ceny usług

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

scigusek
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 gru 2006, 8:47
Lokalizacja: częstochowa
ceny usług

autor: scigusek » 13 sty 2007, 18:23

czy ma ktos dostep do jakiegos aktualnego cennika usług budowlanych w pełnym zakresie :?:

giv
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 29 gru 2006, 16:06
Lokalizacja: pruszków

autor: giv » 29 sty 2007, 22:28

ceny sa tak zroznicowane ze watpie zebys znalazl jeden konkretny cennik. wszystko zalezy od tego co i w jaki sposob chcesz wyremontowac
coś sie wymyśli!!

Awatar użytkownika
mmarcin
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 15 sty 2007, 17:38
Lokalizacja: czestochowa

autor: mmarcin » 30 sty 2007, 14:16

czesc trudno powiedziec ale mam kolege co prowadzi firme budowlaną napewno bedzie cos wiedział .jesli chcesz to moge dac jego numer kom.?
pozdrawiam

giv
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 29 gru 2006, 16:06
Lokalizacja: pruszków

autor: giv » 30 sty 2007, 19:19

ja tez mam taki cennik ale koszt remontu czyl;i oferty cenowej nigdy nioe zgodzi sie z kosztorysem koncowym. ja sie nie boje podac moich cen ale spytaj o cos konkretnego. inaczej musialbym spedzic przy kompie zbyt wiele czasu. :D a p[rzeciez w tym momencie moge przytulic sie do zony i jej duzego brzucha tym samym do mojej dzidzi
coś sie wymyśli!!

Awatar użytkownika
mmarcin
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 15 sty 2007, 17:38
Lokalizacja: czestochowa

autor: mmarcin » 30 sty 2007, 19:53

masz racje giv nigdy niezgadza sie koniec z początkiem zawsze są jakies niuanse :D
pozdrawiam

scigusek
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 gru 2006, 8:47
Lokalizacja: częstochowa

autor: scigusek » 31 sty 2007, 8:51

konkretniej chodzi mi o gipsówki-klienci maja spore wymagania a tynk sie strasznie sypie-ze dwa razy trzeba bedzie gruntowac. ok 200m2,z obróbka okien ale to sie w metry wliczy-jest tez mnustwo obstawiania kontownikow bo jest ok 15 filarków; i jeszcze jak oscyluja ceny podwieszanego sufitu-prosty 1,7m*8m z gory dzieki za pomoc

giv
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 29 gru 2006, 16:06
Lokalizacja: pruszków

autor: giv » 31 sty 2007, 9:09

sufit podwieszany 35zl/m2 gipsowanie (wliczajac okna drzwi) 12zl/m2 jezeli codzi o filarki to nie powiem wiecej bo musialbym to zobaczyc. zrob zdjecie i wyslij giv@o2.pl to powiem ile ja bym policzyl. (moze dostalbys to gratis od firmy przy takim metrazu gipsow.
coś sie wymyśli!!

corner
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:42

autor: corner » 07 lut 2007, 22:30

giv pisze:sufit podwieszany 35zl/m2 gipsowanie (wliczajac okna drzwi) 12zl/m2 jezeli codzi o filarki to nie powiem wiecej bo musialbym to zobaczyc. zrob zdjecie i wyslij giv@o2.pl to powiem ile ja bym policzyl. (moze dostalbys to gratis od firmy przy takim metrazu gipsow.


tzn. podwieszany sufit +gipsowanie laczen plyt regips+ malowanie 35 zl??
i tak samo szpachlowanie scian w raz z malowaniem 12 zl?? czy tak??
a jeszcze jedno ile za samo czyszczenie regipsow na poddaszu?? tzn. laczen plyt.

giv
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 29 gru 2006, 16:06
Lokalizacja: pruszków

autor: giv » 08 lut 2007, 8:02

sufit+gips+grunt to 35zl pozniej malowanie 5zl a same gipsy na scianach 12zl ( zgruntem bez malowania)
coś sie wymyśli!!


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów