Materace

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bednarek
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2012, 23:56
Lokalizacja: Hel
Kontaktowanie:
Re: Materace

autor: bednarek » 10 mar 2012, 0:02

też jestem ciekaw jakiś opinii użytkowników, bo niedługo będę musiał wymienić materac w łóżku :)

robertkow
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2012, 0:41
Re: Materace

autor: robertkow » 24 mar 2012, 0:49

Fajny i w dobrej cenie jest materac pocket Posejdon.
Ponadto jest to materac sprężynowy, ma 7 stref twardości oraz gwarancję producenta na 10 lat.
Wydaje mi się, że jego jakość jest odpowiednia do ceny, co uważam za bardzo dużą zaletę

erwin
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2012, 11:11
Re: Materace

autor: erwin » 28 mar 2012, 20:53

Zajrzyj jeszcze na comfortbe.pl mają podobne podobne materace 180*200 jak poprzednik wyżej napisał lecz w cenach od 489 do 799 zależne od pianek, pokrowców, powłok itp, sprawdź sam, dostałem niedawno ich ulotkę

sama
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 28 maja 2010, 11:36
Re: Materace

autor: sama » 01 kwie 2012, 22:44

Jak jak już inni wcześniej pisali to zakup na lata, więc trzeba wybrać produkt dobrej jakości.

Obrazek
Polecam łóżka z miękkim zagłówkiem, można wtedy wygodnie książkę poczytać jak i z laptopa na kolanach korzystać. I materac możesz wybrać jaki Ci będzie odpowiadał, gdyż materac wybierasz osobno.

Ismena
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2012, 11:27
Re: Materace

autor: Ismena » 11 maja 2012, 11:30

Witam, ostanio z mężem remontowaliśmy dom. Dla dziecka oraz do sypilani kupiliśmy materace w firmie Frankhauer s.c Polecam ten sklep, Pani pomogła mi wybrać materace i jestem zadowolona.

erwin
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2012, 11:11
Re: Materace

autor: erwin » 18 maja 2012, 22:04

Duży wybór i dobre ceny znajdziecie na comfortbe.pl każdy znajdzie coś dla siebie ja znalazłem nakładkę termoeleastyczną

afro007
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 08 cze 2012, 8:45
Kontaktowanie:
Re: Materace

autor: afro007 » 08 cze 2012, 9:03

Rozglądam się za materacem do naszego łóżka. Muszę przyznać, że wybór jest duży a ja za bardzo nie wiem na co mam się zdecydować. Jaki materac najlepiej wybrać sprężynowy, piankowy czy lateksowy? Czy ktoś mógłby mi polecić dobry materac w przyzwoitej cenie (około 600 - 700 zł)?

adis168
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2012, 14:08
Kontaktowanie:
Re: Materace

autor: adis168 » 11 cze 2012, 14:15

Materacy jest dużo ja kupiłem w sklepie z materacami osobiście kupiłem tutaj dwa i zastanawiam się jeszcze nad materacem dziecięcym chyba też tutaj kupię ten 200zł

magda312_1980
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2012, 22:47
Re: Materace

autor: magda312_1980 » 20 cze 2012, 9:56

Poszukaj promocji na comfortbe widziałam tam niedawno materac termoelastyczny za ok 700zł. Osobiście uważam że termoelastyczny jest najwygodniejszy, jeśli nie ma promocji i nie chcesz czekać do zastanów się nad nakładką termoelastyczną. Powinieneś się spokojnie w tych kwotach zmieścić. Z tych rodzajów co podałeś najlepszy chyba będzie latexowy - ma właściwości antyalergiczne, antygrzybiczne

Jarubek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2012, 18:31
Re: Materace

autor: Jarubek » 19 sie 2012, 18:50

Lateks rzeczywiście działa antyalergicznie i dodatkowo się wentyluje, co sprawia, że jest higieniczny - jak czytałem, to dzięki systemowi kanalików w strukturze.

A swoją drogą, znalazłem taki artykuł w sieci, który trochę mi rozjaśnił co i jak z tymi rodzajami materacy.

nefre
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 10 sie 2012, 11:50
Re: Materace

autor: nefre » 23 sie 2012, 10:23

Dobry materac to podstawa, dlatego wg mnie warto zainwestowac więcej i mieć porządna rzecz na kilka lat :)
Tu masz trochę o materacach http://www.e-mieszkanie.pl/a/wybieramy- ... 19127.html

witkusia
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 paź 2012, 21:15
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: Materace

autor: witkusia » 11 paź 2012, 21:34

Ja polecam lateksowy materac wysoko elastyczny, który posiada wyjątkowe właściwości umożliwiające odprężenie i eliminację napięcia ciała. Dodatkowo posiada doskonałą przepuszczalność powietrza i wytrzymałość na rozciąganie. Sam dopasowuje się do anatomicznego kształtu człowieka i dzięki temu posiada właściwości ortopedyczne. W sklepie internetowym "kraina materacy" są one teraz w promocji, więc warto zerknąć.
krainamateracy.pl

Ambasador_Hilding
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2012, 22:06
Re: Materace

autor: Ambasador_Hilding » 30 paź 2012, 22:24

Witam!
Materace są często wykonane z różnego rodzaju pianki lub lateksu lub kombinacji obu. Wiele oferowanych na rynku materacy ma ponadto także wbudowany system sprężyn (bonelowe, a ostatnio przede wszystkim kieszeniowe lub multipocketowe). Najlepsze rozwiązanie w zakresie zastosowanego wkładu jest indywidualne dla każdej osoby. Nie ma jednego, idealnej przepisu na idealną dla wszystkich konstrukcję materaca. Jeśli nawet ktoś z naszych znajomych poleca piankę lub takie czy inne sprężyny, nie oznacza to, że podobne rozwiązanie będzie optymalne również dla nas. Dlatego dobrym pomysłem jest spędzenie jakiegoś czasu w sklepie z materacami i wypróbowanie różnych opcji, aby wybrać odpowiedni dla nas rodzaj materaca.
Pozdrawiam!
Ambasador Marki Hilding

Kwatermistrz08
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2012, 9:44
Re: Materace

autor: Kwatermistrz08 » 24 lis 2012, 11:43

Ja uważam że najwygodniejsze są materace termoelastyczne, spałem już chyba na każdym, ale od sprzedawcy comfortbe gdzie kupowałem swoje materace dowiedziałem się że klienci najchętniej kupują wysokoelastyczne, też niby są wygodne, ale czy bardziej, to nie wiem. Kto co woli...

tanika
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2013, 10:01
Re: Materace

autor: tanika » 03 sie 2013, 10:14

ja polecam ci materac termoelastyczny słowackiej firmy Materasso oraz Ferreti - mają bardzo dobrą ofertę cenową, a do tego jakość tych materacy jest na najwyższym poziomie, świetnie odciążają kręgosłup a to chyba podstawa


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości

Gotowe projekty domów