Dekoracja okna-tylko jak?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ajuga
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:06

autor: ajuga » 19 paź 2008, 20:20

Natknęłam się na takie okno 7razyladniej.pl/gal_dladzieci/dzieci_18.htm ,co prawda jest to półkole ale ciekawie przesłonięte. Zastanawiam się jednak nad otwieraniem tego okna, hmm... chyba nie jest to prosta sprawa i praktyczne rozwiązanie. Za to ładne :)
pozdrawiam

Pabllo69
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2008, 14:12
Lokalizacja: Rawicz

autor: Pabllo69 » 20 gru 2008, 18:39

no mi przyszedł mały pomysł ale nie wiem czy ci sie spodoba... moze jeszcze zmienisz te firanki .... jabym w osciezu wstawil jakies halogeny w odpowiednim kolorze do scian ... a na srodku postawil jakis duzy wgzotyczny kwiat ... nom a na szybach mozesz powiesic jakies delikatne dodatki po dwuch stronach kwiata (takie na przylepiec zasysajacy sie) :PP
witam... jestem mlodym budowlancem z praktyki ... glownie zajmuje sie elewacjami i drobnymi remontami ... robie szkole policealna na budownictwie bo studia zawalilem ... jak na moj wiek sadze ze mam juz duze doswiadczenie

an_wo
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2012, 13:24
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:
Re: Dekoracja okna-tylko jak?

autor: an_wo » 13 sty 2012, 13:29

Nie no :) szyją, szyją. Możesz zamówić w anwo taką firankę..

pozdrowienia
t.

firanczar
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2012, 12:54
Lokalizacja: Kochłowice, opolskie
Kontaktowanie:
Re: Dekoracja okna-tylko jak?

autor: firanczar » 13 lut 2012, 13:28

zapraszam serdecznie, mam pomysł na każde okno i do każdego wnętrza, mogę przysłać propozycje na maila, dokonać bezpłatnej wyceny www.firanczar.pl
firany, zasłony, lambrekiny, galanteria stołowa, pokrowce na krzesła, do każdego wnętrza, w przystępnej cenie

!Kaja!
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2012, 9:56
Re: Dekoracja okna-tylko jak?

autor: !Kaja! » 14 lut 2012, 10:05

Jak dla mnie to grunt mieć dobrze dobrane detale. Jeśli takie drobnostki jak karnisze np dobrze dobierzesz to może zmienić całość. Ja miałam podobny problemy ale z nieco mniejszym oknem. Kupiłam takie karnisze http://karnisz.net/do/item/brooklynSN/B ... yna-Nikiel i do tego kupiłam delikatne, prześwitujące zasłony i jest to efektowne. Karnisze są bardzo zgrabne, tylko duże końcówki podkreślają to wszystko. Może się spodoba Tobie też takie połączenie :)


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów