Izolacja ław... duży problem.

Fundament może być wykonany z różnych materiałów, a jego poprawne wykonanie jest podstawą budowy domu. Jeżeli jeszcze nie wiesz jakiego materiału użyć do budowy swojego domu to w tym dziale z pewnością poznasz zalety i wady różnych materiałów i rodzajów fundamentów.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Izolacja ław... duży problem.

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 10 lut 2012, 16:47

To była samowola . Zarówno producent jak i konstruktorzy powiedzieli, że nie wolno . są też parametry materiału . Gdyby pan nie był zupełnym technicznym leszczem po samych parametrach by się Pan zorientował.

MTW
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1738
Rejestracja: 12 gru 2008, 21:47
Lokalizacja: Orle
Kontaktowanie:
Re: Izolacja ław... duży problem.

autor: MTW » 10 lut 2012, 17:01

Tomasz_Brzeczkowski pisze:To była samowola . Zarówno producent jak i konstruktorzy powiedzieli, że nie wolno . są też parametry materiału . Gdyby pan nie był zupełnym technicznym leszczem po samych parametrach by się Pan zorientował.


panie TB w czym ma pan problem.
czy samowola czy nie to zapewne wiedzą osoby zaangażowane w ten projekt .
poza tym płyty te czarne jak pan twierdzi nie mam pewności czy to był ten sam materiał bo tam używane były bloczki nie płyty.
a rybę na haku oceniam po wyciągnięciu żeby czasami karpia nie strzelić :P

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Izolacja ław... duży problem.

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 10 lut 2012, 23:05

Była podana nazwa produktu i zdjęcia PAN TO POLECIŁ. Nie będę się znęcał, bo nie jest Pan człowiekiem z technicznym wykształceniem , a brak rozumu nie pozwoli się Panu do tego przyznać ( to zupełnie normalne). Jak Pan widzi w katalogu szkła piankowego izoluje się od wewnątrz bez problemów. Tylko naprawdę źle wykształcony człowiek , nie rozróżnia co to jest do 30kWh/m2 rocznie. Tu się kończy budownictwo mieszkaniowe. Cieszę się, że Panowie ( Pan i SGL) tak pilnie czytacie moje posty - zawsze coś w głowie zostanie. Bo tak na dziś to tylko możecie tu błysnąć chamstwem a "wiedzą" to raczej na forum muratora .

MTW
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1738
Rejestracja: 12 gru 2008, 21:47
Lokalizacja: Orle
Kontaktowanie:
Re: Izolacja ław... duży problem.

autor: MTW » 11 lut 2012, 13:17

Tomasz_Brzeczkowski pisze:Była podana nazwa produktu i zdjęcia PAN TO POLECIŁ. Nie będę się znęcał, bo nie jest Pan człowiekiem z technicznym wykształceniem , a brak rozumu nie pozwoli się Panu do tego przyznać ( to zupełnie normalne). Jak Pan widzi w katalogu szkła piankowego izoluje się od wewnątrz bez problemów. Tylko naprawdę źle wykształcony człowiek , nie rozróżnia co to jest do 30kWh/m2 rocznie. Tu się kończy budownictwo mieszkaniowe. Cieszę się, że Panowie ( Pan i SGL) tak pilnie czytacie moje posty - zawsze coś w głowie zostanie. Bo tak na dziś to tylko możecie tu błysnąć chamstwem a "wiedzą" to raczej na forum muratora .


no cóż Panie TB punktowanie rozpoczęte
ostrzegałem że mnie na odciski nadeptywać nie wolno
a tą swoją pseudo wiedzę se pan w buty wsadzi będzie pan choć wyższy

SGL
Re: Izolacja ław... duży problem.

autor: SGL » 11 lut 2012, 18:12

Tomasz_Brzeczkowski pisze:Cieszę się, że Panowie ( Pan i SGL) tak pilnie czytacie moje posty - zawsze coś w głowie zostanie. Bo tak na dziś to tylko możecie tu błysnąć chamstwem a "wiedzą" to raczej na forum muratora .


Chamstwem to niestety na tym forum pan bryluje ładując do każdego postu reklamę swoich wentylacji mechanicznych.


BTW: ciągle czekam na autora wybitnej pozycji o nazwie "fizyka budowli" - muszę się "dokształcić"... :lol:

xxx3
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2012, 8:53
Re: Izolacja ław... duży problem.

autor: xxx3 » 21 lut 2012, 9:00

Na //blog.majstershop.pl/ znajdziesz na pewno znajdziesz jakiś informacje


Wróć do „Fundamenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości

Gotowe projekty domów