Awantura o lampe !

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
szpadelek1
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2012, 19:50
Lokalizacja: Warszawa
Awantura o lampe !

autor: szpadelek1 » 30 sty 2012, 20:02

witam serdecznie,
jestem nowy na tym forum, jednak w kilku zdaniach przedstawię swój problem, chciałbym niewielkim kosztem odświeżyć pokój zdjęcie poniżej. Zakupiłem już farby na ścianę w hurtowni w takim cynamonowym kolorze, sufit będzie lekko szary, częściowo jest pokryty boazerią, mam do niej sentyment i nie chcę jej zrywać. Dodatkowo planuje umieścić 2 antyramy z moimi ulubionymi piosenkarzami, również myślę o zmianie lampy i tu właśnie pojawia się problem. Moja żona znalazła w jednym ze sklepów lampę, wygląda solidnie, i jest w dobrej cenie jednak mam dylemat i uważam, że nie będzie pasować do pokoju. proszę spójrzcie wrzucam link tej lampy http://e-lampy.eu/lampy-klasyczne/944-l ... -5-pl.html i
Proszę pomóżcie czekam na Wasze opinie, co o niej uważacie, może Państwo przekonacie żonę, ja już nie chcę z nią na ten temat dyskutować.

dziękuje Oleg.
Pozdrawiam !
Obrazek

Awatar użytkownika
yanes
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 663
Rejestracja: 14 wrz 2008, 20:46
Lokalizacja: Podhale
Re: Awantura o lampe !

autor: yanes » 30 sty 2012, 20:41

Żona ma zawsze absolutną rację a Ty siedz cicho akceptuj to co ona wymyśli.

limak31
Re: Awantura o lampe !

autor: limak31 » 31 sty 2012, 13:13

Litości :D

ten pomysł z żyrandolem to chyba jakaś prowokacja :D. Proponuję znacznie skromniejsze rozwiązanie - coś na wzór trzeciej lampy http://www.lednews.pl/forum/12-owietlenie-wewntrzne-led/27-ktokolwiek-widzia-ktokolwiek-wie-lampy. Albo coś z tej oferty http://www.innemeble.pl/id,8/cat,oswietlenie.

4walls.pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 gru 2011, 15:36
Re: Awantura o lampe !

autor: 4walls.pl » 02 lut 2012, 14:20

Najlepszym nauczycielem jest doświadczenie. Polecam kompromis. Dla żony sufit a dla Pana ściana.
Dla podkreślenia plakatów można zainstalować światło punktowe nad antyramami np:Obrazek

pozdrawiam

Snoweee
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 lut 2012, 14:51
Kontaktowanie:
Re: Awantura o lampe !

autor: Snoweee » 02 lut 2012, 14:54

Jestem tego samego zdania co użytkownik powyżej
Profesjonalna Firma budowlana oraz Firma remontowa GORĄCO. budujemy domy

limak31
Re: Awantura o lampe !

autor: limak31 » 03 lut 2012, 12:36

A propos tych antyram podświetlanych oświetleniem punktowym, to na rynku obecne są również antyramy z podświetleniem LEDowym. Coś takiego jak tu: //www.lednews.pl/LED-B2B/Dekoracje-LED/36-Ramka-Cpa-14, ale różne rozmiary. Swoją drogą taka ramka też idealnie nadaje się do aranżacji wnętrz. Czy ktoś z was wszedł w posiadanie takich produktów?

Sztuka Wnętrz
rekomendowany doradca
Posty: 215
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Awantura o lampe !

autor: Sztuka Wnętrz » 15 lut 2012, 20:27

Jeżeli nie jest to duży pokój i w dodatku jest urządzony nowocześnienie (na co wskazują powieszenie antyram z plakatami) to lepiej zawiesić prostą lampę, która swoją formą nie będzie przytłaczać i dominować otoczenia.

projektownia
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 20 lut 2012, 13:11
Lokalizacja: Kępno, Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Awantura o lampe !

autor: projektownia » 25 lut 2012, 13:19

Ta stara lampa jest niczego sobie a na pewno jest ładniejsza od tego babcinego żyrandola :D
meble retro i nowoczesne na wymiar Twojej kieszeni.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów