Re: FUGI EPOKSYDOWE LITOKOL

autor: Lillla » 23 mar 2012, 13:19

Czas na zieleń :) Litokol Mela C.410 + SPOTLIGHT na zdjęciu może nie widać ale jest to bardzo ładny odcień zielonego jabłuszka :)
Obrazek

Bobbuilder
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2012, 10:20
Re: FUGI EPOKSYDOWE LITOKOL

autor: Bobbuilder » 25 wrz 2012, 14:33

witam,

gdzie moge dostać plyn do czyszczenia tych fug? fachowiec zostawil fuge na plytkach i mam mega problem... pomocy..

Bobbuilder
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2012, 10:20
Re: FUGI EPOKSYDOWE LITOKOL

autor: Bobbuilder » 27 wrz 2012, 10:01

juz po problemie szkoda ze nikt nie chcial pomóc...


srodek do czyszczenia kupilem na wale miedzeszynskim w sklepie www.sklep.wois.pl . maja to od reki.

Boguś71
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2012, 15:46
Re: FUGI EPOKSYDOWE LITOKOL

autor: Boguś71 » 29 lis 2012, 16:00

Dobry ten płyn :) Miałem sporo mazów po fugowaniu :? miałem obawy ,że nie doczyszczę ale zadziałał rewelacyjnie . Kupowałem litonet płyn i żel na Bartyckiej ale mają też sprzedaż wysyłkową przez allegro
[link do oferty na Allegro wygasł]


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów